YS Sihirli Hayatlar 83.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
83.Bölüm
Selimin kaçırması ortalığı karıştırıyor
melekin gördüğü rüya
Fenerin küme düşmesi halinde Dolar 20 e çıkmış Euro 30 a çıkmış Beşiktaş satılmıştır Türk takımı kalmamıştır Hepsi yabancıların eline düşmüştür Galatasaraya Fransadan yardım gelir ve bunu yapanlar yüzünden her yer ateş altı olmuş
Ali ozan müdüre iletmeliyiz bu general harringtonun selamı var deniliyor o da kim bunu bileni bulursanız düşmanınızı bulursunuz ve bunları engellersin ben daha çocuğum tarih nerden bileceğim
Sihirli küre göster bana General harrington kim
Sihirli küre ingiliz komutanı ve istanbulu işgal eden komutan Fenerbahçe onlara karşı direnç gösterdi Goldstrem guardsı 2-1 yenerek genaral harrington kupasını kazanmıştır fener takımı kapatan general harrington halk ayaklanınca tekrar açar kulübü
Onlar yakarlarsa söndüremezler bu onu biliyor yakında bulacam seni her kimsen Gizli düşman
Benim şüphelemdiğim bir kişi var
kim o
Turan taktiği olabilir diye düşünür geri çekilenlerden acaba baya var elimizden kaçırdıklarımız var.
Çiğdem nerde olduğu bilinmiyor Selim onu netarafa götürdü bilinmiyor
Harun da Selimin peşindedir
Yosun diye bir sevgilisi var Ailesi doğulu
kerem müdür babasından kaynaklı işkence çekiyor
2.sahne
Hamza ve Selin Düğün için hazırlanırken
bir Turan taktiği yapan bir düşman vardır
Çiğdem teslim olduğumu zannediyor ama yanılıyor daha bitmedi her şey daha yeni başlıyor bu mafya onları öldürecek Çiğdem ömerden boşanmazsa ve herkesi benim Selimin niyeti böyle herkesin ölmesi zaten yoksa o böyle hamle yapmazdı Onun derdi Çiğdem ve Benim derdim Ömer
Selin gelinlik giyer O sırada Mihrimah taktik verir Sihir değil kadınlıkta etkileyeceksin hamzayı sen Selinden güzelsin bunu becerirsin İlayda
mehter Marşıyla çıkarlar gazamız mübarek olsun
Bune Mehter Marşı Bunlarda kim İlayda düğünü görür ve Hamza kendi düğününde başkasına aşık olur
83.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @serhatt @Dosi @vadikızı @kerem @MasacRE @Tolstoyevski @Doğu @ömer karataş @papuleoo

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Çok güzel olmuş yine bölüm :D hamzaya bak ya kendi düğününde başkasına aşık oldu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @pompy Ters köşeni beğendim.

Benim nick parlamış yine olmayanlarınınki arasında :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu 2.sahnede anlamadım çok karışık olmuş benmi diyorum o sözü banamı diyorlar :F :F :F @pompy

2.sahne
Hamza ve Selin Düğün için hazırlanırken
bir Turan taktiği yapan bir düşman vardır
Çiğdem teslim olduğumu zannediyor ama yanılıyor daha bitmedi her şey daha yeni başlıyor bu mafya onları öldürecek Çiğdem ömerden boşanmazsa ve herkesi benim Selimin niyeti böyle herkesin ölmesi zaten yoksa o böyle hamle yapmazdı Onun derdi Çiğdem ve Benim derdim Ömer