YS Sihirli Hayatlar 77.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
77.Bölüm
Düğüne canlı bombalı saldırı ekip tarafından facia engellenir Pakizenin şatosunda düğün vardır
Pakizenin kızı evleniyordur Ama Pakize ya bu düğünü engellersin yada biz engelleriz bir anda bir dosya önüne düşer eski periliçenin kızı bu işin içindedir ailesinden alınanı geri almanın peşindedir
Anne kız tahta çıkarken perilerde bir anda Çiğdemin anneannesi merzuka peri insanlardaki karışıklar artınca ve silah tüccarlığı yapınca merzuka peri etkisiz hale getirip perilerin haberi olunca bu olaydan o Ailenin peri hükümetindeki hükümdarlığı bitmiştir
Periliçe o zamanlar merzuka peridir ama ardından perilerin kralı rus bir kızı periliçe yapar ama onun sonunda perilerin kralının kuma getirmesinden kaynaklı yargıç peri görevine son verir
Harunu perilerde hükümeti değiştirmek için kullanmak isterler O yüzden Yunus babanın ruhunu çağırırlar sporla hakemlerle fenerbahçe ve trabzona operasyon yaparlar
En son yapılan Fenerbahçe-Galatasaray maçında kadıköyde taraftarlar hakem hatalarıyla çok sinirlenince Türkiye kupası Yarı final rövanşı çığrından çıktı Diyarbakır fenerbahçenin eski başkanının memleketi olduğu için Diyarbakırdaki fenerbahçelileri örgüt kışkırtmasın diye
Maçın tekrarına karar verildi
kararın hukuksuz olduğunu biliyorlar
Bir anda Yunus babanın ruhunun sihiriyle
Hakemler fenerbahçeye her kart rahat çıkıyor
Adaleti ben tercih ettirecem siz beşiktaşla uğraşmayacaktınız
Karanlık Az kaldı istanbul yanacak 25 Şubatta
Ali Ozan müdür Karanlığın satın aldığı polisler var
Dosyayı örttüler her yeri satın aldılar bunlardan bazıları periler
Helen le karşı karşıya gelen Ceyda adlı peri ben seni uyardım ben Ali Ozan müdürden uzak dur diye
Sen gittin aşık oldun ona bende aşığım bu artık bir savaştır Helen Dikkatli ol senin yüzünden yanında olan perilerde yanacak
Helen bu düğün olmayacak ne oluyor buda ne
Kim Harun bu daha yeni başlıyor Ömer
O kadar kolay değil müdürüm ne olamaz Ceydamı herkesi izler o uyanıktır herkesden klondan yapar
Selimin kıza dönmesi hepsi onun işi Ceydanın işi
bu nerden çıktı İlk okuldan Ali Ozan Müdüre platonik aşık olan bir kız 2.Tutku Ömere aşık ikiside en iyi arkadaş ceydayla ne yapacağız
Düğün başlar bir anda bir dosya gelir pakizenin kızı düğünde terk edilir Pakize Ali Ozan Müdür vay be böyle kötülükler gördüm ben cezasını verdiler
Pakize nereye gitti orman cadısına gidin yakalayın
Dodoyla beraber Asla buna izin vermem Sende kimsin Bitti tutuklusun orman cadısı vişnenin sihiriyle cadı ne oldu yok oldu aferim bittiniz aslında siz bittiniz
Karanlık bizimle baş edemezsin aferim iyi iş çıkardın Çok yakında karşınıza çıkacağım
Ceydanın kopyaları eğer biz burdan kaçarsak hepimiz bir olup size karşı savaş açıcağız öyle kötü klonlar varki iyilerin bile Ceydanın Çiğdemin kötü klonuna emri şudur o kopyaları ordan kaçır bakalım onlara sihirde veriyorum
Periliçe bakar Çiğdemin sihirlerini alır ben yapmadım der inanmaz Çiğdemle ömeri ayıracaksızn onu göremeyecek periliçe hiç kaçtığını düşünecek
İçimden bir ses korkunç olaylar olacak
Çiğdemin kötü klonunu yollar
Ömere öyle kötü davranırki ne oduğunu öğrenen efe can bu bir gerçek çiğdem değil
klonu bu gerçeği yine kayıp bu defa nerde ama dünyadamı uzaydamı
77.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @vadikızı @serhatt @Dosi @mrt-06 @turkuazz @Doğu @dreamy @MasacRE

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem Seçim öncesi feneri hep kullanırlar Yerel seçim var Tff seçimi var beşiktaşın seçimi var @Çiğdem
Beşiktaş ve fenerbahçe maçında Hedefleri şu fenerbahçe küme düşme potasında 13 puan fark var
Malatya kaybı fenerbahçenin alması Çaykurize maç almaya başladı 14 puan farkı bu ligte her şey olabilir @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem Seçim öncesi feneri hep kullanırlar Yerel seçim var Tff seçimi var beşiktaşın seçimi var @Çiğdem
Beşiktaş ve fenerbahçe maçında Hedefleri şu fenerbahçe küme düşme potasında 13 puan fark var
Malatya kaybı fenerbahçenin alması Çaykurize maç almaya başladı 14 puan farkı bu ligte her şey olabilir @Çiğdem
5 Yıldır yenmediğim düşman kalmadı şimdide kendimize karşı dövüşüyoruz mecbur :A :A :A @serhatt @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @Forumdash

Ceydanın Çiğdemin kötü klonuna emri şudur o kopyaları ordan kaçır bakalım onlara sihirde veriyorum
Periliçe bakar Çiğdemin sihirlerini alır ben yapmadım der inanmaz Çiğdemle ömeri ayıracaksızn onu göremeyecek periliçe hiç kaçtığını düşünecek

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
5 Yıldır yenmediğim düşman kalmadı şimdide kendimize karşı dövüşüyoruz mecbur ?A:A @serhatt @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @Forumdash

Ceydanın Çiğdemin kötü klonuna emri şudur o kopyaları ordan kaçır bakalım onlara sihirde veriyorum
Torpille geldin buralara yoksa yıllar önce gebermiştin :A

• Güldürdün

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
5 Yıldır yenmediğim düşman kalmadı şimdide kendimize karşı dövüşüyoruz mecbur ?A:A @serhatt @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @Forumdash

maçla ilgili hedefi 25 şubat Karanlığın

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
@pompy Bana kıyamaz :A Gerçi kıyıyorda sonra tekrar hortlatıyor :F
64851

• Güldürdün

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ne var 25 şubatda :A
Bu halde tehlikeli derbi Fenerbahçe-Beşiktaş vodafone parkta Semih özsoy açıklama yaptı beşiktaşın kongre üyelerinin işiymiş tff kötüye tff nin başkanı ne yapsın hem adam medya hem spor adam işlerine vakit arıyamıyor tff yi ve hakemleri @Çiğdem Atv deki maç gibi olabilir gibi hissediyorum

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
78.Bölüm fragmanı
Sihirli Hayatlar 14 Şubat Özel Bölümü Galatasarayin yenilgisi sebebiyle ertelendi @Çiğdem @Harunnn60 büyük facia 14 şubatta karanlık kim nerden cıkti
Hatunun planı Selimin intikamı nerden çıktı 2,tutku Ali Ozan müdur u bekleyen kötü süpriz ne @Çiğdem @Doğu @MasacRE
Babam açmaya çalıştıda Çarpışmadan dolayı açtırmadım yenildiniz demek şuan haberim oluyor :( Avrupada her takımı tutuyoruz geçmiş olsun @MEnes @MasacRE @Sherlock :( :( :(