YS Sihirli Hayatlar 48.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Oda uyar cnm :A

Halkın Polisi ne zaman başlıyor :A
bilmiyorum biraz özlensin tekrardan şu reyting sistemi Sihirli hayatların Tutku reytingine bakıcam Stajım bittiğinde başlatıcam Halkın Polisini 40 günlük bir stajım olacak polisiye yazmak zor iş biriktiremeyince bölümü bende durdum @Çiğdem- bende en kolay yazıyım dedim o da beyaz düşler oldu işte onu kolay yazabilirim 6 haftayı idaredecek bölüm var elimde

Sihirli Hayatlar 49.Bölüm fragmanı
Tutku vişneyi ve Mandalini tehdit ediyor eğer Ömere aşık olduğumu söylerseniz herkes perilerin varolduğunu öğrenir Perilerin kaderi sizin elinizde @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bilmiyorum biraz özlensin tekrardan şu reyting sistemi Sihirli hayatların Tutku reytingine bakıcam Stajım bittiğinde başlatıcam Halkın Polisini 40 günlük bir stajım olacak polisiye yazmak zor iş biriktiremeyince bölümü bende durdum @Çiğdem- bende en kolay yazıyım dedim o da beyaz düşler oldu işte onu kolay yazabilirim 6 haftayı idaredecek bölüm var elimde

Sihirli Hayatlar 49.Bölüm fragmanı
Tutku vişneyi ve Mandalini tehdit ediyor eğer Ömere aşık olduğumu söylerseniz herkes perilerin varolduğunu öğrenir Perilerin kaderi sizin elinizde @Çiğdem-
Aaa gerçekten özledik Halkın Polisini ama Sihirli Hayatlarda iyi evet şu Tutku olmasa :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlarda Tutku tuttuğu takıma suikast düzenliyor 4 Nisan 2023 tarihinde
Tutkunun tuttuğu takım beşiktaş Sihirli hayatlar heyecanlı bölümleriyle Yenisuda @Çiğdem- @gözlemci