YS Sihirli Kız 169.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1630871208415.jpeg
Sihirli Kız

169.Bölüm

Tutku Hande Handan Pakize karanlıklar lordu

Karanlık güçlerin öğretmeni Atacan

Reyyan sinovac olduğu İçin karantinası bitiyordur merak etme beni bulamaz hangi gezegen hangi evren hangi kainat olduğunu bilmiyor Korona dediler bizim gezegen gribine

Bunun ilacı bende ama dünya çok kötü herkes bir gün kötü olacak iyilerden nefret ediyorum

Ya aşı bende oldum aşımı Biontech oldum delimiyim ben sinovac olup öyle menüler yemek daha neler Ya bulursa Reyyan

O zaman korona pcr testini pozitif yapacağız bir 14 gün karantina yapsınlar biraz daha o menüden yesin Yusuf amir gelir bu nerden çıktı

Üzgünüm Atacan bu işe hile karıştırmayacan bunlar ne böyle ne pozitifi koronasın

Reyyan peri ne olamaz

Yine mi o yemekler midem bulandı bu işte iş var

Ben çözeceğim

Yusuf amir araştırmaya başlar pcr testi negatif çıkmış birileri korumaya alsın Yusuf amirin hatrına geldik merak etme güvenilir öyle rüşvetçi değil sen öyle san

Doğruları söylettirir negatifsiniz rüşvet aldık pozitif olduğunu söylemek için

Kim yaptı ben yaptım kızın

Atacan ne yok artık hamilesin Reyyan peri

Kahin Peri ve vişne yardımlarınız İçin teşekkürler ikimiz koruyacağız o özel bir çocuk

ismi Selen Birde oğlan ikiz evet o da peri Evet

İsmi Rıza

Nerden benim en sevdiğim dizim Halkın Polisinden her zaman seyrediyorum tabi büyük çocuklarımla beraber tabi küçüklere dizi bulamıyorum ikizler memocanda bile silah patlıyor

Küçük ağanın Finali neydi öyle öyle çocuk dizisimi olur

Çocuklar duymasında sapmıştı öyle son mu olur

Cem geldi 2011 deki hallerini seyrederler

Bune böyle

Çilek bu Pakize nasıl bir periymiş

İki senarist düğünde karşı karşıya gelir

Yazdığını çözemedin demi çok denklem Problemi yapmışsın

Hamza ve Hilalın düğünü olur

Hilal senin en iyi arkadaşın Hamza’ya aşık birde saplantılı iyi iş çıkardın Tutku

Ben Reyyanın kuzeniyim Hande ben Dodonun

Kuzeni

Pakize bende Eski Periliçenin en iyi arkadaşı eski periler heyeti Başkanının kardeşi o tahta gerek yok ben yakında O koltuğun sahibi olacağım çünkü o yeni Başkanın sırrını biliyorum onun bir sevgilisi var Voldermort diye kötü büyücü

Harry ise Melek’e sihirle aşık olur

Karanlıklar lordu ve Atacan

Hamza ve hilal nikah masasına oturur

Hilal evet der

Hamza evet der

Gelin ve Damat öper

Bir süpriz olur görüntülü arar evlendiğini rüyasında görmüş

Selin bunu ödeyeceksin Hamza

Sende Hilal benim en iyi arkadaşımdın artık düşmanız

Kötü güçlerin lideri vay be iyi iş çıkardın komutanı yolluyorum Karanlıklar komutanı komodor sihrin bol şanşın açık olsun

Hedef Dünya Düşmanların Reyyan peri ve ekibi

Dostların Atacan ve ekibi karanlıklar komutanı comodor
Pakize Aykut’a aşık olur Aykut’ta Tutkuya aşık Büyük totemci Tolsa Tutku aşık Ceyda’nın en iyi arkadaşı
Tolsta ona aşık Galatasaray’ın şampiyonluğu İçin onunla evlenmek istiyor Ceyda farkında değil
169.Bölümün sonu
@Dosi @slhttnmtl @serhatt @Çiğdem @xdragxx @Tolstoyevski @serhatt @Angelica @Emre Ozansoy @EmreCan @mrt-06 @eskici

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060