YS Sihirli Hayatlar 50.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
50.Bölüm
Ömere saplantılı bir şekilde Aşık Tutku
Ne olamaz üzgünüm unutturmak zorundayım Ailemin başına dert gelmemeli
Çiğdemin günlüğünün peşindedirler
Tutkunun Kardeşi Ceren Tutkunun oyununa gelmiş çünkü Tutkudan daha güçlü Cadılar gezegenin asıl varisi o Tutku hem cadılar gezegenini ele geçirdikten sonra kardeşine oyun yapıp babanı polis öldürdü der ama babası peri yani ölümsüz
Tutku yağmurun icabına bakın bu o kardeşimin gücünü azaltacak yoksa beni yenecekler
Yağmurun sevgilisi ve Yağmur yardım edermisin diye gelen bir kız tarafından tuzağa düşerler bomba patlar
Dinleyici gezegenden günlüğün gerçeğini bulan Mandalinanın en iyi arkadaşı ve ekibi dinleyici gezegenin lideri yakalanır Periler Mahkemesinde yargılanır
Mandalin kardeşlerine söyler olanları
Tutkunun kardeşi Ceren Tutkuya karşı savaş ilan etmiştir
Ama Tutku öyle bir plan yaparki Kardeşinin cadılıkları alınır ve cadı güçleri cadı annesi tarafından ve tutkuya verir artık safkan bir perisin
düşmanlarımla iş birliği yaptın
Tutku cadılar gezegeninin sultanı olur ve başa geçer Artık Cadıların kontrolünü ele alan Tutku
bir tek istanbuldadır yetinmeyecek Türkiyeyide hedefi altına alır başkent cadısı başkent perisiyle karşı karşıya gelir dövüş başlar sevginin gücüyle büyük yenilgi alan başkent cadısı daha yeni başlıyoruz
Tutku ve ekibi sıra sende ve boşanma davasına gelir
sıra
Hakim davayı erteliyorum delilleri inandırıcı bulmadım
Tutku duyunca sinirlenir
Tutku 8.5 tonluk bir şeyi beylik düzüne düşürür
ve tam 8.5 tonluk bir şey patlar
Çin şaşkındır
ama ölen olmaması resmen mucize
Tutku Çiğdemin evine yerleşmeyi planlıyor
Tutku Ömere Çiğdem rüzgarla baloya gitti
Rüzgar ve Çiğdemi birlikte gören Ömer şok olur
hemde Ömerin doğum gününde.
Tutku gelir Benimle dans edermisin der Ömere
Ömer kabul eder
Ömer o Çiğdem cadıymış
Tutku sen iyisin
Ömer ve Tutku dans eder.
Dodo bunun bedelini ödeticem Eski periliçe kızım ve torunum bunun hesabını ağır soracam Tutku bu işi haledecek
Ömer ve Tutku Dansını görüp Tutku sarılır ömere üzülme der. Çiğdem cadı çıkttıysa bak kim var şeytanla konuşuyor ve zebanilerle benim yanımdaki iyilik meleği tüyü ben periyim onlar cadı iyi olan benim kötü olan onlar
50.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @eskici @gözlemci @vadikızı @serhatt @Dosi @xBUGRAx @S.G.A.T. @ömer karataş @papuleoo @emree-29 @xemrexxx @DiziTutkunu @batuhankaralar @XanTier

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @pompy yine güzel bir bölum olmuş.
Bu Tutku'dan ne zaman kurtulacaklar? Sahnesi çokmuş bu bölümde

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bu Tutku çok oldu ayoll aslında cadı kendisi biz periyiz ama bizi cadı kendisini peri gibi göstermeye çalışıyor :A :A :A @eskici @gözlemci @pompy

Tutku sarılır ömere üzülme der. Çiğdem cadı çıkttıysa bak kim var şeytanla konuşuyor ve zebanilerle benim yanımdaki iyilik meleği tüyü ben periyim onlar cadı iyi olan benim kötü olan onlar

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar 63.Bölümde Sezon Finali yapıyor
Serhat ömeri vuruyor Tutku Çiğdemin peşine düşüyor intikam güçleniyor savaş büyüyor Ömer yaşam savaşını kazanacakmı Serhat neden ömeri vurdu @serhatt rolün bu @Çiğdem-