Netflix Sex Education - 2. Sezon Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix'in ilk sezonuyla büyük ilgi gören 'Sex Education' dizisinin ikinci sezon tüm bölümleriyle şimdi Netflix'te!

Başrollerinde Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson ve Ncuti Gatwa'nın yer aldığı projenin yeni sezonunda da Otis ve Maeve'in iş birliğini izlemeye devam edeceğiz.

'Sex Education' 2. sezon ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...
1579422061199.png

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
2.sezon 5.bolume geldim.

İnş maewe ve otis sezon finalinde birleşir dizi çok iyi ya 😁

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
İlk 3 bölüm bitirdim.
Bu sezon ilk sezona göre daha iyi. :D
Eric'in yenu yavuklusu olay. :A @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk 3 bölüm bitirdim.
Bu sezon ilk sezona göre daha iyi. :D
Eric'in yenu yavuklusu olay. :A @Yiğitt
İlk sezon daha tanıtım amaçlıydı ve konuya geç girdiler zaten, ikinci sezon daha ağırlıklı gitmiştir diye düşünüyorum zaten. Eric çirkin ve itici de yenisi dediğimiz şey mi...
Şu yakışıklı bir çocuk vardı, hani onunla ilişki yaşamışlardı sezon finalinde. Sapık bir çocuktu. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
2.sezonu bitirdim an itibariyle detaylı yorumumu uyanınca yapacağım

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Sezonu iki günde bitirdim. Ben hayatımda hiç bir engelliye küfür etmedim ama Isaac denen herife etmemek için kendimi zor tutuyorum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Sherlock @Bully @Özgür @xBUGRAx @Aserat @Harunnn60 @emreemreu @S.G.A.T. @mesmeso61 yönetim ofisinin içine poker masası kurup çekirdek çitleyerek kumar mı oynuyorsunuz siz, ne yapıyorsunuz? Nasıl bir şey bu ben anlamıyorum. Spoiler içine almamak mı yoksa mesajın haftalar boyunca burada kalması mı daha büyük facia anlamıyorum. 2. sezonun 1. bölümü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen biri konuya girse bitti gitti lan her şey, bu kadar basit. Yok geri dönüş falan.

Spoiler işini Bilal'e anlatır gibi anlatmak için ayrıca bir duyuru konusu açmanın zamanı gelmedi mi?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Sherlock @Bully @Özgür @xBUGRAx @Aserat @Harunnn60 @emreemreu @S.G.A.T. @mesmeso61 yönetim ofisinin içine poker masası kurup çekirdek çitleyerek kumar mı oynuyorsunuz siz, ne yapıyorsunuz? Nasıl bir şey bu ben anlamıyorum. Spoiler içine almamak mı yoksa mesajın haftalar boyunca burada kalması mı daha büyük facia anlamıyorum. 2. sezonun 1. bölümü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen biri konuya girse bitti gitti lan her şey, bu kadar basit. Yok geri dönüş falan.

Spoiler işini Bilal'e anlatır gibi anlatmak için ayrıca bir duyuru konusu açmanın zamanı gelmedi mi?
Niye bu kadar büyütüyorsun. Özelden yazarsın uyarır oda dikkat eder. Sanki küfür etmişte kimse bakmamış.

Şahsen arada böyle çıkışların sana yakışmıyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sezon yorumu.

Genel olarak 1. sezon ile kapışır bir sezondu. Maeve ve Otis'in bir türlü birleşememesi sezonun tek eksiğiydi. Bu olay dizinin ana konusu, en beklenilen şeyi hâline geldi ve 3. sezonda da birleşmezlerse kabak tadı gelir ağzımıza.

Bu sezon feminizme bayağı yüklenmişler gibi algıladım. İyi de yapmışlar. Maeve'in okuduğu kitapları bulup almaya çalışacağım.

Engelli duyarı kasacaklar diye çok korktum ama neyse ki karakteri şerefsiz olarak gösterip beni bu dertten kurtardılar.

7.5 verilebilir diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: baron

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Spoiler konusundaki görüşlerine katılıyorum, çokça kez ben de bu yüzden tartışma yaşadım ama her konuyu denetleme şansımız yok. Nasıl olsun? 7/24 yazılan her mesajı denetleyemeyiz. Benim takip ettiğim dizilerin sayfasında oluyorsa görüyorum ve düzenliyorum ilgili mesajları. Aynısı diğer yöneticiler için de geçerlidir diye tahmin ediyorum. Bizim görmediklerimizi siz görüp, şikayet ediyorsunuz. Biz de düzenliyoruz genellikle görür görmez. Yani en azından ben öyle yapıyorum.

Konunun büyütülmesine sonuna kadar katılıyorum, spoiler denen kavram dizi/film açısından oldukça önemli. Dikkat edilmesi de şart. Kimsenin, başka bir kimsenin dizi/film izleme zevkini azaltmaya hakkı yok, herkes dikkat etmeli.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Zaten mesajın başında uyarı olarak belirtmiştim. Yine de rahatsız olduysan bana söyleyebilirdin illa kutu içine almamı istiyorsan. Daha önce demiştim ben kutu içine almayı sevmiyorum diye o yüzden almamıştım...
Mesajları düzenlemek için ayarlar getirilmiş ve o ayarların içinde spoiler kutucuğu var. Oradan spoiler kutucuğunu açıp istediğin her şeyi yazacaksın. İsteyen açıp bakacak içine. Senin uyarı olarak belirtmenin zerre kadar önemi yok.

Bu özelden uyarma olayını kim çıkardı? Hatalarınızı belirtince rahatsız mı oluyorsunuz? Bir üye bir hata gördüğünde ya rapor eder ya da rütbeli kişilerle iletişim kurar.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061

Aşağıda sağda "rapor et" butonu olması gerekiyor. Oraya bas yeterli. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Spoiler konusundaki görüşlerine katılıyorum, çokça kez ben de bu yüzden tartışma yaşadım ama her konuyu denetleme şansımız yok. Nasıl olsun? 7/24 yazılan her mesajı denetleyemeyiz. Benim takip ettiğim dizilerin sayfasında oluyorsa görüyorum ve düzenliyorum ilgili mesajları. Aynısı diğer yöneticiler için de geçerlidir diye tahmin ediyorum. Bizim görmediklerimizi siz görüp, şikayet ediyorsunuz. Biz de düzenliyoruz genellikle görür görmez. Yani en azından ben öyle yapıyorum.

Konunun büyütülmesine sonuna kadar katılıyorum, spoiler denen kavram dizi/film açısından oldukça önemli. Dikkat edilmesi de şart. Kimsenin, başka bir kimsenin dizi/film izleme zevkini azaltmaya hakkı yok, herkes dikkat etmeli.
Tabii ki de her şeyi göremezsiniz ama en azından duyar içeren bir konu açılmalı. Spoiler kullanmayı bilmeyen veya spoiler kullanmayan kişilere "izlediğin dizi hakkında açık açık bilgi verilse hoşuna gider mi?" şeklinde basit bir soru yöneltirseniz onların da kafasında şimşekler çakar, aydınlanırlar. Canlarının yandığını hayal ettikten sonra en gereksiz şeyi bile spoiler içine alırlar.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Sherlock