YS Sokağın Polisleri 23.Bölüm

Beni gerçekçiliği ne inandırdiklari zaman gerçektir. Zaten ona kaliteli film deriz bizi ikna eder gerçek olduğuna ama pompy reis bizi kandıramıyor :D
keith long nasıl inandırsın bir kasedi var onu bile yayınlayamıyor hele bir dondurma kasedini izleyebilseydik o sahnelere kendimizi öyle kaptırırdıkki senaryoda geçen herşey bize gerçek hayatmış gibi gelirdi :D

• İlginç
Reactions: RüzgarGülü
  • Güldürdün
Reactions: tekin
keith longun dediysem yanlış anladın:F
senaryodaki dondurma kasedini diyorum yoksa keith in kasedi varmı yokmu nerden bileyim :D
Yurt dışı reklamları
Anladım. Bununla ilgili video yayınlayacak mısın peki?
------

Senaryoda ki kaset önemli değil ya ben Pompy gizli çekim zannettim. (Pompy senaryo yazarken yani) :F
forum ceza verir çünkü çok halvet var
İrlanda reklamlarında @tekin @RüzgarGülü

• Beğendim
**Sokağın Polisleri – 24. Bölüm Fragmanı**

**1. Sahne: Hapisteki İsimler**
- **Mekan**: Hapishane
- **Karakterler**: Esra Başkomiser, Ayla Emniyet Müdürü
- **Fragman**: "İki güçlü kadın, hapishane duvarlarının arkasında... Esra ve Ayla'nın hapisteki durumu ne olacak?"

**2. Sahne: Yunan İneği Krizi**
- **Mekan**: Kırsal alan
- **Karakterler**: Peynirci Hüsnü, Dini örgüt üyeleri
- **Fragman**: "Yunan ineği, ortalığı karıştırıyor. Peynirci Hüsnü'nün hedef haline gelmesiyle, krize sürüklenen olaylar zinciri başlıyor!"

**3. Sahne: Osman’ın Kahramanlığı**
- **Mekan**: AVM ve lisesi
- **Karakterler**: Osman, Kız Arkadaşı, Sınıf Arkadaşı
- **Fragman**: "Osman, patlama sonrası kız arkadaşını kurtarıyor. Ancak sınıf arkadaşının siniri, olayları bambaşka bir boyuta taşıyor!"

**4. Sahne: Osman’a İlgi**
- **Mekan**: AVM
- **Karakterler**: Osman, Medun Komiser, Selen Komiser, Birce Komiser, Eren Komiser, Kadir Komutan, Mehmet Komiser, Seval Komiser
- **Fragman**: "Osman’ın popülaritesi yükseliyor. AVM’deki kaosun ortasında polis ekipleri durumu kontrol etmeye çalışıyor!"

**5. Sahne: Hastane Kargaşası**
- **Mekan**: Hastane
- **Karakterler**: Melek Başkomiser, Betüş Müdür, Ali Komiser (uyanır), Avukat Engin
- **Fragman**: "Melek Başkomiser hastanede, Betüş Müdür komada. Ali Komiser uyanıyor, ama neler olacak?"

**6. Sahne: Rıza Öğretmen İçin Sevgili Arayışı**
- **Mekan**: Çeşitli
- **Karakterler**: Rıza Öğretmen, Baş Savcı Hızır Reis, Müfettiş Meryem
- **Fragman**: "Baş Savcı, Rıza Öğretmen için yeni bir hedef belirliyor: Sevgili bulmak. Rıza’nın hayatı tamamen değişmek üzere!"

**7. Sahne: Defne ile Anlaşma**
- **Mekan**: Ofis, toplantı odası
- **Karakterler**: Baş Savcı Hızır Reis, Müfettiş Meryem, Defne
- **Fragman**: "Defne’ye büyük bir teklif! Rıza’yı tavlarsa suçları örtme ve mirası alma vaadi..."

