ATV Seviyor Sevmiyor - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bugün izledim ve bu konudakı olumsuz yorumlara hayretle baktım bu dizi süper olmuş tam bir yaz dizisi kış sezonu napar bilemem ama ertuğrulumun yokluğunda @Billy Kane ile birlikte yaz ayında çarşambalarını izlicek dizi bulduk bence :F

zeynep çamcıyı beğenmeyen birisi olarak bu tiple çok beğendim ayy hep böyle kalsın :F kiralık aşktan elçini beğendiğim gibi zeynepide bu diziden beğendim yalnız ilerde güzel bir kız olursa bu tipi bozulursa diziyi bırakırım tadı kaçar bu tiple kalmalı :A

yalnız başroldeki oğlan olmamış ne yanı her zayıflayan yakısıklı olucaksa ozaman türkiyede tipsiz kalmaz öyle kızların peşinde koşucağı hatta bana bu bakmaz diyeceği bir tipte birisi değil kiralık aşktakı ömer gibi havalara giricek tipi yok gökhan alkan bence şu dizideki rolune uymamıs hatta fiyasko normalde kızların bu tipte birisine elinin tersiyle red etmesi lazım dizide tam tersi var dizinin sezon boyunca en büyük eksiği bu olucak :F

çarşamba günün bence en iyi dizisi bu olmuş öneririm :F
@destere @xemrexxx @Aserat @Yiğitt @Harunnn60 @vadikızı @Billy Kane

@Forumdash @MayısKralı
çarşambaları zaten uzun zamandır boştu bende izlediğim dizi yoktu ilk bölüme bakarım kesinlile devamının gelip gelmeyeceğini ilk bölümün etkisiyle belirleriz ancak :)

Sence yazlık dizi olarak mı kalır yoksa kışında devam eder mi? :A
sansoşu avatarından çıkar sana yakışmamış:) oraya christina hendricks falan koy senlik olsun foto :) sansanın kullanım hakkı bendedir :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çarşambaları zaten uzun zamandır boştu bende izlediğim dizi yoktu ilk bölüme bakarım kesinlile devamının gelip gelmeyeceğini ilk bölümün etkisiyle belirleriz ancak :)

sansoşu avatarından çıkar sana yakışmamış:) oraya christina hendricks falan koy senlik olsun foto :) sansanın kullanım hakkı bendedir :)
yarın gündüz bak yorumunu yap cnm bende yüksek sosyeteye yarın gündüz bakıcam @xemrexxx in dediği kadar varmı bakalım :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Koyacağım onuda hiç merak etme. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,185
Puanı
1,060
bugün izledim ve bu konudakı olumsuz yorumlara hayretle baktım bu dizi süper olmuş tam bir yaz dizisi kış sezonu napar bilemem ama ertuğrulumun yokluğunda @Billy Kane ile birlikte yaz ayında çarşambalarını izlicek dizi bulduk bence :F

zeynep çamcıyı beğenmeyen birisi olarak bu tiple çok beğendim ayy hep böyle kalsın :F kiralık aşktan elçini beğendiğim gibi zeynepide bu diziden beğendim yalnız ilerde güzel bir kız olursa bu tipi bozulursa diziyi bırakırım tadı kaçar bu tiple kalmalı :A

yalnız başroldeki oğlan olmamış ne yanı her zayıflayan yakısıklı olucaksa ozaman türkiyede tipsiz kalmaz öyle kızların peşinde koşucağı hatta bana bu bakmaz diyeceği bir tipte birisi değil kiralık aşktakı ömer gibi havalara giricek tipi yok gökhan alkan bence şu dizideki rolune uymamıs hatta fiyasko normalde kızların bu tipte birisine elinin tersiyle red etmesi lazım dizide tam tersi var dizinin sezon boyunca en büyük eksiği bu olucak :F

çarşamba günün bence en iyi dizisi bu olmuş öneririm :F
@destere @xemrexxx @Aserat @Yiğitt @Harunnn60 @vadikızı @Billy Kane

@Forumdash @MayısKralı

:F:F:Fbarış arduç gibi adamda vucüt yok demi seni parlakçı seni
Gökhan alkan yakışıklı ama zeynep çamcıyı sevdim de bende gökhanı pek
yakıştıramadım ama rahatsızda etmedi birde şu var yiğit karakteri çocukken kilolu
bir çocuk olabilir büyüğünce kendine bakması falan olur niye olmasın

