Sohbet & Muhabbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
@bazinga iyi akşamlar, İPad den film izlerken bir mesaj çıktı yanlışlıkla iptal seçeneği yerine abone ol seçeneğine elim kaydı. iPad de Uygulamalarda etkinlik diye bir ibare belirdi.Nasıl silebilirim.Lütfen bana yardımcı olur musun? :ozur: :(😭

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga iyi akşamlar, İPad den film izlerken bir mesaj çıktı yanlışlıkla iptal seçeneği yerine abone ol seçeneğine elim kaydı. iPad de Uygulamalarda etkinlik diye bir ibare belirdi.Nasıl silebilirim.Lütfen bana yardımcı olur musun? :ozur: :(😭
İyi akşamlar, ne belirdi tam olarak anlamadım? Yanlışlıkla bir uygulama mı yüklendi?

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
İyi akşamlar, ne belirdi tam olarak anlamadım? Yanlışlıkla bir uygulama mı yüklendi?
IMG_1253.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@bazinga ya bir soru yönettim.Yoldaşına yardımcı olur musun? :(
Tam olarak anlamadım ama "takvimler" uygulamasında doğum günleri, tatiller gibi şeyler gösterilebiliyor eğer onlara abone olursan. Sanırım bu tarz bir abonelik başlatmışsın, eğer istemiyorsan takvimde gösterilmemesini düzenleme yapabilirsin uygulama içinden.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Uygulamalardaki Etkinlikler'e tıklayınca ne gözüküyor. Bu önemli bir şey değil bence. Takvime bir şeyler eklemişsindir en fazla ne olacak. :D
Ben kafaya takarım öyle deme Ozan lütfen yardımcı olur musun? :(
Orada saat saat ibaresi var.Uzun çizgi halinde

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Geçmiş olsun :ozur: Sıkıntı yoktur inşAllah.
Teşekkür ederim, sıkıntı yok çok şükür ama yakın zamanda bu şekil bir sarsıntıyla karşılaşmamıştık. Ben genelde sakin olurum bu şekildeki durumlarda ama korkudan kilitlenmişim. :D Zemin yumuşak olduğu için küçük sarsıntılar bile büyük hissediliyor burada. 5.2'yi sen düşün :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Tam olarak anlamadım ama "takvimler" uygulamasında doğum günleri, tatiller gibi şeyler gösterilebiliyor eğer onlara abone olursan. Sanırım bu tarz bir abonelik başlatmışsın, eğer istemiyorsan takvimde gösterilmemesini düzenleme yapabilirsin uygulama içinden.
Dediğini yaptım ibare kalktı bu sefer de uzun çizgi kalkmadı. @bazinga
IMG_1255.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060
Teşekkür ederim, sıkıntı yok çok şükür ama yakın zamanda bu şekil bir sarsıntıyla karşılaşmamıştık. Ben genelde sakin olurum bu şekildeki durumlarda ama korkudan kilitlenmişim. :D Zemin yumuşak olduğu için küçük sarsıntılar bile büyük hissediliyor burada. 5.2'yi sen düşün :D

Çok geçmiş olsun ablam ya :(

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
O güncel saati gösteriyor bir şey değil ki. :D Görünüm olarak gün görünümüne geçirmişsin takvimi, sol üstten "Aralık" yazısına tıklarsan normal takvim görünümüne geri dönecektir ve çizgi vb. kalmayacaktır ekranda. :D
Çok saol.Korktum biliyor musun? Kalp ritmim birden artmaya başlamıştı.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Ay kıyamam korkma bu kadar ya bak enesle halletiniz işte :D
Huy işte, benim elektronik eşyama bir sıkıntı çıkınca üzülüyorum,kafama istemsizce takılıyor.Annem de öyle. Çok sevinince de bu sevinçten iştahım kapanıyor.Normalim iyi benim. :A Duyguları uçlarda yaşamak bana göre değil.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060
Huy işte, benim elektronik eşyama bir sıkıntı çıkınca üzülüyorum,kafama istemsizce takılıyor.Annem de öyle. Çok sevinince de bu sevinçten iştahım kapanıyor.Normalim iyi benim. :A Duyguları uçlarda yaşamak bana göre değil.

Anlıyorum elinde değil ama yinede takmamaya çalış :D

• Beğendim