"Son Yaz Balkanlar 1912" Tanıtım Fragmanı - Yeni Dizi | Adam Film - ATV

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
"Son Yaz Balkanlar 1912"

yakında

ATV+Yeni+logo.jpg

[h=1]Son Yaz Balkanlar 1912 - 3.Tanıtım Fragmanı[/h]

Moderatörün son düzenlenenleri:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
fragman renkleri guzel olmus elveda rumelinin devami rumeliden turklerin kovulusu anlatilacak senaryo guzelse tutar ama basrolller kotu

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
fragman renkleri guzel olmus elveda rumelinin devami rumeliden turklerin kovulusu anlatilacak senaryo guzelse tutar ama basrolller kotu

Hazal Kaya iyi fakat Tugçe Kazaz'i iyi bir oyuncu olarak bulmuyorum.. Furkan Palali da yolun basinda..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Hazal Kaya iyi fakat Tugçe Kazaz'i iyi bir oyuncu olarak bulmuyorum.. Furkan Palali da yolun basinda..

al birini vur otekisini. guzel ve yakisikli ???? olmalari tek avantaj iste. hele tuce kazazin olmasi buyuk sorun. turk halki o kizdan nefret ediyor. atv de duzgun kast yapamiyor nedense

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
al birini vur otekisini. guzel ve yakisikli ???? olmalari tek avantaj iste. hele tuce kazazin olmasi buyuk sorun. turk halki o kizdan nefret ediyor. atv de duzgun kast yapamiyor nedense

Bir dizinin oyuncu kadrosunu kanal degil, yapimcilar ve cast direktörü hazirliyor beyazsoy..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Bir dizinin oyuncu kadrosunu kanal degil, yapimcilar ve cast direktörü hazirliyor beyazsoy..

yanlis biliyon.... daha yenisin ogrencen ... kanal kasta ozelikle basrole mudehale eder. atv deki samanyolu ve ask ve ceza dizilerin basrolunu ozamanki atv nin basindki adam karar vermistir

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
yanlis biliyon.... daha yenisin ogrencen ... kanal kasta ozelikle basrole mudehale eder. atv deki samanyolu ve ask ve ceza dizilerin basrolunu ozamanki atv nin basindki adam karar vermistir

Ben yanlis bilmiyorum, kendim de bu sektörde yer aliyorum beyazsoy ve Türkiye'de bu sektörde çalisan kisileri taniyorum.

Elbette kanalin payi da önemlidir biraz, fakat kast'i yapimci ve yönetmen seçer.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
kanalin onay vermedigi kast asla olmaz son soz.kanalin.birol.guven twitterda kac kez istedigi kasti kanala onaylatamadigini yazdi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
kanalin onay vermedigi kast asla olmaz son soz.kanalin.birol.guven twitterda kac kez istedigi kasti kanala onaylatamadigini yazdi

O zaman Kanal D neden Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin oyuncu kadrosunu onayladi? O dizde birçok no-name oyuncular var, yani taninmamis.. Neden böyle riski alsinlar ?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

O zaman Kanal D neden Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin oyuncu kadrosunu onayladi? O dizde birçok no-name oyuncular var, yani taninmamis.. Neden böyle riski alsinlar ?

fsk yenisin bu islerde pişecen :)))))

tabiki onayladi zaten obzg kanal d nin kendi yapim sirketinin d prodictionun :))))))))) onaylamasa dızı yapılmazdı zaten :)))))))

- - - Ekleme - - -

bu arada obzg baslamadan once kanal d yonetıcılerı elımızde 13 bolumluk oyle bır senaryo varkı dıye ortalıkta dolanıyorlardı zaten :))))))))

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
fsk yenisin bu islerde pişecen :)))))

tabiki onayladi zaten obzg kanal d nin kendi yapim sirketinin d prodictionun :))))))))) onaylamasa dızı yapılmazdı zaten :)))))))

- - - Ekleme - - -

bu arada obzg baslamadan once kanal d yonetıcılerı elımızde 13 bolumluk oyle bır senaryo varkı dıye ortalıkta dolanıyorlardı zaten :))))))))

Yeni degilim.

Peki Uçurum'un kadrosu ? Annem Uyurken ?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Yeni degilim.

Peki Uçurum'un kadrosu ? Annem Uyurken ?

hepsıne kaanal bakıyor. anem uyurkenın kadrosu cok ıyı. ucurumda baslarken kadro cok ıyıydı . zaten ucurum yarı sezonda gırdı elden bundan ıyısı zor gelırdı. sadece senaryo turk halkına pek uymuyor okadar.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
hepsıne kaanal bakıyor. anem uyurkenın kadrosu cok ıyı. ucurumda baslarken kadro cok ıyıydı . zaten ucurum yarı sezonda gırdı elden bundan ıyısı zor gelırdı. sadece senaryo turk halkına pek uymuyor okadar.

Uçurum Türkiye'nin gerçeklerini anlatan bir dizi beyazsoy..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Uçurum Türkiye'nin gerçeklerini anlatan bir dizi beyazsoy..

gercekler acıdır fsk :)))) kımse canının acımasını ıstemez :)))))
kadınlar ekrada bu kadar sert ve kendılerınden uzak seyler ızlemek ıstemez. be bunu dızı baslarken yazdım. yanlıs dızıyıdı ucurum ama atv ıste onune ne konsa dızı yapıyor :))))

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
gercekler acıdır fsk :)))) kımse canının acımasını ıstemez :)))))
kadınlar ekrada bu kadar sert ve kendılerınden uzak seyler ızlemek ıstemez. be bunu dızı baslarken yazdım. yanlıs dızıyıdı ucurum ama atv ıste onune ne konsa dızı yapıyor :))))

Uçurum yanlis bir dizi degil beyazsoy.. Kadin ticareti maalesef Türkiye'de var, sadece Türkiye'de degil, birçok yerde var. Uçurum dizisi bu kadin ticaretlerini anlatiyor ve o kadin ticaret isine bir girdin mi çikamazsin beyazsoy.. Hayat bu kadar acimasiz iste.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Uçurum yanlis bir dizi degil beyazsoy.. Kadin ticareti maalesef Türkiye'de var, sadece Türkiye'de degil, birçok yerde var. Uçurum dizisi bu kadin ticaretlerini anlatiyor ve o kadin ticaret isine bir girdin mi çikamazsin beyazsoy.. Hayat bu kadar acimasiz iste.

cok dertlı yazmısın gırmıs gıbı konusuyon :))))

ıyıde bu sorunu devlet cozecek bız degıl. bu kadar setrt bıseyı turk evhanımları ızleyemez. ondan yanlıs proje. dızıler ızlenmek ıcın yapılır sorunları cozmek ıcın degıl :))))

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
cok dertlı yazmısın gırmıs gıbı konusuyon :))))

ıyıde bu sorunu devlet cozecek bız degıl. bu kadar setrt bıseyı turk evhanımları ızleyemez. ondan yanlıs proje. dızıler ızlenmek ıcın yapılır sorunları cozmek ıcın degıl :))))

Uçurum diziside kadin ticaretini mercek altina aliyor.. Bu ticaretlerde kadinlarin hayat mücadelesi kaleme aliniyor ve yaziliyor.. Bunlar Türkiye'nin gerçekleri..