Show Sevdaluk - Dizi Yorumları

Ben diziyi begendim. Carsamba bostu evde oldugum zamanlar izleyebilirim :)
Muhtar'in sivesi sorun, ayrica dedigim gibi yabanci dilde konusuldugu zaman alt yazi her zaman olmasi gerek.
Diger türlü herkes cuk oturmus diyebiliriz :)
Dizinin tutma sebebi bosluk falan degil. Böyle bir coktandir yok ekranlarda. Hem iyi yapilmasi hemde özlem dizinin tutmasinda büyük bir paya sahip bence.

Basarilar dilerim diziye, sasirtti beni diyebiliriz :)
Tahmini yükseltiyorum ve 6-7 reyting olabilir diyorum :)

şiveler çok hatalı

absürt komedi gibi duruyor

hem karadeniz şivesi hemde organik diyebilen fotoşoptan anlayan vede konsantremi bozdun diyebilenlerin çorba şivesi olmuş beklentime değmemiş umarım düzelir diyeceğim ama umudumda yok

şiveler çok hatalı

hem karadeniz şivesi hemde organik diyebilen fotoşoptan anlayan vede konsantremi bozdun diyebilenlerin çorba şivesi olmuş beklentime değmemiş umarım düzelir diyeceğim ama umudumda yok
Neden onlar da bilebilir bu kelimeleri ne var ki bunda. :)

Biraz açtım ama dizide beni çeken bir şey olmadı, şansını kaybetti. :):)

benim izlediğim yere rastlamışsındır:))

mesela yan tarafta tv sesi geliyor sevdaluk tekrarı sanırım..demetle erdal kavğa etti yan komşu kadın muhteşem espriyi patlattı : dayana ile prens çarls birleşirde bunlar yine birleşmez dedi ???????????

ve bu espride bizimde gülmemiz gerekiyor muhtemelen ama gülümsetemedi bile:) niye öyle olduki ben hastamıyım yoksa iyi günümde değilim sanırım oysa dizi bu kadar kötü olamaz:)

şiveler çok hatalı

sivelerin aksadigi yerler vardı ama bu her dizinin sorunu zamanla oturur bu.

fotoshop diyen adam elektrik Teknisyeni adam okadar proje çizmiş çöpten elektrik üretecek adam anlayi versin photoshoptan .

benim izlediğim yere rastlamışsındır:))

mesela yan tarafta tv sesi geliyor sevdaluk tekrarı sanırım..demetle erdal kavğa etti yan komşu kadın muhteşem espriyi patlattı : dayana ile prens çarls birleşirde bunlar yine birleşmez dedi ???????????

ve bu espride bizimde gülmemiz gerekiyor muhtemelen ama gülümsetemedi bile:) niye öyle olduki ben hastamıyım yoksa iyi günümde değilim sanırım oysa dizi bu kadar kötü olamaz:)
dizide zorlama bir kaç espiri var ama genelde öyle değil bir kadından birine raslamissin

diziin genelini beğendinmi sen onu söyle ?:)
espri olarak diyorsan demet Akbağ ile erdal ozyacilarin atismalari güzeldi iyi laf soruyorlardi ama diğer karakterler esprileri pek satamamisti belki oyunculukta yada onlar komik olmayan yerleri çıkardı)))

dizinin konusu çok parlak değil sürükleyici konu Klişe ama güncel.. ama oyunculuk sıcaklık hele ilk bölüm için sinema tadindaydi o konuda çok başarılı

Dizi'nin sadece 1 DK'sını bile İzleyemedim. :( . Cuma Gün'ü Tekrar Bölüm'ü var. :) .

espri olarak diyorsan demet Akbağ ile erdal ozyacilarin atismalari güzeldi iyi laf soruyorlardi ama diğer karakterler esprileri pek satamamisti belki oyunculukta yada onlar komik olmayan yerleri çıkardı)))

dizinin konusu çok parlak değil sürükleyici konu Klişe ama güncel.. ama oyunculuk sıcaklık hele ilk bölüm için sinema tadindaydi o konuda çok başarılı

iyi hayırlı olsun senin için... ben bu sıcaklığa ulaşamadım sanırım iyi günümde değilim:)

iyi hayırlı olsun senin için... ben bu sıcaklığa ulaşamadım sanırım iyi günümde değilim:)
vicdanın tutmuş olmasın ondan sıcaklığı yakalamamis olabilirsin)))

erdal öz. ile demet ak. çok iyi ikili olmuş bence onların sahnelerini elestormeden sakince izle tekrar pişman olmayacaksin

vicdanın tutmuş olmasın ondan sıcaklığı yakalamamis olabilirsin)))

erdal öz. ile demet ak. çok iyi ikili olmuş bence onların sahnelerini elestormeden sakince izle tekrar pişman olmayacaksin

izleyip izlememem vicdan dizisi hakkındaki düşüncelerimi değiştirmez vicdan bu saydığın dizilerin hepsinden daha üst bir aşamada başka bir kulvarda oynuyor...... onun için onun kalitesini tartışacak değilim ..

sevdaluka gelince sevdaluktan bir cacık olmaz arada bir izlerim izlemesine... öylesine izlediğim bir sürü dizi var bu niye olmasınki?

oyuncuların zorlama konuşması dışında fena sayılmaz aslında dizi.
ben sive konusunda pek beklentim yoktu yönetmen karadenizin öz evladı değilse ve sinema filmi değilse hiç bir yapımda sive düzgün olmaz. sive genelde 4. bölümde doğru oturuyor dizilerde. erdal bakkal oyunculuğunu fena darbe vurdu sive yeteneğiyle)))

dizi fena değil öyle süper değil tabi Birol güven dizilerin üst sürümü extrasi oyunculuklar çok başarılı

Dizinin ilk 30 dakikasını izledim güzeldi.

En beğendiğim sahneleri Atışma sahneleri çok güzeldi.
Muhtarın yatak sahnesi süperdi.:DMuhtar ''Aliihsan'a elletme ben ellicem'' dediğinde 10 dakika koptum.:F:F:F
Sahnelerin geçişleri çok başarısızdı.Tek beğenmedi
Müzikler süper zaten.:D

Şive pek problem değil.Sırıtmadı gibi gayet iyiydi ama zorlandıkları belli.:D