PuhuTV Seyyar - Dizi Yorumları

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
16x9title_16x9.jpg
puhutv'nin yeni dizisi 'Seyyar' yayın hayatına başlıyor!

Yönetmen koltuğunda Cem Özduru'nun oturduğu, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyacak olan dizinin başrollerinde Ozan Ağaç, Özge Özacar ile Erdem Kaynarca yer alıyor.

Hiç beklemediği bir şekilde kendini İstanbul’un en karanlık şahsiyetleriyle yan yana bulacak olan Yasin'in hikayesini anlatan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Seyyar, ilk iki bölümüyle bugün puhutv'de!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Hep iyi dizi yapacak diye bi kural yok ki istediğini yapar geçer bu da illaki kısa dizidir kesin yani
Öyle ama şahsiyetten sonra aynı diziler gibi hiç dizi yapmadı ki. İyi dizi yapmayı bırak aylarca dizi yapmadı. O kadar platform açıyorlar dizi yapmıyorlar aklım almıyor üstelik şahsiyet fi dünyanın çoğu yerine satılmışken.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Millet maç derdindeyken başlaması zamanlama açısından pek iyi olmamış. Benim ilgimi pek çekmedi ama umarım çok izlenir ki PuhuTV'nin yeni orijinal projelerinin önünü açar. Fi ve Şahsiyet gibi diziler yapan bir platformun bu kadar geri plana düşmesi üzücü. :(

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Öyle ama şahsiyetten sonra aynı diziler gibi hiç dizi yapmadı ki. İyi dizi yapmayı bırak aylarca dizi yapmadı. O kadar platform açıyorlar dizi yapmıyorlar aklım almıyor üstelik şahsiyet fi dünyanın çoğu yerine satılmışken.
İllaki iyi bir proje denk gelecektir yani

• Beğendim
Reactions: Gizmen