Six Feet Under, The Leftovers, True Detective ve Chernobyl 'BluTV'de!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hiç yoktan iyidir tabii de diğer yayınları olmadıktan sonra neye yarar. Looney Tunes Cartoons'un yeni bölümlerini izleyemiyoruz resmen, böyle bir rezalet olabilir mi? :A

Succession'ın yeni bölümlerini haftalık olarak versinler mesela. :Z

Ya orası öyle, bütün içeriklere tam anlamıyla erişim için Türkiye'ye gelmelerini beklemek tek çare maalesef. :(

Dedemi de kaldırmışlar mı Bein'den, oradaki işimi gördüğümden beri kontrol etmedim. :A Eğer oradan kaldırıldıysa haftalık olarak BluTV'de yayınlanır zaten herhalde, geçen gün 120 liralık paketi alacaktım bir yıllık ancak kaçırdım. 154 liralık paketi düşünüyorum, dedem haftalık yayınlanacaksa daha ciddi düşünebilirim. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bir de @bazinga'nın izlediğini görmüştüm de, tamamını bitirmemiş sanırım. Etkinlik yaparsak eğer, bitirebilir bu vesileyle. Sıkmıyor zaten dizi, hayata dair. Yorumlarım da hazır. :D
Beş bölümüm var sezonun bitmesine, sorun değil. Gerçi @Sherlock ile @MEnes olmasa da olur, canavar gibi saldırıyorlar dizilere. :A

Kaliteliyse sıkılmak gibi bir durum söz konusu olamaz, @bazinga'yı da zorla devam ettiririz artık. :A Adaşım bu sefer izlemeyebilir bilemiyorum, kendisini yorduk son zamanlarda. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kaliteliyse sıkılmak gibi bir durum söz konusu olamaz, @bazinga'yı da zorla devam ettiririz artık. :A Adaşım bu sefer izlemeyebilir bilemiyorum, kendisini yorduk son zamanlarda. :A
Forumdan önce keşfettim, kendi kendime devam ettirmeyi düşünüyordum. Aslında foruma da çıtlatacaktım da, sen çıtlatmış oldun bu vesileyle. Biraz geçsin, sonra başlarız artık. Yormayalım @MEnes reisi. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Forumdan önce keşfettim, kendi kendime devam ettirmeyi düşünüyordum. Aslında foruma da çıtlatacaktım da, sen çıtlatmış oldun bu vesileyle. Biraz geçsin, sonra başlarız artık. Yormayalım @MEnes reisi. :D

Ya keşfetmeyen yoktur bu diziyi muhtemelen, sadece sezon ve bölüm sayısı fazla olduğu için başlayana kadar insan baya bir üşeniyor. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya keşfetmeyen yoktur bu diziyi muhtemelen, sadece sezon ve bölüm sayısı fazla olduğu için başlayana kadar insan baya bir üşeniyor. :D
Sosyal medyada dönüyor arada replikleri, önerilenler listesinde ismi. İşlenmedik bir tarzı da var, cenaze işleri. Ben hiç hatırlamıyorum cenaze töreni üzerine bir dizinin olduğunu. :)

• Beğendim
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya orası öyle, bütün içeriklere tam anlamıyla erişim için Türkiye'ye gelmelerini beklemek tek çare maalesef. :(

Dedemi de kaldırmışlar mı Bein'den, oradaki işimi gördüğümden beri kontrol etmedim. :A Eğer oradan kaldırıldıysa haftalık olarak BluTV'de yayınlanır zaten herhalde, geçen gün 120 liralık paketi alacaktım bir yıllık ancak kaçırdım. 154 liralık paketi düşünüyorum, dedem haftalık yayınlanacaksa daha ciddi düşünebilirim. :A
Yayındaki diziler hala Bein'de gibi maalesef. Westworld'ün üçüncü sezonu yayınlandı ama BluTV'de şu an için ilk iki sezonu var mesela. Büyük ihtimal devam eden diziler Digitürk'te haftalık yayınlanacak sezonları bittikten sonra da BluTV'de yayınlanacak. Devam eden küçük dizilere hiç bulaşmayabilirler. :(

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Herhangi bir şekilde kısa vadede bu diziye başlamam biraz zor gözüküyor. Güncel dizilerden yarıda bırakıp aradan çıkarmak istediklerim vardı. (Ozark, Shameless, Vikings) Aynı şekilde güncel dizilerden indirip izlemediklerim vardı. (Narcos, Fargo, Stranger Things) Bunları izlemeden Six Feet Under'a başlamam gibi duruyor. :A Ama yazın 1-2 ay içinde belki başlarım. :A Siz zaten izlerseniz ağır ağır izlersiniz, ben size her türlü yetişirim diye düşünüyorum... :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Herhangi bir şekilde kısa vadede bu diziye başlamam biraz zor gözüküyor. Güncel dizilerden yarıda bırakıp aradan çıkarmak istediklerim vardı. (Ozark, Shameless, Vikings) Aynı şekilde güncel dizilerden indirip izlemediklerim vardı. (Narcos, Fargo, Stranger Things) Bunları izlemeden Six Feet Under'a başlamam gibi duruyor. :A Ama yazın 1-2 ay içinde belki başlarım. :A Siz zaten izlerseniz ağır ağır izlersiniz, ben size her türlü yetişirim diye düşünüyorum... :A

Sen, biz bitirmeye yakın başlasan yeterli olur adaşım. :A Muhtemelen bizden önce bitirirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga