Sibel Can ile Hakan Altun'un Müzik Programı Ne Zaman Başlıyor? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
sibel-can-ve-hakan-altun-dan-hayranlarina-buyuk-surpriz_1610952766.jpg

Sibel Can ile Hakan Altun'u bir araya getiren müzik programı ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production'un üstleneceği, uzun zamandır ekranlardan uzak olan Sibel Can ve Hakan Altun'u bir araya getirecek olan müzik programı için hazırlıklara başlandığı geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Dekor çalışmaları devam eden ve program içerisinde kullanılacak olan müzikler için anlaşmalar yapılan programın 21 Şubat Pazar akşamı yayınlanacağının konuşulduğu öğrenildi.

BKM imzalı 'Çok Güzel Hareketler 2'nin akıbeti hakkında ise bir bilgi yok.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Aboo kim vurdu ya gitti Çok Güzel Hareketler :F Çok Güzel Hareketler gün değişikliğine gider Perşembeye alır gibime geliyor

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
ÇGH'den sonra yayınlanır bence. Zaten (bildiğim kadarıyla) 20.00'de özetsiz yayınlanıyor 23.00'ten sonra da bu program olur.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
ÇGH'e yazık olacak. Pazartesi, perşembe tutma ihtimali yok bence. Cumartesisi boştu herhalde Kanal D'nin. Boşsa eğer bir ihtimal o cumartesi tutar, bu da pazar kendini idare eder belki de tutar.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
ÇGH'e yazık olacak. Pazartesi, perşembe tutma ihtimali yok bence. Cumartesisi boştu herhalde Kanal D'nin. Boşsa eğer bir ihtimal o cumartesi tutar, bu da pazar kendini idare eder belki de tutar.
Cumartesisi boş. Cumartesi uğursuzluğu var KanalD nin belki ÇGH ile bu uğursuzluğu kırar :D

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sektörde Hakan Altun'un yerine Rubato'nun geleceği konuşuluyordu, netleşmedi galiba? Umarım Hakan Altun kalır, büyük merakla bekliyorum programı. :X

Çok Güzel Hareketler'in reytingleri son zamanda epey iyi, perşembe yayınlansa fena mı olur?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sektörde Hakan Altun'un yerine Rubato'nun geleceği konuşuluyordu, netleşmedi galiba? Umarım Hakan Altun kalır, büyük merakla bekliyorum programı. :X

Çok Güzel Hareketler'in reytingleri son zamanda epey iyi, perşembe yayınlansa fena mı olur?
Aynı haberi dün okudum ben. İlk olarak Sibel Can ile Rubato konuşulmuş, ama en son Hakan Altun da karar kılınmış.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Yok yok o manada demedim ÇGH'i de bi ara perşembeye almışlardı ama çok kötü oranlar alınca pazara aldılar yeniden. :A
Çarşamba ya aldılar :A
------

Perşembe iyi sonuçlar alır bence :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bunama loading :F

Valla ben herşeyi hatırlıyorum hatta Afili Aşk ı kanal Cumartesine çekmişti sonra tekrar gün değişikliği ile Perşembe ye almıştı 1.17 alınca Ab grubunda fişini çekmişti :Z :F
Oha 1.17'sine kadar hatırlıyor musun? Ben bazı şeyleri unutmam da bazı şeyler yani. :F

Neyse inşallah bunamam erkenden. :F

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
ÇGH bu sezon hep 4+ hatta bazen 5+ aldı bu güzel gidişi bozmak olmadı. Kanala yakıştıramadım. Evet bu tarz programlar hafta içi güzel olmaz ama başka bir çözüm bulunmalıydı.