Netflix Sex Education - 2. Sezon Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yoo yüzüme de söyleyebilirsin benim için sorun değil ama madem bir hata gördün yonetime rapor olarak bildirebilirken burda bir sürü kişiyi neden etiketleyip öfke kusuyorsun ki? :A Hem ceza yerdim aklım başıma gelirdi bir daha görürsen ve rahatsız olduysan öyle yap. Ceza verilir. :A
Anlatıyorum ya iki saattir, yüzüne söylememin bir önemi yok. Bir sürü kişiyi etiketlememin sebebi özel konu açmalarını istemem.

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tabii ki de her şeyi göremezsiniz ama en azından duyar içeren bir konu açılmalı. Spoiler kullanmayı bilmeyen veya spoiler kullanmayan kişilere "izlediğin dizi hakkında açık açık bilgi verilse hoşuna gider mi?" şeklinde basit bir soru yöneltirseniz onlarında kafasında şimşekler çakar, aydınlanırlar. Canlarının yandığını hayal ettikten sonra en gereksiz şeyi bile spoiler içine alırlar.

Katılıyorum, hatta bunun için şu konuyu açmıştım. Ben dizi yorum konusu açarken "Önemli Not" adı altında bir tane uyarı mesajı yazıyorum. Duyuru konusu ise gerekli görülürse açılır, bir şey diyemiyorum.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Tabii ki de her şeyi göremezsiniz ama en azından duyar içeren bir konu açılmalı. Spoiler kullanmayı bilmeyen veya spoiler kullanmayan kişilere "izlediğin dizi hakkında açık açık bilgi verilse hoşuna gider mi?" şeklinde basit bir soru yöneltirseniz onlarında kafasında şimşekler çakar, aydınlanırlar. Canlarının yandığını hayal ettikten sonra en gereksiz şeyi bile spoiler içine alırlar.
Söylediğimde şeyle alakasız bir şeyden bahsediyorsun.
Spoiler ile ilgili kuralları anlatan forumda bir çok konu var zaten. Yeni bir konu gerekiyorsa yazılır. Ayrıca yabancı dizi izleyen üyelerin çok büyük kısmı da yorumlarda açık şekilde spoiler verilmeyeceğini biliyordur. :D

Her şeyi görmemiz de zaten imkansız. Diziyi izlemeyen yönetici üyelerin de yorum konusuna girdiğini sanmıyorum. Bu tarz sorunlarda yapılacak en doğru şey mesajı "rapor etmek" olur. Hemen düzeltilir muhtemelen zaten. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Yoo yüzüme de söyleyebilirsin benim için sorun değil ama madem bir hata gördün yonetime rapor olarak bildirebilirken burda bir sürü kişiyi neden etiketleyip öfke kusuyorsun ki? :A Hem ceza yerdim aklım başıma gelirdi bir daha görürsen ve rahatsız olduysan öyle yap. Ceza verilir. :A
Aşkım ne yazmışdın merak etdim. :A

• Güldürdün

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Yok ya benim için yine küçük ama forum ve insanlık adına çok önemli bir olayla anılıyorum: Spoiler :A

Neyse zaten artık detaylı yorum yapmayı bıraktım ve uzun bir süre dizi-film de izlemeyeceğim. O yüzden herkesin özellikle de yönetim için diyorum Silinmiş Üye'ın yorumlarında spoiler var mı diye kontrol etmesine gerek yok ama geçmiste yine benzer spoiler içerir yazısı paylaşmış olabilirim. Onlardan dolayı da ceza vermek isteyen verebilir sorun değil kendi adıma yineliyorum. :A
Ay boşver abartılacak birşey değil. Çekemiyorlar aşkitom. :Z

• Harika

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Sherlock @Bully @Özgür @xBUGRAx @Aserat @Harunnn60 @emreemreu @S.G.A.T. @mesmeso61 yönetim ofisinin içine poker masası kurup çekirdek çitleyerek kumar mı oynuyorsunuz siz, ne yapıyorsunuz? Nasıl bir şey bu ben anlamıyorum. Spoiler içine almamak mı yoksa mesajın haftalar boyunca burada kalması mı daha büyük facia anlamıyorum. 2. sezonun 1. bölümü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen biri konuya girse bitti gitti lan her şey, bu kadar basit. Yok geri dönüş falan.

Spoiler işini Bilal'e anlatır gibi anlatmak için ayrıca bir duyuru konusu açmanın zamanı gelmedi mi?
Kesinlikle katılıyorum sana. Spoiler konusunda daha önce birçok konuda bu tartışmalar çıktı. Bence de yanlış. Dizinin bu sezonunu izlemedim mesela sırf bir şeyler görürüm diye bakmadım. Bakmadığımız konuların hepsinden de haberdar olamayız. Kutucuğa almak zor olmamalı ama bunu yapan arkadaşı zaten anlamıyorum. Daha önce durumunda da belirtmişti. Bir tuhaf cidden.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Üzücü
Reactions: Yiğitt

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
2.sezon 5.bolume geldim.

İnş maewe ve otis sezon finalinde birleşir dizi çok iyi ya 😁
Bu spoiler mi gerçekten yorum yapmayalım o zaman kim editlediyse dünya alem biliyor diziyi izlemeyen bile biliyor yani bunu.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayatımda sevdiğim çok dizi olmuştur.
Hayatımda sabırsızla çok dizi olmuştur
Hayatımda 2.sezon acılışını beğenmediğim çok dizi olmuştur. Ama bu en kötüsüydü!!!!

Aşiri sıkıldım izlerken. Maeve belki toparlar 2.bölümde diye şimdi 2.bölüme geçicem.

• Olmamış

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
2x8 (Sezon Finali)
Otis sonunda annesinin kıymetini anladı, asıl suçlu babasıydı. Maeve'nin annesini şikayet etmesi cesurcaydı ama çocuğun kurtulması gerekiyordu.

• Beğendim
Reactions: kerem