Sokak Hayvanları İçin El Ele !!!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gidicem bu yaz yine :D
Senin için binmemezlik yaparım ama sevgilim hastası :D
Suyunu havucunu veririm :(
Sevgilin hastasıdır ama bilmediği için. Ben bu bilgiyi boşuna paylaşmıyorum değil mi? Bilgi paylaştıkça çoğalır ve anlam kazanır. O yüzden sen de sevgiline bunun ne kötü bir şey olduğunu anlatacaksın. :)

Yok adayla atla işim olmaz benim. :D
O zaman helâl olsun. :) Yapmaya çalışana da anlat sen yine belki içlerindeki insanlık duygusu biraz yeşerir. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sevgilin hastasıdır ama bilmediği için. Ben bu bilgiyi boşuna paylaşmıyorum değil mi? Bilgi paylaştıkça çoğalır ve anlam kazanır. O yüzden sen de sevgiline bunun ne kötü bir şey olduğunu anlatacaksın. :)

O zaman helâl olsun. :) Yapmaya çalışana da anlat sen yine belki içlerindeki insanlık duygusu biraz yeşerir. :)
İnş :D
Ama adamlar gayet güzel bakıyor atlara çok da tatlılar :love1:
Sevgililer dolu orası hücumca biniyorlar :bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İnş :D
Ama adamlar gayet güzel bakıyor atlara çok da tatlılar :love1:
Sevgililer dolu orası hücumca biniyorlar :bhr:
Yiğit kızdırma beni şimdi. Yazın sıcağında sen kendini gör önce nasıl koşabilir misin? Bence koşamazsın. Koşsan bile ne olacak yorgunluktan bitkin düşeceksin. Sen o kişilerin baktığını mı düşünüyorsun yeterince. Buyur o halde.

adagercegi_kucuk.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğit kızdırma beni şimdi. Yazın sıcağında sen kendini gör önce nasıl koşabilir misin? Bence koşamazsın. Koşsan bile ne olacak yorgunluktan bitkin düşeceksin. Sen o kişilerin baktığını mı düşünüyorsun yeterince. Buyur o halde.

adagercegi_kucuk.jpg
Sakin ol :D
Bende böyle olsun istemem heralde. Ama doğanın kuralı bu ne yazıkki :(

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Beni bilgilendiyorsun fakat böyle bu. Tek senin benim binmememle olacaksa canım feda. Gelencek gibi yapmışlar malesef.
Bir elin nesi var iki elin sesi var. Ben binmem, sen binmezsin, başka öğrenenler binmez böyle böyle kitleyi küçültebiliriz. Elbette tamamen bitirmek için büyük bir azınlık gerekir ama dediğim şekilde düşünebilirsin. :)