Sohbet & Muhabbet Konusu

Ben komedi bekleme dedim sadece ama @phoebebuffay deneysel bir film falan demişti. Fazla detay vermek de sürpriz bozar :A
@phoebebuffay bana bazı detaylar vermişti ve bende ne dediğini anladım demiştim (doğruda anlamışım) ama o detay bu detay değildi:A
Eve geldim kendime keyif sofrası hazırladım, filmi açtım ve yemek yemeye başladım ama daha başlarında iştahım kaçmaya başladı :A
Bundan sonra sadece TV diziler eşliğinde yemek yerim :A
Filmi yarım bıraktım. Şöyle tam iyi bir zamanlamada dışarısı buz gibi soğukken sıcak çikolata (bunu içerim sorun değil) eşliğinde izlemeye karar verdim :A zaten iş sonrasıda doğru zamanlama değilmiş. Kafa fazlasıyla yoruluyor işte. Bir tatil gününe saklayacağım filmi :A

@phoebebuffay @MasacRE o kadar filmi anlatıp şunu bekleme bunu bekleme dediniz ama filmi izlerken yemek yemeyi düşünme demediniz :A cesetlere yapılan muameleler malum
Ben de filmin ilk yarısını mısır eşliğinde izlemiştim aslında diye hatırlıyorum ama iştah kaçırıcı derecede sahneler hatırlamıyorum hiç. Ameliyat kısımlarında birkaç sekans vardı sanırım ama anlıktı sanki onlar bilemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
@phoebebuffay bana bazı detaylar vermişti ve bende ne dediğini anladım demiştim (doğruda anlamışım) ama o detay bu detay değildi:A
Eve geldim kendime keyif sofrası hazırladım, filmi açtım ve yemek yemeye başladım ama daha başlarında iştahım kaçmaya başladı :A
Bundan sonra sadece TV diziler eşliğinde yemek yerim :A
Filmi yarım bıraktım. Şöyle tam iyi bir zamanlamada dışarısı buz gibi soğukken sıcak çikolata (bunu içerim sorun değil) eşliğinde izlemeye karar verdim :A zaten iş sonrasıda doğru zamanlama değilmiş. Kafa fazlasıyla yoruluyor işte. Bir tatil gününe saklayacağım filmi :A
Ben ne yedim ne içtim hatırlamıyorum ama beni etkilemiyor öyle şeyler zaten. Herkes farklı tabii. Sen kendin için uygun bir zamanda aç o zaman hem dediğin gibi tatil günü kafa yorgun da değilken izlersen daha iyi gider :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Yaa ne alaka kardeşim, filmi izleyeli en az 6 7 ay geçti ondan hatırlamıyor olabilir miyim :A
Deftere not alsaydın. :A
------

IMG_1617.jpeg
IMG_1615.jpeg
IMG_1616.jpeg

Şu üçlünün olduğu bir program be kardeşim çok bir şey istemiyorum.Kurşun atar , kurşun yerim

@Bully , ben , @MasacRE gibi veya @MEnes
Zırtapotos şişkolog ile hainli Fedai yi dahil etmedim. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Bully
Deftere not alsaydın. :A
------

Ekli dosyayı görüntüle 129891Ekli dosyayı görüntüle 129892Ekli dosyayı görüntüle 129893
Şu üçlünün olduğu bir program be kardeşim çok bir şey istemiyorum.Kurşun atar , kurşun yerim

@Bully , ben , @MasacRE gibi veya @MEnes
Zırtapotos şişkolog ile hainli Fedai yi dahil etmedim. :A
He oldu her izlediğim filmin yanında ne yiyip içtiğimi not edeceğim çok önemli bir bilgi ya :A

Mehmet Demirkol ile Emre Özcan bazen bir araya geliyor Socrates'te ama uyumları iyi değil, tarzları farklı. O yüzden birlikte program yaptırmazlar :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
He oldu her izlediğim filmin yanında ne yiyip içtiğimi not edeceğim çok önemli bir bilgi ya :A

Mehmet Demirkol ile Emre Özcan bazen bir araya geliyor Socrates'te ama uyumları iyi değil, tarzları farklı. O yüzden birlikte program yaptırmazlar :A
Neden yaptırmazlar kavga mı çıkar ? :A