**8. Sahne: Rıza Öğretmen’in Sevgili Arayışı**
- **Mekan**: Cafe
- **Karakterler**: Baş Savcı Hızır Reis, Defne
- **Fragman**: "Rıza Öğretmen’in, evli olduğu halde Baş savcı hızır reis ve müfettiş Meryem Öğretmen Rızaya sevgili arayışı, karmaşık ilişkileri ortaya çıkarıyor."

**9. Sahne: Suçları Örtme Teklifi**
- **Fragman**: "Defne, suçları örtme ve mirası alma karşılığında büyük bir risk alıyor. Anlaşma sağlanacak mı?"

**Fragman Notu:**
- **Seslendirme**: "Sokağın Polisleri'nin 24. bölümünde, olaylar hızla gelişiyor ve sırlar ortaya çıkıyor. Yarın Yenisuda, kaçırılmayacak anlar sizleri bekliyor!"
@12.Adam @Dosi
@xemrexxx
@RüzgarGülü @tekin @Angelica @Doğan @serhatt @Bully @12.Adam
------

**24. Bölüm Fragmanı 2

**1. Sahne: Esra ve Ayla’nın Hapiste Olduğu Bilgisi**
- **Açıklama**: Esra Başkomiser ve Ayla Emniyet Müdürü’nün hapiste olduğu bilgisi yayıldı. Bu durumun polis teşkilatı ve mahkeme üzerinde nasıl bir etkisi olacak?

- **Mekan**: Kırsal bir alan
- **Açıklama**: Bir Yunan ineği, krize yol açıyor ve Peynirci Hüsnü, dini örgüt üyeleri tarafından hedef alınıyor. Kırsalda büyük bir çatışma mı patlak verecek?

**3. Sahne: Osman’ın Kız Arkadaşını Kurtarma Çabası**
- **Açıklama**: Osman, patlama sonrası kız arkadaşını kurtarmak için büyük bir mücadele veriyor. Sınıf arkadaşı öfkeyle mi karşılayacak?

**4. Sahne: Kızların Osman’a İlgi Göstermesi**
- **Açıklama**: Osman’ın popülaritesi artarken, AVM’ye gelen polis ekipleri durumu kontrol altına alacak mı? Medun, Selen, Birce, Eren ve diğer polis memurları nasıl bir rol oynayacak?

**5. Sahne: Melek Başkomiser Hastanede, Betüş Müdür Komada**
- **Açıklama**: Melek Başkomiser hastanede, Betüş Müdür komada. Ali Komiser’in uyanmasıyla hastanede tansiyon yükselebilir mi?

- **Açıklama**: Rıza Öğretmen’e sevgili bulması gerektiği söylenir. Baş Savcı Hızır Reis ve Müfettiş Meryem, bu konuda neler planlıyor?

- **Açıklama**: Baş Savcı Hızır Reis, Defne’ye, Rıza Öğretmen’i tavlaması karşılığında suçları örtme ve mirası alma teklif ediyor. Defne’nin bu teklife cevabı ne olacak?

**8. Sahne: Rıza Öğretmen’in Ayla ile Evli Olduğu Halde Baş Savcı’nın Sevgili Arayışı**
- **Açıklama**: Baş Savcı Hızır Reis, Rıza Öğretmen’in Ayla ile evli olmasına rağmen, ona yeni bir sevgili bulması için baskı yapıyor. Defne bu durumda nasıl bir rol oynayacak?

**9. Sahne: Defne’nin Suçları Örtme Teklifi**
- **Açıklama**: Baş Savcı Hızır Reis, Defne’ye suçları örtme ve mirası alma karşılığında Rıza’yı tavlamasını teklif ediyor. Ancak Defne’nin geçmişteki suçları da gündeme gelebilir mi?

