Sohbet & Muhabbet Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@haluk792 irlanda polisiyesi uyarlıyım dedim ama onlardada kötü karakter
emniyet müdürü oğlu avukat kızla evlenmesini istemiyor oğlunun avukat olmasını istemiyor polis olmasını istiyor
oyüzden kızın ev arkadaşına tecavüz suçu atıyor ama sonuç bir çete katliam yapıyor fuhuş çetesi
bunu nasıl yazıyım foruma entrikası ağır intikam entrikası ağır @Emre Ozansoy @12.Adam @EmreCan
diğeride ağırda bunlara göre yumuşak bir entrika

• İlginç
Reactions: EmreCan

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Emre Ozansoy dizimin 600.bölümüne bakacakmısın forumda avakado perisini sinirden yazdım hakeme sinirlendim dinamo kiev maçına zaten irlandaya gideceğim eylülde
Arka sokakları fanları uslu duymuyor boykot yaparız diyorlar ben yazıyorum Aşk polisiyesi olmuyor Türkiyede o da irlandada olur 180 dakikaya nasıl sığdıracaksın @Emre Ozansoy

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Serenay Sarıkaya için açtığım haber neden silindi ki durduk yere şimdi? Birsen Altuntaş haberi yalanladı diye o haber geçersiz mi oluyor hemen? Haber doğrudur, yanlıştır bilemem ama sanki Birsen Altuntaş tek doğru merciymis gibi hareket edilmesi çok saçma geliyor bana. O zaman foruma kaynağı Birsen Altuntaş olmayan konular açılamaz ve Birsen Altuntaş'ın yalanladığı haber anında kaldırılır diye bir kural koyun da tam olsun. @bazinga @Aserat @Sherlock @emreemreu