sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1432264966.jpg

Şimdiye kadar birçok yeni dizisiyle umduğunu elde edemeyen Show TV, yepyeni 3 dizi projesi için kollarını sıvadı.

İlişki Durumu: Karışık: Bir aşk oyunu hikayesinin anlatıldığı dizinin başrollerini, Benim Hala Umudum Var ve Aşktan Kaçılmaz dizilerinde rol alan Berk Oktay ve Aşk Emek İster dizisinde rol alan Seren Şirince paylaşacak.

Sahte Polis: Dizinin başrolünde Lise Defteri, Mert ile Gert ve Otel Divane dizilerinde rol alan Emre Altuğ yer alacak. ‘Sercan’ karakterini canlandıracak olan şarkıcı, polis ikiziyle yer değiştirecek.

Bir diğer dizinin ismi Şervan ile Berkcan olacak. Doğumdan sonra karışan iki çocuğun ve ailelerinin etrafında gelişen olayları konu alan absürd komedinin oyuncuları henüz netleşmedi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha birkaç projesi daha var. Ama yazı iyi geçirip, kışa bu dizilerle girmesi iyi olur. :)

Yoksa yeni sezonda da işi zor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,622
Puanı
1,061
şovun aradağını bulamamış @mrt-06 :A
şervan ile berkcandan çok pis ganimani kokusu geliyor my tutunca da haremi yapmıştı .ss

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
şovun aradağını bulamamış @mrt-06 :A
şervan ile berkcandan çok pis ganimani kokusu geliyor my tutunca da haremi yapmıştı .ss​
hayır Limon Film üsteniyor İlişki Durumu Karışık MF yapım sahte polis Sürec Film

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
İlişki Durumu Karmaşık dizisi Yapım MF yapım Yönetmen Barış Yöş .. oyuncular Berk Oktay Seren Şirince Pamir Pekin Eda Ece Mert Türkoğlu Özlem Öçalmaz

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
hepsi taklit projeler servan ve berkan paramparça tuttu aynısını yapalım. sahte polis zaten diğer yarım beyaz yalanın takla artırılmış hali. bir aşk oyunu ise klasik ergen romantik komedi. bu dizilerin tutma olmasigi çok ama çok zayıf izleyip gorecegiz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Projeler dikkat çekici, ama hiçbiri bana tutacakmış gibi gelmiyor nedense.

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Aynı anda ikisini nasıl izliyorsun? (b)
İnternetten izliyorum :)
Karagül'ün de tadı kaçtı,normalde hiç ara vermezdim ama 4 bölümünü falan halen izlemedim.Şimdi o 4 bölümü de tekrardan izlemem herhalde yeter 85 bölüm :)
Kara Ekmek'in ise 13.bölümündeyim,yani yola Assiye ile devam ederim gibi :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İnternetten izliyorum :)
Karagül'ün de tadı kaçtı,normalde hiç ara vermezdim ama 4 bölümünü falan halen izlemedim.Şimdi o 4 bölümü de tekrardan izlemem herhalde yeter 85 bölüm :)
Kara Ekmek'in ise 13.bölümündeyim,izlemek için sabırsızlanıyorum ama yoğundum,yani yola Assiye ile devam ederim gibi :D
Karagül geçen yıl bu zamanlarda yaz falan dinlemeden 10 reyting alıyordu bu sene çok düştü. Kenan, Yavuz Bingöl ve Özcan Deniz'in boşluğunu dolduramadı. Gerçi onların yerine gelmedi ama pek bir etki yaptığı söylenemez. :)

Kara Ekmek'i ben hafta sonu tekrarlarından izliyorum. Hiçbir bölümünü kaçırmadım bu zamana kadar. :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Karagül geçen yıl bu zamanlarda yaz falan dinlemeden 10 reyting alıyordu bu sene çok düştü. Kenan, Yavuz Bingöl ve Özcan Deniz'in boşluğunu dolduramadı. Gerçi onların yerine gelmedi ama pek bir etki yaptığı söylenemez. :)

Kara Ekmek'i ben hafta sonu tekrarlarından izliyorum. Hiçbir bölümünü kaçırmadım bu zamana kadar. :)
Konu da kalmadı işte Avşar filmin gözü doymuyor,tadında bıraksa olmaz,cılkını çıkaracak 6'lara düşene kadar devam ettirecek :)

Kara Ekmek'in setine de denk geldim,diziye sempatim daha da arttı :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Konu da kalmadı işte Avşar filmin gözü doymuyor,tadında bıraksa olmaz,cılkını çıkaracak 6'lara düşene kadar devam ettirecek :)

Kara Ekmek'in setine de denk geldim,diziye sempatim daha da arttı :)
Bir televizyon yazarı yazdı. Karagül yeni sezonda 10-15 bölüm yayınlanıp bitebilirmiş. Tadında bırakacaklarmış. :)

AsÇet'i gördün mü? :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Bir televizyon yazarı yazdı. Karagül yeni sezonda 10-15 bölüm yayınlanıp bitebilirmiş. Tadında bırakacaklarmış. :)

AsÇet'i gördün mü? :)
Çok çok iyi olur tadında bıraksınlar :)

Gördüm hepsini :) Anneanne ve Taylan çok iyiydiler; fotoğraf falan çekildik. Assiye ise çok yoğundu 2 dk karavana geldi ardından hemen yine sahnesi vardı onunla çekilemedim : / Ushan(Çetin) da iyi samimi biri :)

Ayrıca 2 Arap gelmişti; O-mer Omer,Elif deyip duruyorlardı yanlışlıkla Kara Ekmek'in setine gelmişlerdi :D