Sohbet & Muhabbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,801
Puanı
1,060
Ne çok küfür biliyormuṣsun sen öyle sadece bir emojiden anladım. :A

Sen bilmiyor musun? :A

Tam da adamına sordun :F

Bilsen de Almancadır. :A İsviçreliler küfür bilmiyor mu ?

Aaaa bilmezler mi :A ben italyan arkadaṣıma ne Türkçe küfürler öğrettim. :A
@Dosi ciğim haşlamasın diye kendim taşıdım.Neler öğrettin bildiğimiz şeyler mi? :A
------

@emreemreu konuya ifade bırak. :A Ne bakıyon hiç mi konusuna ifade isteyen kullanıcı görmedin? Bak bak hâlâ bakıyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi ciğim haşlamasın diye kendim taşıdım.Neler öğrettin bildiğimiz şeyler mi? :A
------

@emreemreu konuya ifade bırak. :A Ne bakıyon hiç mi konusuna ifade isteyen kullanıcı görmedin? Bak bak hâlâ bakıyor.
Bak yine yazayım ve bu kez anla.
Sadece forum oyunlarının bazılarında oyun dışı çıkıp sohbet edilince taşıyorum. Misal şarkı kısmında sohbet ediyorsan video ile devam etsen sorun değil.
“Üsteki ….. puanla “ gibi konulardada oyunu tıkamama adına sohbet gereksiz oluyor.
Gidip lig yorum konusundan mesaj taşımana gerek yok, adı üstünde yorum konusu :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,801
Puanı
1,060
Bak yine yazayım ve bu kez anla.
Sadece forum oyunlarının bazılarında oyun dışı çıkıp sohbet edilince taşıyorum. Misal şarkı kısmında sohbet ediyorsan video ile devam etsen sorun değil.
“Üsteki ….. puanla “ gibi konulardada oyunu tıkamama adına sohbet gereksiz oluyor.
Gidip lig yorum konusundan mesaj taşımana gerek yok, adı üstünde yorum konusu :A
Hepsi korkudan işte. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,506
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin