Sezin Akbaşoğulları 'Ufak Tefek Cinayetler' Kadrosunda!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
sezin-akbasogullari-nereli.jpg

Star TV'nin büyük ilgiyle izlenilen dizisi ''Ufak Tefek Cinayetler''in kadrosuna sürpriz isim!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat ve Tülin Özen'in yer aldığı diziye Sezin Akbaşoğulları dahil oluyor. Ünlü oyuncu dizide Oya'nın liseden arkadaşı Elif'i canlandıracak.

''Ufak Tefek Cinayetler'' yeni bölümleriyle her salı 20.00'de Star TV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,082
Puanı
1,061
Çok iyi bir kadroya çok iyi bir oyuncu. Hatta dizi başlamadan önce 4 kadından biri olsun diye düşünmüştüm ama böylesi de güzel. :Z

Bunu görmüştüm Twitter’da ama sadece bir tweet’te yazıyordu o yüzden teyit edemedim. Sen nereden buldun merak ettim. (b) @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Çok iyi bir kadroya çok iyi bir oyuncu. Hatta dizi başlamadan önce 4 kadından biri olsun diye düşünmüştüm ama böylesi de güzel. :Z

Bunu görmüştüm Twitter’da ama sadece bir tweet’te yazıyordu o yüzden teyit edemedim. Sen nereden buldun merak ettim. (b) @Yiğitt
Kulis bilgilerimi paylaşıyorum. :A

Elif karakterini canlandıracak oyuncu gelecekti diziye zaten ama net değildi. Sezin perşembe günü günü sete gelmiş diye duydum. Ziyaret dolayısıyla geldiğini sanmıyorum, böyle çok büyük ihtimal. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,249
Puanı
1,060
çok sevindim ya umarım uzunca bi süre kalır,çok seviyorum sezini,bi dönem başrollerde oynadı ama hakettiği yere asla gelemedi nedense

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Harika bir haber. Keşke oyanin akrabası falan olsaydı. Arkadaş rolü nedense bana az rolü olacak hissi veriyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,135
Puanı
1,061
Quuen Merve sarmaşığı yakacağı için Oya-Serhan cephesine destek lazımdı :oley:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oya liseden atılmamışmıydı? (b) Liseyi bitirmek için başka liseye gitmeli? :D
Öyle çok boş olur. oyanın bir arkadaşı vardı onun gibi olur. asıl okudukları liseden arkasdaşı olsun ki pelin merve filan tanısın. :A

O liseden atılan insan başka lisede devam edemez. Açıktan falan okur liseyi. Başka liseye gidip orada yeni ortam kurmuş falan olamaz. Çünkü bu kız okuldan atılınca intihar etti, doğurganlığınu kaybetti vs. Kurguda boşluk olur. :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
O liseden atılan insan başka lisede devam edemez. Açıktan falan okur liseyi. Başka liseye gidip orada yeni ortam kurmuş falan olamaz. Çünkü bu kız okuldan atılınca intihar etti, doğurganlığınu kaybetti vs. Kurguda boşluk olur. :X
Sanki dizide her şey çok doğruda. :A
Ama dediğin gibi olmalı. :A

Şu arzu cephesine de hareket gelmeli. şu mehmet olayları aşırı sıktı. arzu karakteri hala gelişimi tamamlayamadı ona üzülüyorum.