Showtime Shameless - 9. Sezon Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
8zR9B1.jpg

Showtime'ın aynı adlı İngiliz dizisinden uyarlanan ve şimdiden adını televizyon klasiklerine yazdıran dizisi Shameless'ta 9. sezon vakti!

Dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bir kere de şaşırt bizi ve bu diziyi güncel izliyorum de artık ya :A

Öyle bir ihtimal yok. Güncel olarak izlediği bir tek Çukur var sanırım. İçlerinden süresi en uzun olanı da o aslında, onu güncel olarak takip etmeyi başarması şaşırtıcı gerçekten. Adaşım diye demiyorum ama çok tembel. :A @MEnes

Y6Zly6.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir kere de şaşırt bizi ve bu diziyi güncel izliyorum de artık ya :A

Öyle bir ihtimal yok. Güncel olarak izlediği bir tek Çukur var sanırım. İçlerinden süresi en uzun olanı da o aslında, onu güncel olarak takip etmeyi başarması şaşırtıcı gerçekten. Adaşım diye demiyorum ama çok tembel. :A @MEnes

Y6Zly6.jpg
Sor anime sorsana bana. Tüm animelerimde günceldeyim, hatta üstüne mangalarını bile okuyum güncele geldim. :A :A Ama son 1.5 yıldır yabancı dizilere muazzam bir uzaklık yaşadığım doğrudur. Bir yerde bu zinciri kırıp toptan geri dönüş yapacağım. Sonra önümü alamayacaklar ama ne zaman bilemiyorum. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sor anime sorsana bana. Tüm animelerimde günceldeyim, hatta üstüne mangalarını bile okuyum güncele geldim. :A :A Ama son 1.5 yıldır yabancı dizilere muazzam bir uzaklık yaşadığım doğrudur. Bir yerde bu zinciri kırıp toptan geri dönüş yapacağım. Sonra önümü alamayacaklar ama ne zaman bilemiyorum. :A

O zamanın geleceğine dair inancımı yitirmeye başladım artık. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
9x2
Imagination room'a çok güldüm. :D
Siyasetçilerin münzarası da iyiydi. Frank'in o parayı Mo White'a götüreceğini düşünmüyordum ama galiba daha büyük bir vurgun yapmak istiyor. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
9x3
V'nin eski milletvekiliyle sahneleri çok güzeldi. Son sahnelerinde kahkaha attım. :D Carl'ın duygu sömürüsü de iyiydi.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MasacRE- bu gece maçtan sonra 2 3 bölüm izleyeceğim. :A Yetişirse 8. sezonu bitireceğim. Bir anda içime istek doğdu Gallagher'ları özledim. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
9x4
Ian'ın gay Jesus olayını artık bitirsinler diye beklemekten yoruldum. Kesinlikle zevk vermiyor bu gerçek dışılık. Carl'ın çocuğu bacağından vurup gitmesi de aynı şekilde fazla gerçek dışı.
Bir sahneye bayağı güldüm ama şimdi hatırlayamıyorum. :D
Mo'nun seçimi kazanmasını da bekliyordum.
@bazinga izliyorsan yazsana sen de. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
9x6
Gay Jesus hikayesinden aşırı sıkılmıştım ama Ian'ın diziden çıkmasına da çok üzüldüm. Son sahne iyiydi, top-bottom esprisi de güldürdü.:D
Fiona'cığım yine eskilere döndü, yine kendini ağlatacak bir adam buldu.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Forumda çakmasını izleyen onlarca insan varken Shameless'i bu kadar kişi mi izliyormuşuz? :A
izleyen çokturda dokuzuncu sezona kadar gelen pek yoktur :)
dizi harika ama komedi dizilerinde devam sıkıntısı var bizde :) üçüncü sezonda kalmıştım :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Forumda çakmasını izleyen onlarca insan varken Shameless'i bu kadar kişi mi izliyormuşuz? :A
Çoğu sezonun bölümlerine yorum yapmadım belki ama ben de izliyorum :A 8.sezon bitti ama şu ayrılık haberlerinden dolayı 9.sezona başlama hevesim kalmadı :(