YS Sokağın Polisleri 25.Bölüm

yalnız o kızlar büyüyünce sihirli annemi bırakmışlardı başka istekleri vardır artık senden sen hala sihirli annemle etkileyemezsin :A
çokda tecrübeli değilim bu konularda ama ben denedim olmuyor artık sihirli annem sökmüyor :F
------

millet sapsapa kurtlarla uğraşırken keith long cenneti yaşıyormuş :D
Kurtlar vadisi izlerken biz millet boşuna sihirla annem izlememiş :F keit longfht reyiz senaryosu ondan güçlü

• Güldürdün
Reactions: tekin
Kurtlar vadisi izlerken biz millet boşuna sihirla annem izlememiş :F keit longfht reyiz senaryosu ondan güçlü
Biliyorum ortalıkta kızların izlediği dizi kalmadı
Eskiden Romantik diziler vardı
Şimdi entrika
Tipi izliyor
Örneğin Yalı çapkını
@tekin

ama ben diyorum artık kızlar sihirli annemden etkilenmiyor diyorum onlar büyüdü başka istekleri var diyorum keith long hala dizilerden gidiyor :F
ben artık anlatmıyorum vazgeçtim:D rüzgargülü sen anlatabileceksen sen devam et:A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
ama ben diyorum artık kızlar sihirli annemden etkilenmiyor diyorum onlar büyüdü başka istekleri var diyorum keith long hala dizilerden gidiyor :F
ben artık anlatmıyorum vazgeçtim:D rüzgargülü sen anlatabileceksen sen devam et:A
Ben ne zaman centilmenlik yapsam
Yok pandemi
Yok ekonomik kriz
Yok Instagramın kapanması
@12.Adam @tekin

• Beğendim
Reactions: tekin
Kızlardan çok çekmiş Pompy Reyiz onu anladık burdan. Geçmişe de takıntılı biraz öyle malesef.