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yakıştıramadım ama rahatsızda etmedi birde şu var yiğit karakteri çocukken kilolu
Ona parlakçı diyorsunda sen ondan daha parlakçı çıktın bence. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şimdi yakısıklı ayrıdır kızları peşinden koşturucak tipteki yakısıklılık ayrıdır bu dizideki oğlan öyle hava yapacak tipe sahip değil zeynep çamcı beni beğenmez diye arkadasına yerime geç diyor bu roldeki tipte birisi olması için barış gibi olmalı bu yiğit denilen oğlan abartılıcak yanı yok hatta tipsizin teki @Yiğitt sen üstüne alınma :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,185
Puanı
1,060
şimdi yakısıklı ayrıdır kızları peşinden koşturucak tipteki yakısıklılık ayrıdır bu dizideki oğlan öyle hava yapacak tipe sahip değil zeynep çamcı beni beğenmez diye arkadasına yerime geç diyor bu roldeki tipte birisi olması için barış gibi olmalı bu yiğit denilen oğlan abartılıcak yanı yok hatta tipsizin teki @Yiğitt sen üstüne alınma :A :A :A

Valla gökhanı beğenirim de ben dizinin az kısmını izledim kızlar hayran
bakarken böyle dedim ki bu role barış daha iyi olurdu beğenmeme rağmen
gökhanı yiğit rolü başkası olmalıydı mert daymaz daha iyi ourdu bence:D
aman @Yiğitt üstünme alınma sen seni konuşmuyoruz he:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla gökhanı beğenirim de ben dizinin az kısmını izledim kızlar hayran
bakarken böyle dedim ki bu role barış daha iyi olurdu beğenmeme rağmen
gökhanı yiğit rolü başkası olmalıydı mert daymaz daha iyi ourdu bence:D
aman @Yiğitt üstünme alınma sen seni konuşmuyoruz he:F:F
ayoll bende onu diyorum o role gidicek tip yok bunda :F
şu zeynepin arkdaşı normalde o tipte erkeklerin yüzüne bile bakmaz ama diizide erkek ona hava atıyor bu dizi ergenler tarafından tutmaz aşırı reyting kiralık aşk gibi almaz ama çarşambanın en güzel dizisi olmuş buna bakıcam çarşambaları :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,185
Puanı
1,060
ayoll bende onu diyorum o role gidicek tip yok bunda :F
şu zeynepin arkdaşı normalde o tipte erkeklerin yüzüne bile bakmaz ama diizide erkek ona hava atıyor bu dizi ergenler tarafından tutmaz aşırı reyting kiralık aşk gibi almaz ama çarşambanın en güzel dizisi olmuş buna bakıcam çarşambaları :F

:Faynen yok valla ben tutacağını düşünmüyorum ilk bölümler
güzel ratingler aldı ben çarşamba no:309 bakacam bir de aşk laftan anlamaza

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:Faynen yok valla ben tutacağını düşünmüyorum ilk bölümler
güzel ratingler aldı ben çarşamba no:309 bakacam bir de aşk laftan anlamaza
aşk laftan anlamaz 1.bölümüylke battı ayol 2 reytingi zor almıs 5-6 bölüme biter eğer 3-4 ortalama bulamazsa showdada bulamaz hiç zaman harcama ona no 3 bilmem kaçta kışın kiraz mevsimi gibi batar bu çarşamba ayakta durucak tek dizis eviyor sevmiyor görünüyor ilk bölümede süper başladı kış sezonuna emin adımlarla gider :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,185
Puanı
1,060
aşk laftan anlamaz 1.bölümüylke battı ayol 2 reytingi zor almıs 5-6 bölüme biter eğer 3-4 ortalama bulamazsa showdada bulamaz hiç zaman harcama ona no 3 bilmem kaçta kışın kiraz mevsimi gibi batar bu çarşamba ayakta durucak tek dizis eviyor sevmiyor görünüyor ilk bölümede süper başladı kış sezonuna emin adımlarla gider :F

No:309 ay bir dizinin adını öğrenemedin yahu bu dizi tuttu iş yapacak bence
:Fdediğin gibi seviyor sevmiyorda iş yapacak