Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1 saat 10 dakika izleyip Mucize Doktor'a geçtim, yarın baştan tekrar izler tamamlarım. Ama izlediğim kadarıyla güzel bir gençlik-dram işi çıkmış, dizi tutmazsa da gününden dolayı tutmaz.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
1 saat 10 dakika izleyip Mucize Doktor'a geçtim, yarın baştan tekrar izler tamamlarım. Ama izlediğim kadarıyla güzel bir gençlik-dram işi çıkmış, dizi tutmazsa da gününden dolayı tutmaz.
Fragmandan gördüğüm kadarıyla klişe geldi bana ama bilmiyorum.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Öncelikle dizi beklediğimden daha güzel bir ilk bölümle bizi karşıladı. Çekimlerinden , dizi müziklerine her şeyi baya özenle yapılmış çok belli...
Serra ve Selim 'ın karşılıklı sahneleri çok güzeldi...Biricik kötü rolü oynasa da sevdim...Emre Bey Karakteri çok iyi oynuyor...Serra ile gelecek bölümde yakınlaşmalar olacak gibi görünüyor...
Gelelim Defne Samyeli'ye ...Rolüne tam anlamıyla girmiş...Geçmişinde merak uyandırıcı...
Serra'nın geçmişte zengin olması da hikayeyi derinleştiriyor...Melis Civelek döktürmüş yine....Tüm ekibin emeklerine sağlık Mükkemmel bir iş ortaya çıkmış...Yolu açık olsun...Bol reytingler dilerim.. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmandan gördüğüm kadarıyla klişe geldi bana ama bilmiyorum.
Klişe olmayan dizilerin bir elin parmağını geçmez, o yüzden ben pek o yorumları takmıyorum. Oyuncuları için bakıyorum, güzel bir gençlik-dram işi çıkmış ortaya. İzlemek için yeterli bir sebep. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: STAR and 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin ilk bölümü daha YouTube'da yok, umarım bölümü Türkiye'ye kapatmazlar. Sosyal medyanın önemi günümüzde baya bir fazla.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk önce oyuncu, sonra senaryoya bakıyorum ben izleyeceğim dizilerde. :A Sevdiğim bir oyuncu varsa genelde 1 - 2 bölüm izlerim, sonra senaryoya göre karar veririm. :A
Benim için sevdiğim oyuncu olması sadece ilk bölüm şansı verir o da dizinin konusu kesinlikle sevmediğim bir konu değilse :A Sonra klişe değil ve hoşuma gitmişse bakarım. Klişe olduğu halde beni eğlendiriyor diziyi istemsizce beğenirsem devam ediyorum.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Benim için sevdiğim oyuncu olması sadece ilk bölüm şansı verir o da dizinin konusu kesinlikle sevmediğim bir konu değilse :A Sonra klişe değil ve hoşuma gitmişse bakarım. Klişe olduğu halde beni eğlendiriyor diziyi istemsizce beğenirsem devam ediyorum.
Benim için en iyi örneği Baraj mesela, ne Feyyaz Duman'ı severim ne Biran Damla'yı. :A Sırf Burak Yörük için ilk bölümüne bakmıştım o diziye, sonra hikayesi çekince de devam etmiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Benim için en iyi örneği Baraj mesela, ne Feyyaz Duman'ı severim ne Biran Damla'yı. :A Sırf Burak Yörük için ilk bölümüne bakmıştım o diziye, sonra hikayesi çekince de devam etmiştim. :A
Benim içinde en iyi örnek Afili Aşk Çağlar ile Altan Erkekli için başladım sonra dizi beni kendine çekti :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Arka Sokaklar' başlayana kadar ilk bölümün izlemediğim kısımlarını tamamlayayım dedim. Bölüm Türkiye'ye kapalı şekilde yüklenmiş ve 460K görüntülenme almış. En azından ilk bölümleri herkese açık bir şekilde yükleseniz ölür müsünüz? Milleti her dakika reklam veren Puhu TV'den izlemeye zorluyorsunuz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
'Arka Sokaklar' başlayana kadar ilk bölümün izlemediğim kısımlarını tamamlayayım dedim. Bölüm Türkiye'ye kapalı şekilde yüklenmiş ve 460K görüntülenme almış. En azından ilk bölümleri herkese açık bir şekilde yükleseniz ölür müsünüz? Milleti her dakika reklam veren Puhu TV'den izlemeye zorluyorsunuz.
O huy Kanal D'de çok var :A Kötü yanı sitesi ölüme bedel :A