Sevdaluk Bu Hafta Geç Yayınlanacak!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Show Tv ekranlarının fenomen dizisi, başrollerinde Demet Akbağ, Erdal Özyağcılar, İbrahim Kendirci ve Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı dizi ''Sevdaluk'' bu hafta geç yayınlanacak.

Saat 19:00'da başlayacak olan Kosova - Türkiye Dostluk maçı nedeniyle dizi bu hafta ileri bir saate atıldı.

Sevdaluk yeni bölümüyle Çarşamba 21:30'da yayına girecek. Bakalım maç sonrası yayınlanması diziye etki edecek mi?

thumbnail_1400587396.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Maçın etkisiyle güzel gider gibi bölüm güzelse tabi.:DBelki Final kararı yok olur.:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Annesi mi niye saygi duysun yahuu))
Emre'nin Demet Akbağ'ı sevdiğini bildiğim için öyle söylüyorum. Hem insan sadece annesine mi saygı duyar?

diziden çok senden kurtulma derdindeyim dizi ikinci planda :A
Benden kurtulamazsın onu unut. Sana gıcıklığına Ağlatan Dans'a başlarım hoş o da tutacak gibi değil ama inadına başlarım :F

Maçın etkisiyle güzel gider gibi bölüm güzelse tabi.:DBelki Final kararı yok olur.:D
Bölüm süper olacak ne diyorsun ah ah keşke dediğin gibi olsa. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Emre'nin Demet Akbağ'ı sevdiğini bildiğim için öyle söylüyorum. Hem insan sadece annesine mi saygı duyar?

Benden kurtulamazsın onu unut. Sana gıcıklığına Ağlatan Dans'a başlarım hoş o da tutacak gibi değil ama inadına başlarım :F

Bölüm süper olacak ne diyorsun ah ah keşke dediğin gibi olsa. :(

My bitiyor zaten.Bizden sonra sizi desteklerim her halde.Engin'i sevmiyorum Gani zaten amlumun geriye bir Demet kalıyor.:DDemet teyzeye bir kıyak yapılır.:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Peki.:DHazin sonunuz hayırlı olsun.:D
Hazin son demiyorum ben buna. Aldığı reytinglerle bence uzun bile sürdü. Gönül isterdi ki reytingleri iyi olsun ama kanal Show olunca reyting yalan oluyor. Neyse doya doya 20 bölüm izledik. Zaten en baştan yeniden izlerim benim klasiklerim arasında olacak :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Hiç bir şekilde katkısı olmaz kitleleri uyuşsa belki artabilirdi ama bayan dizisi ılduğu için öyle bir şansı yok.Şimdiden geçmiş olsn reytingleri daha da düşer

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,828
Puanı
1,061
Maç reytinglerini arttırabilir, bölüm iyi olursa tabii. Son 2 bölümü izleyeceğim.