Sihirli Hayatlar 1.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar

1.Bölüm

Gizemli düşmanın adamı Çiğdemin ömerle evleniceğini duyar Emekli emniyet müdürü peri olduklarını görür ama eşi inanmaz Bora diye birisi Faryalı adlı emniyet müdürü açığa alındı aslında ve polislikten atıldı Faryalıyı yok etmek ister Çiğdem polisi arar Alara başkomiser ve ekibi baskın yapıp yakar emre reşat hoca gibi olmak ama sihirle köpeke dönünce bütün hayalleri altüst olur Çiğdem e sihir yapan dudu cebinden silah çıkar Faryalıyla olan toplantıda polisler Çiğdem in peşine düşer Alara başkomiser peri olduklarını biliyordur Çiğdemin ikiz kardeşi söylemiştir

2.Sahne

Periler heyeti başkanı beren Alara başkomiser ve ekibiyle dudunun evine baskın yaparlar Dodo tutuklarım seni berk amca nasılsın köperk oldun demişlerdi inanmamıştım geçmiş olsun Vay vay melek sende bu sihrin içindesin demi polis okulundaki ortalığı feci karıştırmıştın senin kardeşin kurtardı o bana iyilik yaptı sizin yaptığınız kötülüğe karşı

Sihir bozulur Dudu tarafından ve şikayetler geri çeker

Çiğdem Yaptığından utan Anne ve abla unutmayacağım bunu insan kızını hapse attırmaya çalışırmı hemde pisi pisine Periliçe valla Melekin yaptığı hata Çiğdeme yaradı

Sahne 3

Melek Alara başkomiseri ne yapıcaz

Dodo Polis bide peri koruması tam oldu

Alara başkomiserin eşi ya ona kötü davranırsa silah çeker ve vurulup ölür Alara başkomiserin eşine kötü sihir yaparlar Bir kötü durum hissediyorum Alo başı tehlikede olabilir Buraya kadar Alara başkomiser son duanı et Buraya kadar Polis silah havaya ateş eder Çiğdem buraya kadar bora kaçırır sağol Çiğdem bu bora Gencay Sağol bu işte yine annenin payı var boranın elinden kurtarmanız lazım yoksa ihanetten öldürür ben bozarım Çiğdem sinyal tespitinden borayı izinden bulur hemen baskına giderler Alara başkomiser vay Çiğdem sende burdasın ateş çatışma çıkar Çiğdem alara başkomiserin eşini kurtarır Bora bir anda kurtulur Çiğdemin tanıdığı birisi kaçırır o eski sevgilisidir

Gizli Numara Yakında karşılaşıcağız Sizinle ama ilk önce Alara başkomiseri bitirecem
1.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @cookies @beyazsoy @destere @sürgünüm @Polat Şaşmaz @Maskeli Fedai @cookies @destere @sokak sanati @eskici @Yakamoz-Asi @EFE UYSAL @FaJi @adventurous @zalim_firari @MayısKralı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
oooo güzel olmuş gerçekten eğer diğer bölümlerde bu kısalıtka giderse ilgi görür :F

peri olduğumu bilen alara komser ile uğraşmısım bu bölümde benim peri olduğumu ortaya çıakrmaya çalısmıs ama alaranın eşini kurtarmısım yinede :F benim eskis evgilimde alarayı kaçırmıs son sahnede bana tehdit ediyor sıra sende diye @destere @Harunnn60 @xemrexxx pompy senaryosunu anladım sonunda ayoll :A :A :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
oooo güzel olmuş gerçekten eğer diğer bölümlerde bu kısalıtka giderse ilgi görür :F

peri olduğumu bilen alara komser ile uğraşmısım bu bölümde benim peri olduğumu ortaya çıakrmaya çalısmıs ama alaranın eşini kurtarmısım yinede :F benim eskis evgilimde alarayı kaçırmıs son sahnede bana tehdit ediyor sıra sende diye @destere @Harunnn60 @xemrexxx pompy senaryosunu anladım sonunda ayoll :A :A :A
alara dostun kardeşin melek söylüyor peri olduğunu ikizin yani derdi polis korumasından çıkarması seni @Çiğdem-