Show Haber ve Star Haber Artık 'Engelsiz'!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,356
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Show Haber ve Star Haber artık engelsiz!

Ekranların sevilen kanallarından olan Show TV ve Star TV'de ekrana gelen akşam haberleri artık engelsiz. İki kanalda da ekrana gelen haber bültenlerinde Türkiye'de yaşayan yaklaşık 3 milyon işitme engelli seyirci için işaret dili desteği sağlamaya başladı.

Show TV'nin işaret dili çevirmenliğini ise Meltem Küçük üstleniyor.

SHOW TV.jpg

5NAdLz.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Haberi açacağımı yazmıştım neyse yorum yapmayacağım, klasikleşti bu "davranış"......
İki konu için neler neler görüyoruz, geçen bir konu açtım. Ooo kendisi açmadı diye olmadık laflar etti, o üslubu duruyordur herhalde orada. Böylelerine prim vermeyeceksin, çok büyük ayıp...

• Harika
Reactions: serhatt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yakında tüm kanallar yapar. Güzel bir gelişme.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,356
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İki konu için neler neler görüyoruz, geçen bir konu açtım. Ooo kendisi açmadı diye olmadık laflar etti, o üslubu duruyordur herhalde orada. Böylelerine prim vermeyeceksin, çok büyük ayıp...

Ben o konu ile ilgili açıklamamı sana hem Twitter'dan, hem de buradan yazmıştım abi. İlla ki görmüşsündür, ama mesaj bile yazmadın. :)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,128
Puanı
560
Konu güzelde hatta çok güzel her kanalın yapması gereken örnek bir davranış
içerik bir devrik olmuş sanki @Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Ben o konu ile ilgili açıklamamı sana hem Twitter'dan, hem de buradan yazmıştım abi. İlla ki görmüşsündür, ama mesaj bile yazmadın. :)
Yaptığın açıklamada da bir şey katmamışsın ortaya, yaptığın üslupsuzluk ve terbiyesizliğin bir açıklaması olamaz. Dalga geçer gibi konuşuyorsun, önce bir nasıl konuşacağını ve üslubunu bil bence, benim seninle sorunum yok olamaz da zaten lakin bu tavrına da prim vermeyeceğim başkaları gibi. Bana olan düşmanlıklarına prim veriyorsan senin de onlardan bir farkın yok demektir. :)

• Harika
Reactions: serhatt