*Fragman sonunda:
Ender ve Şahika’ ve Defne birlikte Halil argunu canlı canlı yakarak öldürdüler Defne, anlaşmayı kabul ediyor. Tüm bu karmaşa, yeni bir dönemin kapılarını mı aralayacak?* Yarın Yenisuda
@12.Adam @xemrexxx @Angelica @Dosi @serhatt @tekin @RüzgarGülü @Bully

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: tekin and Angelica
**Sokağın Polisleri – 24. Bölüm Fragmanı**

**1. Sahne: Hapisteki İsimler**
- **Karakterler**: Esra Başkomiser, Ayla Emniyet Müdürü
- **Fragman**: "İki güçlü kadın, hapishane duvarlarının arkasında... Esra ve Ayla'nın hapisteki durumu ne olacak?"

- **Mekan**: Kırsal alan
- **Karakterler**: Peynirci Hüsnü, Dini örgüt üyeleri
- **Fragman**: "Yunan ineği, ortalığı karıştırıyor. Peynirci Hüsnü'nün hedef haline gelmesiyle, krize sürüklenen olaylar zinciri başlıyor!"

**3. Sahne: Osman’ın Kahramanlığı**
- **Karakterler**: Osman, Kız Arkadaşı, Sınıf Arkadaşı
- **Fragman**: "Osman, patlama sonrası kız arkadaşını kurtarıyor. Ancak sınıf arkadaşının siniri, olayları bambaşka bir boyuta taşıyor!"

**4. Sahne: Osman’a İlgi**
- **Karakterler**: Osman, Medun Komiser, Selen Komiser, Birce Komiser, Eren Komiser, Kadir Komutan, Mehmet Komiser, Seval Komiser
- **Fragman**: "Osman’ın popülaritesi yükseliyor. AVM’deki kaosun ortasında polis ekipleri durumu kontrol etmeye çalışıyor!"

**5. Sahne: Hastane Kargaşası**
- **Karakterler**: Melek Başkomiser, Betüş Müdür, Ali Komiser (uyanır), Avukat Engin
- **Fragman**: "Melek Başkomiser hastanede, Betüş Müdür komada. Ali Komiser uyanıyor, ama neler olacak?"

- **Karakterler**: Rıza Öğretmen, Baş Savcı Hızır Reis, Müfettiş Meryem
- **Fragman**: "Baş Savcı, Rıza Öğretmen için yeni bir hedef belirliyor: Sevgili bulmak. Rıza’nın hayatı tamamen değişmek üzere!"

- **Karakterler**: Baş Savcı Hızır Reis, Müfettiş Meryem, Defne
- **Fragman**: "Defne’ye büyük bir teklif! Rıza’yı tavlarsa suçları örtme ve mirası alma vaadi..."

**8. Sahne: Rıza Öğretmen’in Sevgili Arayışı**
- **Fragman**: "Rıza Öğretmen’in, evli olduğu halde Baş savcı hızır reis ve müfettiş Meryem Öğretmen Rızaya sevgili arayışı, karmaşık ilişkileri ortaya çıkarıyor."

**9. Sahne: Suçları Örtme Teklifi**
- **Fragman**: "Defne, suçları örtme ve mirası alma karşılığında büyük bir risk alıyor. Anlaşma sağlanacak mı?"

**Fragman Notu:**
- **Seslendirme**: "Sokağın Polisleri'nin 24. bölümünde, olaylar hızla gelişiyor ve sırlar ortaya çıkıyor. Yarın Yenisuda, kaçırılmayacak anlar sizleri bekliyor!"
@12.Adam @Dosi
@xemrexxx
@RüzgarGülü @tekin @Angelica @Doğan @serhatt @Bully @12.Adam
------

**24. Bölüm Fragmanı 2

**1. Sahne: Esra ve Ayla’nın Hapiste Olduğu Bilgisi**
- **Açıklama**: Esra Başkomiser ve Ayla Emniyet Müdürü’nün hapiste olduğu bilgisi yayıldı. Bu durumun polis teşkilatı ve mahkeme üzerinde nasıl bir etkisi olacak?

