Show TV'de Ki Şok Olayın Perde Arkası !

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

Show TV'de şok olaylar yaşandı Uçankuş'un özel haberinde çatıya çıkıp intihar etmek isteyen kanalın montaj görevinde ki çalışan aylardır maaş alamadığını ve yatırılmasını istediği haberi çıktı.

Olaylar üstüne güvenlik görevlileri çalışanı sakinleştirip çatıdan indirdi peki geçen haftalarda kanalda bulunan 500'den fazla çalışanlanın maaşları ödenmişti neden 90 kişinin maaşı ödenmedi.

Yine haberin kaynağı Uçankuş'a göre kadroların TMSF tarafından 60'dan fazla çalışanın Cengiz Kolin ve Limak ortaklığına satılan SKY360'ın kadrosuna geçirilmesi istenildiği öğrenildi.

Bu sebepten TMSF tarafından SKY360'a geçirilmesi istenen 90 kişilik bir ekibin maaşları yatmadı maaşları TMSF mi ödeyecek yoksa Cengiz Kolin ve Limak ortaklığımı netlik kazanmadı.

Umarız Show TV'de ödenen bireken maaşlar yeni sahibi tarafından SKY360'da da ödenir.

Kaynak : Uçankuş - Medyatava

TFVbdoKZG8c495tzALYEuapS.jpg

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Sonuc olarak SkyTurk360 satilmadan önce Show TV'de calismiyor muydu bu adam? Calisiyordu. O zamana kadar olan parasi niye ödenmedi?

Konudan yirtma cabalari bunlar.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Sonuc olarak SkyTurk360 satilmadan önce Show TV'de calismiyor muydu bu adam? Calisiyordu. O zamana kadar olan parasi niye ödenmedi?

Konudan yirtma cabalari bunlar.
Show TV satıldıktan sonra SKY360 ile bağı kalmadı SKY360 TMSF'nin di. Devletin ödemesi gerekirdi. Ama ödememiş.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061

Show TV satıldıktan sonra SKY360 ile bağı kalmadı SKY360 TMSF'nin di. Devletin ödemesi gerekirdi. Ama ödememiş.

Arkadasim TMSF Show TV ve digerlerini devralmadan önce Show TV yasamiyor muydu bu problemi? TMSF tabi ki ödemez. Sahibi degil ki. TMSF alici bulur, satar.

Suclu eski Show TV yönetimi basta olmak üzere SkyTurk'ün satildigi güne kadar ödemeye yeni yönetimdir.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

Arkadasim TMSF Show TV ve digerlerini devralmadan önce Show TV yasamiyor muydu bu problemi? TMSF tabi ki ödemez. Sahibi degil ki. TMSF alici bulur, satar.

Suclu eski Show TV yönetimi basta olmak üzere SkyTurk'ün satildigi güne kadar ödemeye yeni yönetimdir.
Anlamıyorsun konuya yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum ama TMSF ödemesi gerekirdi çünkü TMSF borçlu şirketlerin borçlarını kapatır biraz araştırma yaparsan TMSF'nin bu özelliğini bulursun. Tabii ki tüm suç TMSF'nin değil suç Mehmet Emin Karamehmet'in madem ekonomik sıkıntı var en baştan satmalıydı ama her zaman ki burnu havada olan bir adam satmadı.
Ayrıca 2 kanalda aynı binada bulunuyor ama 2 ayrı şirket dikkat edersen frekansları bile farklı Ciner bu borcu ödeme mesuliyetinde değil çünkü Show TV ayrı bir marka SKY360 ayrı bir marka ödemesi gereken TMSF , Çukurova ya da yeni sahibi.
Bende çok üzüldüm tabii ki ama konudan sıyrılma çabaları demişsin şuana kadar açtığım konular Uçankuş'tan alıntılıdır ben uydurma haber yapmam.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061

Anlamıyorsun konuya yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum ama TMSF ödemesi gerekirdi çünkü TMSF borçlu şirketlerin borçlarını kapatır biraz araştırma yaparsan TMSF'nin bu özelliğini bulursun. Tabii ki tüm suç TMSF'nin değil suç Mehmet Emin Karamehmet'in madem ekonomik sıkıntı var en baştan satmalıydı ama her zaman ki burnu havada olan bir adam satmadı.
Ayrıca 2 kanalda aynı binada bulunuyor ama 2 ayrı şirket dikkat edersen frekansları bile farklı Ciner bu borcu ödeme mesuliyetinde değil çünkü Show TV ayrı bir marka SKY360 ayrı bir marka ödemesi gereken TMSF , Çukurova ya da yeni sahibi.
Bende çok üzüldüm tabii ki ama konudan sıyrılma çabaları demişsin şuana kadar açtığım konular Uçankuş'tan alıntılıdır ben uydurma haber yapmam.

Git bunu o adama anlat. O adamin sucu ne? Onunda bir ailesi var. Cocugu var belki. O malum patronlar kendi cebine koyarken hersey güllük gülistanlik dimi?

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
60 kişiydi şimdi 90 mı oldu. :)) Yarın 120 sonra 150 olur. :))

Show tv birbirini tutmayan açıklamalarla kendini aklamaya çalışıyor çok gördül biz bunları. :)))

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

Git bunu o adama anlat. O adamin sucu ne? Onunda bir ailesi var. Cocugu var belki. O malum patronlar kendi cebine koyarken hersey güllük gülistanlik dimi?
Yani ben bi şey mi diyorum habere açıklık getirdim o Mehmet Emin Karamehmet o kadar çalışana yaşattıklarını bu Dünya'da olmasa da öbür tarafta hesabını verecek.

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Arkadaş siz niye tartişıyosunuz sizi gorende maaslari siz vermediniz sanacak

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Demiştim 2-3 haftadan bir açılır bu konu ama 1 haftada açıldı. 9- kişi dedikleri belki de 150+ `tur...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061

Yani ben bi şey mi diyorum habere açıklık getirdim o Mehmet Emin Karamehmet o kadar çalışana yaşattıklarını bu Dünya'da olmasa da öbür tarafta hesabını verecek.

Nedense hep Show TVnin iyi haberlerini veya düzeltme haberlerini aciyorsun. Öbür tarafta zaten hesap verecek. İntihar etmeye calisan adam niye burada hesap veriyor? Böyle bir kanali mi destekliyorsun?!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Yakamoz-Asi post: 1382370' Alıntı:
Nedense hep Show TVnin iyi haberlerini veya düzeltme haberlerini aciyorsun. Öbür tarafta zaten hesap verecek. İntihar etmeye calisan adam niye burada hesap veriyor? Böyle bir kanali mi destekliyorsun?!
Ne yazsam anlamayacaksın zaten ok.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Umarım tüm Show TV'de ve diğer kanallarında sorunlar çözülür..