Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde İki Türk Dizisi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,450
Puanı
1,061
GTvazwLXsAAFwpR

19. kez düzenlenecek olan Seul Uluslarası Drama Ödülleri'nde adaylar belli oldu.

Daha önceki yıllarda Türkiye'den pek çok dizi ve oyuncuyu aday eden organizasyonun bu seneki "En İyi Dizi" adayları arasında başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz'in paylaştığı reyting rekortmeni 'Kızıl Goncalar' ve ekran ömrü kısa sürse de izleyicilerden beğeni toplayan, Burak Deniz ve Hande Erçel'li 'Bambaşka Biri' de yer alıyor.

Ödüller 25 Eylül'de gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak.

bambaska biri farkli bir diziydi,ozellikle ilk bolumler her sahnesi keyifle izledigim bir projeydi . burak'in cift kisilik oyunu basli basina odulu hak ediyor.bence.

iki dizimize de basarilar dilerim .

• Aynen
Reactions: ☪️HolyDemon666
ne yazıkki iki diziyide izlemedim
sevgili tekin , bence vaktin var ise - bir sans verebilirsin.
ben izledigim olani uzerinden rahatlikla tavsiye ederim.> bambaska biri .

digerine yorum yapamam . bende izlemedim.

saygilar.
------

Zaten ödül almayan dizi film kalmadı herkes ödül dağıtıyor :)

Dizilere başarılar bakalım alabilecekler mi?
seul , bu gibi dizi odulleri vb icin prestijli bir platform zannimca.

buraya yillar once bizden hangi dizi katilmisti tam hatirlamiyorum, ezel olabilir - odul de almisti yanilmiyorsam. teyit gerek . :)

basarilar dizilerimize.

saygilar.

• Beğendim
Reactions: tekin
sevgili tekin , bence vaktin var ise - bir sans verebilirsin.
ben izledigim olani uzerinden rahatlikla tavsiye ederim.> bambaska biri .

digerine yorum yapamam . bende izlemedim.

saygilar.
tavsiyen için teşekürler ama konu biraz soğuk geldi bana başrollerden biri savcı bir suçlu olsa daha bir izleme isteğim olacak ama savcı ve gazeteci olmadı ?

• Okudum
Reactions: Dante
tavsiyen için teşekürler ama konu biraz soğuk geldi bana başrollerden biri savcı bir suçlu olsa daha bir izleme isteğim olacak ama savcı ve gazeteci olmadı ?
spoiler olur. ama hissiyatim begenecegin yonunde. 6.hissime guvenirim.
:bhr: :X

dizinin ilerleyisi noir tarzda. kanimca yapilmis ,tarzi olarak kalitesi ile dikkat cekmis, ancak ekran seruveni yeteri kadarr deger gormemis bir dizi.
basrol farkli biri olabilirdi vs bunlar ayri konu basligi. kimi mevcut basrolleri begenir ,kimi tam aksi. goreceli .

saygilar.

• Beğendim
Reactions: tekin
spoiler olur. ama hissiyatim begenecegin yonunde. 6.hissime guvenirim.
:bhr: :X

dizinin ilerleyisi noir tarzda. kanimca yapilmis ,tarzi olarak kalitesi ile dikkat cekmis, ancak ekran seruveni yeteri kadarr deger gormemis bir dizi.
basrol farkli biri olabilirdi vs bunlar ayri konu basligi. kimi mevcut basrolleri begenir ,kimi tam aksi. goreceli .

saygilar.
dediklerine katılıyorum güzel dizi olabilir ama ben kendi açımdan değerlendirdiğimde başroldeki oyuncuların veya konunun ikisinden birinin mutlaka ilgimi çekmesi lazım ikiside bana uzaksa diziye veya filme başlamam çok güç ?
öyle filmler diziler hatırlıyorum konuya bakar bakmaz dalmışımdır izlemeye veya oyunculara bakınca direk izleme isteği doğurur ama her ikiside bana uzaksa olmuyor bünye kabul etmiyor :D

• Okudum
Reactions: Dante
dediklerine katılıyorum güzel dizi olabilir ama ben kendi açımdan değerlendirdiğimde başroldeki oyuncuların veya konunun ikisinden birinin mutlaka ilgimi çekmesi lazım ikiside bana uzaksa diziye veya filme başlamam çok güç ?
öyle filmler diziler hatırlıyorum konuya bakar bakmaz dalmışımdır izlemeye veya oyunculara bakınca direk izleme isteği doğurur ama her ikiside bana uzaksa olmuyor bünye kabul etmiyor :D
anliyorum. fazla diziye deginemiyorum spoiler olur. -
sevgili @HolyDemon666 un da dediigi gibi, guzel islerdendi kaliteli olandan...son olarak sadece sunu diyeyim ; dizi de basrol erkek oyuncu cift kisilikli bir karakteri oynuyor. psikolojik yansimasi ekrana izlerken gecmisti, rolun uzerinden hakkiyla gelmisti burak deniz.bence.

ki, cift kisilikli karakter rolu ,sahsen yerli tv dizilerinde ben pek denk gelmedim. varsa da kacirmisimdir.

digital olarak yine burak deniz'in oynadigi : yarim kalan asklar dizisi de cok begendigim bir projeydi.