YS Sihirli Kız 167.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Kız

167.Bölüm

Aydoğan perinin ikiz kardeşi Reyyan perinin en yakın arkadaşı Reyyan peri sen benim aşık olduğum erkekle sevgililik yaptın bunun bedelini ağır ödeyeceksin hem Tahtını hem sevgilini elinden alacağım

Chay araştırır hiç bir şey bulamaz Chay İstanbul’a gider ve Reyyan perinin üvey kardeşi Pelin Aydoğan periye sorar Emre müdür yani babam nerde Reyyan peri olanları öğrenince şok geçirir Hande hemen Dodoya iletir kim bu Emre’nin benden önce sevgililik edip hamile Bıraktığı bunu Dodo öğrenirse beni mahaf eder Çin diye bir yer bırakmaz Çin’i kainatın dibinin dibinin dibine yollar

Chay siz şimdi şu virüsleri serbest bırakma zamanı geldi Ey virüsler bu virüsler koronayla birleşen bir virüs Ebola Sars Mers korona ve buz altında olan bütün virüsler Yolunuz İstanbul ve kimse aşı olmasında görün siz

Reyyan perinin kuzeni ne oldu bir partide virüsler bulaştı senin işinmi hayır değil bu kadar korona vakası aşısızlarda nedir bu

Doktorlar bu virüs Büyük Virüsler Gezegeninin işi bu Bak o gezegen yaklaşıyor dünyaya

Çinli bir kız Sheying Karantinada hotel menüsü işte buyrul afiyetle ye

Bune böyle Sinovac olursan böyle olur Reyyan peri Biontech olacaktın

bu ne böyle

Bunlar ne midem bulandı keremde gelsin o sever Black pudding domuz jambonu domuz kanından sosis iğrenç o Biontech i kim sihirle sinovac yaptı söylesin onu bulunca Una çevireceğim

Kolaysa çevir eski sevgilim Sen benimsin seni kimseye yar etmem Ben Faruk yakında bekle beni geliyorum
167.Bölümün sonu
Kusura bakmayın Arka sokaklardaki kızı görünce gün şokuna uğradım Çarşambayı Pazartesi zannettim ve kazara Halkın Polisini yayınlamış oldum

@serhatt @Çiğdem @Dosi @Emre Ozansoy @The_Erinch @xdragxx @Tolstoyevski @EmreCan @Alos @kerem @slhttnmtl @mrt-06 @Angelica

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:

Keith Long