- **Mekan**: Kırsal bir alan
- **Açıklama**: Bir Yunan ineği, krize yol açıyor ve Peynirci Hüsnü, dini örgüt üyeleri tarafından hedef alınıyor. Kırsalda büyük bir çatışma mı patlak verecek?

**3. Sahne: Osman’ın Kız Arkadaşını Kurtarma Çabası**
- **Açıklama**: Osman, patlama sonrası kız arkadaşını kurtarmak için büyük bir mücadele veriyor. Sınıf arkadaşı öfkeyle mi karşılayacak?

**4. Sahne: Kızların Osman’a İlgi Göstermesi**
- **Açıklama**: Osman’ın popülaritesi artarken, AVM’ye gelen polis ekipleri durumu kontrol altına alacak mı? Medun, Selen, Birce, Eren ve diğer polis memurları nasıl bir rol oynayacak?

**5. Sahne: Melek Başkomiser Hastanede, Betüş Müdür Komada**
- **Açıklama**: Melek Başkomiser hastanede, Betüş Müdür komada. Ali Komiser’in uyanmasıyla hastanede tansiyon yükselebilir mi?

- **Açıklama**: Rıza Öğretmen’e sevgili bulması gerektiği söylenir. Baş Savcı Hızır Reis ve Müfettiş Meryem, bu konuda neler planlıyor?

- **Açıklama**: Baş Savcı Hızır Reis, Defne’ye, Rıza Öğretmen’i tavlaması karşılığında suçları örtme ve mirası alma teklif ediyor. Defne’nin bu teklife cevabı ne olacak?

**8. Sahne: Rıza Öğretmen’in Ayla ile Evli Olduğu Halde Baş Savcı’nın Sevgili Arayışı**
- **Açıklama**: Baş Savcı Hızır Reis, Rıza Öğretmen’in Ayla ile evli olmasına rağmen, ona yeni bir sevgili bulması için baskı yapıyor. Defne bu durumda nasıl bir rol oynayacak?

**9. Sahne: Defne’nin Suçları Örtme Teklifi**
- **Açıklama**: Baş Savcı Hızır Reis, Defne’ye suçları örtme ve mirası alma karşılığında Rıza’yı tavlamasını teklif ediyor. Ancak Defne’nin geçmişteki suçları da gündeme gelebilir mi?

*Fragman sonunda:
Ender ve Şahika’ ve Defne birlikte Halil argunu canlı canlı yakarak öldürdüler Defne, anlaşmayı kabul ediyor. Tüm bu karmaşa, yeni bir dönemin kapılarını mı aralayacak?* Yarın Yenisuda
@12.Adam @xemrexxx @Angelica @Dosi @serhatt @tekin @RüzgarGülü @Bully
Bekliyorum canım

• Güldürdün
Bekliyorum canım
neyi bekliyorsun? fragmanda zaten herşeyi anlatmış :D keith longun fragmanları asıl diziden daha uzun :F
------

@Keith Long fragman harika diziyi izlemiş gibi olduk valla
osmanın kızı kurtarmasına sevindim
rıza öğretmenede defneyi buldular defne rızayı ağına düşürecekmi acaba?
diğer konularda heyecan yok ben bu iki kısmı sevdim
patlamada hepsi geri tek tek kalkıp işine dönüyor ölen yok nasıl bombaymış bu bari yarısı ölseydi :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica
neyi bekliyorsun? fragmanda zaten herşeyi anlatmış :D keith longun fragmanları asıl diziden daha uzun :F
------

patlamada hepsi geri tek tek kalkıp işine dönüyor ölen yok nasıl bombaymış bu bari yarısı ölseydi :D
acele yazdım fragmanı

• Beğendim
------

Bölümü bekliyorum dedim olsun bölümde okumak iyi oldu :A

• Güldürdün

Forum İstatistikleri

Konular
171,055
Kullanıcılar
8,440
Son Üye
Tuncay