Showtime Shameless - 9. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
izleyen çokturda dokuzuncu sezona kadar gelen pek yoktur :)
dizi harika ama komedi dizilerinde devam sıkıntısı var bizde :) üçüncü sezonda kalmıştım :)
Ben de sezonların arasında aralar vererek yetişmiştim güncele. Bir sezon izle sonra bekle birkaç ay bir sezon daha izle. Öyle öyle ilerliyorsun iyi oluyor :A Şu an tek izlediğim komedi de bu, salt komedi de değil zaten süresi de uzun ama nedense diğerlerini izlemiyorum belki başlasam izlerim ama denemek lazım :A

Çoğu sezonun bölümlerine yorum yapmadım belki ama ben de izliyorum :A 8.sezon bitti ama şu ayrılık haberlerinden dolayı 9.sezona başlama hevesim kalmadı :(
9. sezona ben de başlamadım henüz, pek yorum da yapmadım izlerken zaten seninle aynı durumdayız yani :A Fiona ile Ian ayrılıyormuş galiba. Ian neyse de Fiona gitmeseydi iyiydi :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de sezonların arasında aralar vererek yetişmiştim güncele. Bir sezon izle sonra bekle birkaç ay bir sezon daha izle. Öyle öyle ilerliyorsun iyi oluyor :A Şu an tek izlediğim komedi de bu, salt komedi de değil zaten süresi de uzun ama nedense diğerlerini izlemiyorum belki başlasam izlerim ama denemek lazım :A

9. sezona ben de başlamadım henüz, pek yorum da yapmadım izlerken zaten seninle aynı durumdayız yani :A Fiona ile Ian ayrılıyormuş galiba. Ian neyse de Fiona gitmeseydi iyiydi :(
Ian zaten bir ara çıkmıştı alışmıştık yokluğuna sıkıntı olmaz dediğin gibi :A Ama Fiona büyük kayıp olacak dizi için:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

öyle bekleye bekleye yumurtalar soğuyor heyecanıda kaçıyor dizinin :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çoook güzeldi son dakkalar?

Fiona'cım ağlattı. Keşke karakteri deli dolu yapıcaz diye sacmalamasalardı iyiydi. İşini gücünü kurmuştu ne güzel. Yükselişteyken birden çökerttiler. Fiona öyle iyiydi ki tek başina oynasa yine izlerdim. Son sahnede ilk sezon tadını aldım resmen. Fiona ve Frank'in gözleri dolu dolu hesaplaşmalı vedası :T

Dizi her ne kadar güzel olsa da başrolün Lip'e düşmesi canımı sıkıyor:( Neyse 10.sezona da bi kaç bölüm bakarım. Hoşuma giderse devam etmezse veda

.

7/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9x14 (Sezon Finali)

Güzel bir sezon finali oldu. Genel olarak da hala iyi bence dizi. Bitse üzülmem ama devam ettiği sürece izlemeye devam. :)

Fiona dibe vurup ölecek diyordum ama tam tersi oldu, güzel oldu.

Fiona ve Frank’in vedası etkileyiciydi. ?

Franny nasıl büyüdü birden çok tatlıydı ?

Lip ve Carl’ın senaryosu bu sezon çok iyiydi. Umarım bozmadan sürdürürler...

8/10