'Sol Yanım'ın Erkek Başrol Oyuncusu Belli Oldu! | Star TV

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
14 ve 15 çekildi, 14 yayınlanmadı. 16'da final denilmişti. 3 bölüm olacak, bir şey kaybetmezler bence. Hatta kanal iyi reyting bile alabilir.
14'ün sonunda olaylar çıkmadı mı Mehmet Ali Nuroğlu isyan etti Menderes Samancılar 65 yaş üstü falan neyse 15 de çekilmiş o zaman neyse bunları bir kenara atalım haklısın 3 bölümden zarar gelmez be hatta faydası dokunur.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
14'ün sonunda olaylar çıkmadı mı Mehmet Ali Nuroğlu isyan etti Menderes Samancılar 65 yaş üstü falan neyse 15 de çekilmiş o zaman neyse bunları bir kenara atalım haklısın 3 bölümden zarar gelmez be hatta faydası dokunur.

Olaylar ile ilgili kesin bir bilgi yok diye biliyorum, sadece denildi onlar ama var m gerçekten bilmiyorum. 14 - 15 çekildi, ama 16 yani final bölümü çekilmedi.

Aynen, zarar değil faydası olur. Kanalın ne bir yaz dizisi var, ne başka bir şeyi. Kendi oranlarını alır bence yine yayınlarsa.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Olaylar ile ilgili kesin bir bilgi yok diye biliyorum, sadece denildi onlar ama var m gerçekten bilmiyorum. 14 - 15 çekildi, ama 16 yani final bölümü çekilmedi.

Aynen, zarar değil faydası olur. Kanalın ne bir yaz dizisi var, ne başka bir şeyi. Kendi oranlarını alır bence yine yayınlarsa.
Ben de duyduğumdan söylüyorum kesin bilgim yok
Aynenzaten o kitle oturmuş kemik kitlekitle

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy