Sol Yanım - Tanıtım Fragmanı | Star TV - Yeni Dizi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'nın ilk paylaşımı teaserdi, kadrodan sadece Binnur Kaya vardı ve birkaç söz söyleyip olay kapanmıştı. Bu dizininki bildiğimiz olaylı, tüm kadroyu gördüğümüz uzunca bir tanıtım olmuş. Aynı kefeye nasıl koyabildin ikisini merak ettim doğrusu? :A
BKM'den kovulan @Veteran'a harika kapak yapmışsın aşko konu kilit. :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,290
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sektörün devlerinden biri olan şirketin dizi tutturmak için vasat başrolü ve düşük bütçeli günlük dizi ayarında iş yapması korkunç. Cumartesi olsa tutabilir aslında ama hafta içi diğer işlerden izleyici çalacak kadar güçlü görünmüyor.
Tanıtımda herkes çok güzel duruyor heyecanla bekliyorum... Özge Yağız ve Tolga Mendi çok yakışmışlar..
En merak ve beklediğim işlerden birisi Tolga Mendi Fanıyım
Böyle bir tanıtım ve içerik beklemiyordum. Gün seçimi doğru olursa genç kitleyi arkalarına alıp iyi reyting alır bu dizi. İlk bölümünü netten izlemeye çalışacağım.
Hayal kırıklığı yarattı fragman bende, günlük dizi fragmanı gibi olmuş ciddi ciddi. Böyle bir kadro ve gençlik/drama tarzıyla çok daha ilgi çekici bir tanıtım hazırlanabilirmiş. Kişiler bazında güzel duruyor ama genel hatlarıyla beğenmedim. Yeni tanıtımları görmek lazım...
Herkes takılmış ama Kırmızı Oda'nın ilk tanıtımından daha iyi görünüyor :F Diğer tanıtımları görmek lazım, tutma ihtimali bence var.
Hoşgeldin Adını Feriha Koydum 2020 versiyonu. :F
Tanıtıma bayıldım bu dizi çok sevilecek bence :D
Bu dizi kesinlikle cumartesi olmalı yoksa tutmasını ihtimal olarak bile görmüyorum
Tanıtım genel olarak fena değil ama diğer tanıtımları beklemek gerek, yorumlar 2. 3. tanıtıma göre yapılınca daha doğru oluyor.

Aynen Feriha fakir olduğunu epeyce bir süre gizlemişti.
seratab erenerin şarkısını almışlar hangi şarkı o
Sırf Tolga Mendi ve Emre Bey için bile izlenir. :bhr: