Show TV Türk Malı'na Sarıldı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
[h=2]En büyük kozları Acun Ilıcalı'yı Star TV'ye kaptırdıktan sonra reyting rekabetinde varolmaya çalışan Show TV'den ilginç hamle...[/h] [h=3]
621_1bdac.jpg
Acun Ilıcalı yapımcılığını üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor ve O Ses Türkiye yarışmalarıyla haftanın üç günü reyting tablosunun zirvesinde yeralarak Show TV'ye rahat bir nefes aldırıyordu.

Ilıcalı'nın ayrılığından sonra Show TV reyting tablosunun üst sıralarında rakipleriyle yarışabilmek için bir arayışa girdi...

Salı akşamları Öyle Bir Geçer Zaman ki karşısında denenen ve Kanal D'nin fenomen dizisi karşısında fena da sayılmayacak bir başarı elde eden Ustura Kemal'i pazar akşamına, En Büyük Show'u ise Cumartesi ve Salı akşamlarına çeken Show TV bu kez ilginç bir hamle yaptı.

Yayınlandığı dönemde sürekli birinci olan sit-com dizisi Türk Malı Show TV ekranlarına yeniden dönüyor.

Türk Malı Show TV'de cumartesi ve pazar akşamları yayınlanacak.Bu dizinin ardından ise En Büyük Show ekranlara gelecek.

Ustura Kemal ise yeniden Salı gününe çekildi.

Bakalım Show TV'nin bu hamlesi özellikle Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ekranlarda olduğu Cumartesi ve pazar akşamları bir işe yarayacak mı?

MEDYARADAR/ÖZEL[/h]

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Yeni Bölüm Değil Ayrıca Türk Malını Yayınlayacağına Yayınla KARAKOL'u 7 Reyting Garanti Cumartesi - Pazar Erkeklerin İzleyeceği Dizi Yok

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Yeni Bölüm Değil Ayrıca Türk Malını Yayınlayacağına Yayınla KARAKOL'u 7 Reyting Garanti Cumartesi - Pazar Erkeklerin İzleyeceği Dizi Yok

Karakol'u benim bildiğim RTUK kaldırmıştı yayından.
Türk Malı ise bence çok zevksiz bir dizi ilk bölümlerine bakmıştım biraz.
Bence hiç şansı yok Acun'un karşısında.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Show Tv ne yapacağını şaşırmış. :D Ama Türk Malı'nın ilk bölümlerini izlerdim...

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
İlk bölümüne belki bakar izleyici, ancak daha sonra izlenme şansı yok.

Korkuyorum yakında Cennet Mahallesi'ni de yayınlamaya başlar Show Tv. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bitmiş bir dizinin PT1`de tekrar yayınlanmasına karşıyım. Gözlemlediğime göre bunu bir tek Kanal D ve atv yapmamış bugüne kadar. Kanal D`ye eminim de atv`ye tam emin değilim :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
Bitmiş bir dizinin PT1`de tekrar yayınlanmasına karşıyım. Gözlemlediğime göre bunu bir tek Kanal D ve atv yapmamış bugüne kadar. Kanal D`ye eminim de atv`ye tam emin değilim :D

ben de hatırlmaıyorum ikisinin de yayınlandığını ama masrafsız olduğu için ve show da zorda olduğu için denenebilir:D