Sohbet

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
totelde de geçerse sen artık huzur setini basarsın :)

- - - Ekleme - - -

salının en sarıcısı şüpesiz öyle bir geçer zaman ki , benim 1 numaram :)

- - - Ekleme - - -

Nereye iyi alıyo bugun gördük iyisini.. :)

bui gecen hafta öbgz den öndeydi öbgz tns de çok az farkla yenmıs kotu mu bu 0,40 share mi ne var aralarında yeni dizi öbgz yi nerdeyse geççek ilginç :D:D arka sokaklarkadar izleniyor öbgz de

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
bui gecen hafta öbgz den öndeydi öbgz tns de çok az farkla yenmıs kotu mu bu 0,40 share mi ne var aralarında yeni dizi öbgz yi nerdeyse geççek ilginç :d:d arka sokaklarkadar izleniyor öbgz de

sonuÇta geÇtİmİ geÇtİ hele ab'de Özetİmİz bİle yenİ bÖlÜmÜ geÇtİ , totel de de Özetİmİz 20 dk'yİ geÇtİ herŞey ortada... Ab'de en yakin rakİbİmİzİ İkİ katİNİ ALMİSİZ daha ne olsun :)

- - - Ekleme - - -

bui gecen hafta öbgz den öndeydi öbgz tns de çok az farkla yenmıs kotu mu bu 0,40 share mi ne var aralarında yeni dizi öbgz yi nerdeyse geççek ilginç :D:D arka sokaklarkadar izleniyor öbgz de

SONUÇTA GEÇTİMİ GEÇTİ HELE AB'DE ÖZETİMİZ BİLE YENİ BÖLÜMÜ GEÇTİ , TOTEL DE DE ÖZETİMİZ 20 DK'Yİ GEÇTİ HERŞEY ORTADA... AB'DE EN YAKIN RAKİBİMİZİ İKİYE KATİNİ ALMİSİZ DAHA NE OLSUN :)

- - - Ekleme - - -

ne oldu uykun geldiğimi aklına geldi :D:D:D
zaten aklımdaydı ama artık tüm bedenimi uyku fetetmiş durumda, geri almam şu dakikadan sonra zor :)

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
biü başladığından beri öbgzk en fazla 4 kez geçilmiştir geri kalan haftalarda hep geçti yakup bu bi gerçek

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Artık bir twitter fenomeni değilim, gün geçtikçe takipçilerim azalıyor, yok oluyorum. :(

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
202 takipçi yetmiyor mu. :D

Oha :T

Profilimi son ziyaret edenleri öğrenip seni bulacağım. :D

- - - Ekleme - - -

202 mi? Berkan'ı mı 202 kişi takip ediyormuş. Yalan... :D Hile yapmıştır kesin. :D

210u geçmiştim, son günlerde unfollow ediyor sadık olmayan takipçilerim. :D

- - - Ekleme - - -

#followback #Followme #benitakipet #takipedentakipedilir bunlar hile mi hacı :X

Edit hala 1266 takipçim var wohoooo :X:X

Onları fazla kullanmıyorum. Çünkü sonra unfollow ediyorlar. :D Ben hakkımla yazıyorum mesajları :D