Sohbet & Muhabbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Forumun kuytu köşesine iliştirilmiş bir övgü... Yönetimden basın açıklaması bekliyoruz. Acil.

IMG_20210111_041720.jpg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Manisa ya abim.

Burda da 1 saat aralıksız fırtına,şimşek...Uydu gitti.
Bende netten izledim dizimi.
Bizim de 9 gibi başladı sağanak fena yağıyor hâlâ yağıyor. Bursa'da bildiğim kadarıyla şimşek vs olmadı. Ancak gündüz çok sert rüzgar vardı Kanal D HD yayını çekmedi. HD olmayan yer şansıma çekti ben TV'den bakabildim abi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Bizim de 9 gibi başladı sağanak fena yağıyor hâlâ yağıyor. Bursa'da bildiğim kadarıyla şimşek vs olmadı. Ancak gündüz çok sert rüzgar vardı Kanal D HD yayını çekmedi. HD olmayan yer şansıma çekti ben TV'den bakabildim abi.
Gerekli16 yap bari şu nickini be adam :F
Sen Bursalısın demek. Ben bursayı severim. izmitten ayvalığa giderken eski zamanlarda çokkkkkk içini dolaştık.
şimdi otoban varda görmüyoruz

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gerekli16 yap bari şu nickini be adam :F
Sen Bursalısın demek. Ben bursayı severim. izmitten ayvalığa giderken eski zamanlarda çokkkkkk içini dolaştık.
şimdi otoban varda görmüyoruz
Bursalı saymıyorum ben kendimi. Bursa'da yaşadığıma bakma abi Afyonkarahisarlıyım. Bursa'da doğdum ancak ana baba her taraf Afyonkarahisarlı. Pek sevmiyorum ben açıkçası Bursa'yı üniversite gidersem başka yere belki değerini biraz anlarım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kız @Zeyno45 adımız aynı, bu aralar kaderimiz de mi aynı :eek:
Yiğenler ve canlı ders yorumunu gördüm. Ben de geçen haftadan beri bir sürü ders yapıyorum :A her akşam kafam ağrıyor :F
Profilde yazmıştım, biz daha yeni başladık online sistemine :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
Kız @Zeyno45 adımız aynı, bu aralar kaderimiz de mi aynı :eek:
Yiğenler ve canlı ders yorumunu gördüm. Ben de geçen haftadan beri bir sürü ders yapıyorum :A her akşam kafam ağrıyor :F
Profilde yazmıştım, biz daha yeni başladık online sistemine :A
Evet tatlım ya biri lise 3 ondan yırttım o kendi hallediyorda diğeri ilkokul 2. sınıf sabahın 8.00 de kalkıyoruz öğlen 14.00'e kadar canlı derste her ders neredeyse 10 defa dersten atılıp bağlanıyoruz internet yüzünden çıldıracağım ondan soonra da her gün 5-6 sayfa ödevimiz var okuma yapıyoruz falan Allahtan kitapları okumayı seviyor da o konuda rahatız :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet tatlım ya biri lise 3 ondan yırttım o kendi hallediyorda diğeri ilkokul 2. sınıf sabahın 8.00 de kalkıyoruz öğlen 14.00'e kadar canlı derste her ders neredeyse 10 defa dersten atılıp bağlanıyoruz internet yüzünden çıldıracağım ondan soonra da her gün 5-6 sayfa ödevimiz var okuma yapıyoruz falan Allahtan kitapları okumayı seviyor da o konuda rahatız :A
Bizde küçükler okula hâlâ gidiyor ama büyükler evde. Eğitim kısmı daha bi sorumluluk oldu. Okul harici spor ilede uğraşıyor burdaki çocuklar ve bir kaç ilgilendiği branş olunca yetiştirmek zor oluyor. Maşallah baya da ödev veriyorlar. Allah'tan çalışmıyorum da faydam oluyor :A
Arada üniversite okuyan akrabam, ve akraba arkadaşların liseli bireylerinede arada yardım etmekteyim :A
Uzun zamandır tembellik edince biraz zorlandım ama yavaştan öğrenci moduna geçtim bende :A pandemi olmasaydı yeni bir eğitim düşünüyordum ama acaba eski düzeni bulabilir miyim diye tereddütlerim vardı fakat şimdi böyle o tempoya alıştırıyorum kendimi :A
Ben üniversite zamanı kendimi çok kaptırıyordum derslere ve bırak internete girmeyi, gezme tozmayıda bırakmıştım :A okul sonrası sosyal medya fazla kullanır oldum. Şu dönem karar veririm, iş mi yoksa yeni bir eğitim mi düşünsem diye.

• Harika
Reactions: Zeyno

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Herkesin kaldığı sınavdan geçip herkesin geçtiği sınavdan kalmam... Nümerik Analiz'den büte kaldım şaka gibi hemde ortalamın 30 puan altındayım. :T Bunlar hep nazar. :A @emreemreu
Ben de vizesinden 100 aldığım calculus 1'in finaline doğru düzgün çalışamayınca ortalamayı düşürmemek için finale girmeyip direkt büte kaldım ama aptallık ettim galiba. 50 alsam bile ba falan düşecekti sanırım not. Bu üniversite not sistemini anlayamadım hiç. :A

• İlginç
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben de vizesinden 100 aldığım calculus 1'in finaline doğru düzgün çalışamayınca ortalamayı düşürmemek için finale girmeyip direkt büte kaldım ama aptallık ettim galiba. 50 alsam bile ba falan düşecekti sanırım not. Bu üniversite not sistemini anlayamadım hiç. :A
Yahu 100 aldığın sınavda finale girmeyeceksen başka hangisinde gireceksin. Tamamen senin hatan canım. :A Bak ben 16 aldığım sınava inandım girdim ve 80 alıp AA düşürdüm. :A Bu arada bence 2 daha kolay. :A

Bu arada @The_Erinch @hayret bi şey Instagram'da ADTV'yi takip ediyorsunuz ama o sayfa sallama, bence takip etmeyin. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yahu 100 aldığın sınavda finale girmeyeceksen başka hangisinde gireceksin. Tamamen senin hatan canım. :A Bak ben 16 aldığım sınava inandım girdim ve 80 alıp AA düşürdüm. :A Bu arada bence 2 daha kolay.
Sorma ya, ani kararla çok saçma bir şey yaptım. 50 alırsam bb veya bc düşer diye düşündüm ama ba hatta belki aa düşücekti galiba. :( Çan sistemi var ama nasıl işliyor anlamadım ki. Ortalaması 73 olan dersten 79 alınca ba nasıl düşebiliyor (b)

• Üzücü
Reactions: mrt-06