Sevilen Diziler Tekrar Bölümleriyle Star'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Star TV gündüz kuşağında eski dizilerine yer vermeye hazırlanıyor.
  • Yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, başrollerini Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Rasim Öztekin, İlker Ayrık, Bülent Çolak, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş, Ahmet Sarsılmaz ve Tanju Tuncel'in paylaştığı 'Geniş Aile' pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 06.00'da,
  • Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun paylaştığı 'Kaderimin Yazıldığı Gün' pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 07.30'da,
  • Yapımcılığını Ortaks Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu ve Levent Ülgen'in paylaştığı 'Kiralık Aşk' yarından itibaren her gün 10.00 ve 03.50'de,
  • Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Şafak Sezer, Hasibe Eren, Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın paylaştığı 'Türk Malı' pazartesi gününden itibaren her gün 15.00'te,
  • Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik'in paylaştığı; geçtiğimiz günlerde ilk sezonunu noktalayan 'Kuzgun' ise yarından itibaren gece kuşağında (hafta sonu 23.45, hafta içi her gece 00.50) yeniden izleyiciyle buluşacak.
Yazın keyfi sevilen dizilerle yine Star'da yaşanacak!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,528
Puanı
1,060
Bayramda gündüz izlenmez zaten. :A Hem yeni sezona kadar 3692 kez tekrar verilecek sıkıntı yok. :Z
68301

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kuzgun yaz boyu 2-3 kere gündüz kuşağında, 2-3 kere de gece kuşağında verilmeli. 16 bölüm zaten.

• Beğendim
Reactions: cookies

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Acil Türk Malı ve Geniş Aile yer değiştirsin. Ben akşam saatlerinde ekranda Ceva ve Yetersiz Ulvi'yi görmek istiyorum.