HBO Sharp Objects - Dizi Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hbo-sharp-objects-netflix-streaming.jpeg

Kaliteli yapımların vazgeçilmez adreslerinden olan HBO’nun 2016 senesinde direkt olarak 8 bölümlük ilk sezon onayı verdiği Sharp Objects, geçtiğimiz yaz ayı izleyicilerle buluştu.

Sharp Objects, kasabasında öldürülen iki genç kızın hikayesiyle birlikte kendi geçmişini de çözmeye çalışan Camille Preaker isimli muhabirin yaşadıklarını anlatıyor. Uzun zamandır görmediği annesi ve üvey kız kardeşi ile bir araya gelen Camille’nin bir cinayeti çözmek için kendi geçmişinden yararlanmasının ardından işler iyice sarpa sarar.

Dizi ile ilgili bölüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölümü indirmiştim, pcde bekliyor öyle izlenmeyi :A Yalnız geçtiğimiz pazar değil kaç ay oldu dizi yayınlanalı, copy-paste yaparken dikkat edelim lütfen :A

@Forumdash @Çiğdem- @Maskeli Fedai izler miyiz :A
Bu dizi yaz aylarında filan cıkmamişmıydı? Ben izledim 4-5 bölüm:X Psikolojik bir dizi ağır işliyor. Kasveti filan güzel ama yaz aylarında cekememiştim tek başina izleyince. Her neyse bölüm sonu karı habire kendine falçata atıyor inceden inceden:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bu ecünnüleri izlemem okadar da değil ayoll :A :A :A @Harunnn60

Yine @xemrexxx destere karışımı bir diziye benziyor :F

Bahane kabul etmiyoruz o dizi izlenecek :A

Bu dizi yaz aylarında filan cıkmamişmıydı? Ben izledim 4-5 bölüm:X Psikolojik bir dizi ağır işliyor. Kasveti filan güzel ama yaz aylarında cekememiştim tek başina izleyince. Her neyse bölüm sonu karı habire kendine falçata atıyor inceden inceden:A

Arada bir öğretmenliğin tutmasa daha şirin bir şey olacaksın :F
Oldu o zaman izliyoruz beraber :A Seneye buluşalım bu konuda :A