Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

FOX'un tanıtım fragmanları büyük merak uyandıran yeni dizisi 'Son Nefesime Kadar'da kim kimdir?

Yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş'ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem, Kerem Bozok, Özlem Elginöz ve Birol Elginöz'ün uyarladığı, başrollerini; Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ile Ertan Saban'ın paylaştığı dizinin ilk bölümü yarın akşam (23 Şubat Çarşamba) ekrana gelecek.

Kadrosunda Begüm Birgören, Rojda Demirer, Baran Bölükbaşı, İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Taha Baran Özbek gibi isimlerinde yer aldığı Pastel Film imzalı dizinin karakter detayları ise şöyle:

Mihri - Nurgül Yeşilçay

Ferzan - Emre Kınay

Vedat - Ertan Saban

Emel - Begüm Birgören

Gökçe - Rojda Demirer

Emre - Baran Bölükbaşı

Hazan - İpek Filiz Yazıcı

Ejder - Emre Bey

Umut - Mehmet Turan Doğan
Son Nefesime Kadar, ilk bölümüyle yarın akşam 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Karakterleri güzel anlatmışlar güzel bir iş geldiği belli bakalım ne olacak reytinglerde

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Baran Bölükbaşı'nın karakterinin adı Emre mi yoksa Ozan mı? İpek Filiz Yazıcı'nın karakterinin detaylarında Emre yazıyor, sosyal medyada Emre diye paylaşım yapılıyor. İlginç.
------
Bu arada dizinin genel hikayesi de şöyle:

Reactions: cookies

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Vedat - Ertan Saban için izlenir diyorum

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Çok sert bir hikayesi var bu dizinin. Özellikle İpek Filiz Yazıcı'yı oyuncu dosyasında görünce çok şaşırmıştım, nasıl böyle bir projeyi ve karakteri kabul etti diye... Zor bir rolde oynuyor. Netflix'te iyi işler yapıp bu tür bir hikayede oynaması şaşırtıcı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlayda Alişan'ın Masumiyet'teki karakterine benziyor gibi rolü. Bu diziden sonra yıldızı daha da parlayabilir.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Güzel bir dizi olacağını ümit ediyorum. İzlerim bu gün.

Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Uzak Şehrin Masalı'nın ardından Begüm Birgören yine abla rolünde. Buradaki karakteri biraz daha iyi olacak gibi geldi nedense ama yeğeninin onun evinde kendini asması ve alkol bağımlısı olması kötü detaylar.

Baran Bölükbaşı'nın karakterinin Mihri'nin oğlu olacağını düşünmüyordum sürpriz oldu. Ben Mihri'nin intihar eden kızının sevgilisi olur ve Ejder'e karşı bir intikam içinde olur (hoş yine öyledir ama) diye bekliyordum.

Ejder... Çocukluğunun travmatik olaylarla geçmesi onu böyle bir karakter yapmış, ama tabi bu onu haklı çıkarmaz. Emre Bey'in böyle bir karakteri nasıl oynayacağını merak ediyorum .