YS Sihirli Hayatlar 76.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli
Hayatlar
76.Bölüm
Karanlık rahat durmuyordur
Ali Ozan Müdür ve ekibi karanlığın peşinde
Karanlık ekibede dert olmaya başladı Harundan kaynaklı
Çiğdem Hazırlanan peri olduğuz öğrenilecek Kızına başkalarının işine karışmayacağını öğretmemişsin
Bu kim peri mi cadımı ölümlümü Sihirli aynadan nasıl mesaj yolluyor Ali Ozan Müdür bir yere baskın yapar
Ali ozana eskiden platonik aşık olan kız: uzaylı giysisi olan Karanlık sizin peşinizden düşmeyecek
Sen benim olana kadar
Çiğdem çok dikkatli ol ben karanlık başınıza dert olacağım
Sen kimsin çok yakında öğreneceksiniz
Taksim iki çocuklu eşi ölmüş bir erkekle evleniyor
Bu düğün olmayacak geliyorum az kaldı herkes sizin peri olduğunuzu öğrenicek Annenin kötü bir peri olduğunu öğrenince evlenicekmi
Evren yardımcınız olsun o kapıdan gelmez nasıl geleceği bellidir.
Karanlık gelme sırası bende size öyle bir sihir yükleyecemi herkes sizin peri olduğunuzu öğrenicek bunu kimse engelleyemeyecek.
Sizin için artık hiç sabah olmayacak

31 Martta Perilerde Şeçim olacak Periliçe Seçimle seçilecek Çiğdem Periliçeyken Periliçe seçimle belirlenicek Çiğdem eski periliçeyi aday gösterdi ve seçimi o kazandı Periliçe Sen Dodoya ceza veremiyorsun Suç işleyene Cezayı periliçe değil
Sihirli Adalet Mahkemesi verecek Artık ceza yetkisi Yargıç Peride
Yargıç perinin emrinde özel ekip kurulacak
Bu ekibin başındaki kişi Mandalin ve vişne bu görev onların bu görev onların küçük Melekte onlara görünmezleri ve gelecekleri felaketler sihirle olursa engellenicek

Efenin halası
Gönül aslında bir peridir gerçek halası ölmüştür moda perisi Ada peri Dodonun eski modacısıdır.
Abdullah eskiden aşıktı bu kıza askerden kuzeni Faryalı komutanıydı Faryalıyı istihbarat aldı
İstihbaratın müdürüdür Faryalı ama peri görmeye başlayınca görevinden atıldı idda oynayıp para kazandı diye Meltem ya oynayacaksın ya boşanacağız demiş Faryalıya
Düğün yeniden başlasın
Karanlık geliyorum hazır olun senin ailen Peri olduğunu gerçekte Efecanın Halası olmadığı öğrenecekler Gönül
76.Bölümün sonu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Supernaturalda da karanlık vardı Darkness diyorduk :F
supernatural-season-11-episode-21.png