Sermiyan Midyat 'Zümrüdüanka'ya Katılmayacak! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya ben Nevşehir'e hep gitmek istiyordum zaten gitme fırsatı olmadığı için dizilerden izliyorum akhdalfjpkdmpmd Azimet keşke yapsaydı Zümrüt gelin yere yığılsaydı ay inşallah gösterirsin o sahneleri pastel filmciğim
Nevşehir'e ben bir yada iki kere gittim yakın olduğu için. :A Tam hatırlamıyorum, aslında Nevşehir'de değil Kapadokya - Ürgüp. Oralar bir başka cidden. :bhr:

Aynı yapımın dizisiydi. Keşke öyle bir sahne olsaydı efsane olurdu. :Z

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Nevşehir'e ben bir yada iki kere gittim yakın olduğu için. :A Tam hatırlamıyorum, aslında Nevşehir'de değil Kapadokya - Ürgüp. Oralar bir başka cidden. :bhr:

Aynı yapımın dizisiydi. Keşke öyle bir sahne olsaydı efsane olurdu. :Z
Pastel yapımın her dizisi efsane oluyor bana harika geliyor mahalle karıları felan fitne fesat her şey :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pastel yapımın her dizisi efsane oluyor bana harika geliyor mahalle karıları felan fitne fesat her şey :A
Pastel Film'in sanırım sadece Bir Mucize Olsun, Kalbimdeki Deniz, İnsanlık Suçu ve Zümrüdüanka'yı izledim tam olarak. Bu dört dizisi de harikaydı. Hem konuları, hem de içlerinde ki karakterleri. Ayrıca kötü karakterleri daha çok seviyorum dizilerde. :A Daha sempatik geliyorlar bana.
Göründüğündrn daha güzeldir eminim
Aynen. Özellikle sabah ilk saatlerde.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Pastel Film'in sanırım sadece Bir Mucize Olsun, Kalbimdeki Deniz, İnsanlık Suçu ve Zümrüdüanka'yı izledim tam olarak. Bu dört dizisi de harikaydı. Hem konuları, hem de içlerinde ki karakterleri. Ayrıca kötü karakterleri daha çok seviyorum dizilerde. :A Daha sempatik geliyorlar bana.

Ya ben her dizisini izledim pastelin hepsi benlik o hayat benim olsun gene fitne fesat dedikodu mahalle karıları kalbimdeki deniz desen tam benlik gene aynı kategori içinde ev taşlama mahalle karıları dedikodu fitne fesat felan bir mucize olsun 3 bölüm olduğu için o kadar göremedik insanlık suçu daha farklıydı sanki

• Beğendim

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Pastel film dizileri genelde anlattığım şeylerden oluşuyor

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya ben her dizisini izledim pastelin hepsi benlik o hayat benim olsun gene fitne fesat dedikodu mahalle karıları kalbimdeki deniz desen tam benlik gene aynı kategori içinde ev taşlama mahalle karıları dedikodu fitne fesat felan bir mucize olsun 3 bölüm olduğu için o kadar göremedik insanlık suçu daha farklıydı sanki
İnsanlık Suçu diğerlerinden daha farklıydı. Onu da izle bence, güzel diziydi. 2 - 3 ay önce başlayıp bitirmiştim. 8 bölüm zaten.
Pastel film dizileri genelde anlattığım şeylerden oluşuyor
Hep aynı tür, aynı senaryo ama oyuncuları izlettiriyor yine. Zümrüdüanka'da Hatice Aslan ve Alp Navruz olmasa bakmazdım mesela.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İnsanlık Suçu diğerlerinden daha farklıydı. Onu da izle bence, güzel diziydi. 2 - 3 ay önce başlayıp bitirmiştim. 8 bölüm zaten.

Hep aynı tür, aynı senaryo ama oyuncuları izlettiriyor yine. Zümrüdüanka'da Hatice Aslan ve Alp Navruz olmasa bakmazdım mesela.
Zümrüdüanka oyuncular ve senaryodan izlettirdi ama umarım bitmez ya

Ya insanlık suçu yayınlandığı zaman izlemiştim sevmiştim diziyi tabi uzun sürmedi

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zümrüdüanka oyuncular ve senaryodan izlettirdi ama umarım bitmez ya

Ya insanlık suçu yayınlandığı zaman izlemiştim sevmiştim diziyi tabi uzun sürmedi
Saçmalamaya devam edecekse bitmesi en doğrusu.

İnsanlık Suçu reytingleri yükseliyordu, sonra bir şeyler oldu ve bir ara oyuncusu ile ilgili haberle çıkmaya başladı, bitti.
diziyede yakışırdı gelseydi
Aynen

• Beğendim
Reactions: Doğan