Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Çok beğendim Ali Atayla Alperen Duymaz iyi bir ikili olmuş senaryoda çok güzel med cezirdeki sahneye benzetilmişti alakası bile yok :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Akgün öğrendiklerinden sonra Selim'e sıkıntı çıkartacak gibi. Canan ayrılmak istiyor ama Selim'i hâlâ seviyor. Muhtemelen Akgün, Yağmur yakınlaşmadan önce Naz ile onu kıskandırmak için yakınlaşacak.
------

Dizi çok güzel bir açılış bölümü yaptı. Hikaye olarak bize güzel şeyler vaat ediyor bence. Daha karanlık tarafta kimler var onları görmedik. Haftaya tüm dizilerin de gelmesi ile ömrümüz belli olur.

Son düzenleme:

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben. :)

Dizinin yayınlanan ilk hikayesinde benzerlikler vardı. Bunu da hem forumda hem de sosyal medyada dile getiren çok oldu.

İlk bölümü de izledim. Dizide gerçekten Medcezir havası var. Özellikle gençlerin olduğu kısımda. Ama bu dizi daha karanlık ve daha farklı ilerleyecek. Ama genel hikaye az da olsa benziyor. :

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kim medcezir e benzetmişti?
Ben. :)

Dizinin yayınlanan ilk hikayesinde benzerlikler vardı. Bunu da hem forumda hem de sosyal medyada dile getiren çok oldu.

İlk bölümü de izledim. Dizide gerçekten Medcezir havası var. Özellikle gençlerin olduğu kısımda. Ama bu dizi daha karanlık ve daha farklı ilerleyecek. Ama genel hikaye az da olsa benziyor. :
Tam fragman paylaşayım diye gelmiştim ki şu yorumları gördüm, iyi oldu zaten benzer bir durumdan bahsetmek için gelmiştim. :A

Şu fragman bile buram buram Medcezir esintileri taşıyor, Şebnem Dönmez'in bu dizideki karakteri değil de Medcezir'deki Sude, Selim ve Ender'in yanındaki evlerinden doğru konuşuyor sanki. :A Tarzı da aynı zaten oradakiyle. :A

Orkun da gelmiş ayrıca, kumsalda Yaman'ı, pardon Akgün'ü dövüyor. :A Yanlış hatırlamıyorsam benzer bir sahne Medcezir'de de vardı. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ben dizi özet verecek diye başka bir şeye bakıyordum meğerse başlamış. 14 dakika geriden geliyorum. :D