Show TV'nin İnternet Sitesi Yenilendi!

emrecnn

Üye
22 Şubat 2019
624
190
44
Dark mode gelmeli Wp ve instagramida dark kullanmak istiyorum

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Admin
5 Ocak 2013
90,961
52,056
1,061
Ankara
Renkli olması sorun değil bence ama bu tarz video içerikli sitelerde dark mode olmalı. Göz sağlığı açısından değil sadece izlerken de daha iyi odaklanmasıni sağlıyor. Ama burada direkt dark mode diyerek benim mesajımı kast edip bu yorumu yapman hoşuma gitmedi ve buna istinaden hala genel diyorsun. Bir sey diyeceksen dediğim gibi alıntı yapabilirdin.
Ben 6 senedir bu forumdayım birine bir şey demek istesem alıntılayıp diyorum merak etme, yeni üye olmana veriyorum.. Tüm yorumları okuduktan sonra aklımda kalanları yazdım, sana özel olsa alıntılayıp yazardım, neden çekineyim? Bu anlamsız çıkışını anlayamadım, alıntı yapmayı 6 senedir biliyorum. :)

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
984
805
94
23
Ben 6 senedir bu forumdayım birine bir şey demek istesem alıntılayıp diyorum merak etme, yeni üye olmana veriyorum.. Tüm yorumları okuduktan sonra aklımda kalanları yazdım, sana özel olsa alıntılayıp yazardım, neden çekineyim? Bu anlamsız çıkışını anlayamadım, alıntı yapmayı 6 senedir biliyorum. :)
Tamam da dark mode olarak yorum yapan tek benim farkındaysan. Anlamsız bir çıkış evet boşver