Sevdaluk Bu Hafta Geç Yayınlanacak!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şuan gülüyorum ama bu karar hala beni çok sinir ediyor. Bu kadro, bu samimiyet, bu doğallık, bu güzellikler ve en önemlisi de özel senaryosu ilgi görmedi ya ben bu izleyiciye hiçbir şey demiyorum.
Çok iyi başladı devamı gelmedi. Ben de severek takip ettim bunca bölüm yine iyi tarafından bakmak lazım, sezon sonuna kadar yayınlandı..

Benim de aşkla takip ettiğim ve kısa zamanda final yapan çok dizi oldu. 20 bölümü bırak 10 bölümü göremeden, yani seni gayet iyi anlıyorum. Hala o dizileri açar arada izlerim mesela.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok iyi başladı devamı gelmedi. Ben de severek takip ettim bunca bölüm yine iyi tarafından bakmak lazım, sezon sonuna kadar yayınlandı..

Benim de aşkla takip ettiğim ve kısa zamanda final yapan çok dizi oldu. 20 bölümü bırak 10 bölümü göremeden, yani seni gayet iyi anlıyorum. Hala o dizileri açar arada izlerim mesela.
Kayıp Şehir'de bir hüsrandı benim için mesela. :( Ama ne bileyim ben öyle herkesin izlediği dizileri izlemiyorum çoğu zaman. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kayıp Şehir'de bir hüsrandı benim için mesela. :( Ama ne bileyim ben öyle herkesin izlediği dizileri izlemiyorum çoğu zaman. :)
Nerede az reytingli diziler var onları bulurum aynen. :A

Kayıp Şehir tam anlamıyla yazık oldu, dizi çok iyi reytingler alıyordu sürekli gün ve saat değiştirip final yaptılar, yazıklar olsun çok farklı bir durum. Kayıp Şehir'i hiçbir zaman unutmam.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Nerede az reytingli diziler var onları bulurum aynen. :A

Kayıp Şehir tam anlamıyla yazık oldu, dizi çok iyi reytingler alıyordu sürekli gün ve saat değiştirip final yaptılar, yazıklar olsun çok farklı bir durum. Kayıp Şehir'i hiçbir zaman unutmam.
Ben az reytingli ama kaliteli işi bulurum çoğu zaman. Kayıp Şehir onlardan biriydi. Gerçi kanalın en iyi reytingli dizisiyken en kötü reytingli dizisi yaparak büyük başarıya imza atmıştı Kanal D orası ayrı. Beni Böyle Sev mesela garibim 2,5 - 3 reyting alıyor onu da bağrıma basıyorum :F Keşke Sevdaluk Trt'de başlasaydı :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yakında kaldırılır zorlamaya gerek yok tutmadı geçmiş olsun