Serkan Çayoğlu'nun Yeni Projesi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Serkan-Caoglu-e1615756115477.jpg

Serkan Çayoğlu 'İlk Göktürk' filminin kadrosunda!

Dağ ve Börü serilerinin senaristi, yönetmeni ve yapımcısı Alper Çağlar'ın hazırladığı, kadrosunda; Aytaç Şaşmaz, Tuğba Sunguroğlu, Murat Serezli'nin de yer alacağı film için yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu ile anlaşıldı.

Son olarak 'Bir Zamanlar Kıbrıs'ta yer alan Çayoğlu, filmde Şaşmaz'ın canlandıracağı İstemi'nin abisi Aşina Bumin karakterine hayat verecek.

• Beğendim
Reactions: Angelica and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Güzel haber. Geçen söylentisi çıkmıştı bugün Alper Çağlar direk kendisi açıkladı... Halka'dan bildiğim ve orada çok beğendim Serkan bence böyle bir rolü rahatlıkla yükseltecektir... Yerli LOTR için çok az kaldı... Bir de çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi olsa da en azından ne kadar bekleyeceğimizi bilseydik be kardeşim...

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,435
Puanı
409
Yakışır bir de zaten Serkan Alper ile daha önce de çalışmıştı ve iyi bir iş çıkartılar bakalım merakla bekliyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aytaç Şaşmaz ve Serkan Çayoğlu haberlerinden sonra proje ilgimi çekmeye başladı, detaylara göre izlerim belki pek sevmediğim tür olmasına rağmen.

Bu arada çekimleri ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek acaba? Serkan Çayoğlu'nu yazın bir romantik-komedide görsek tekrardan güzel olur. :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,671
Puanı
860
Hani türk evreni yapacakalrdı o proje mi?
Evet.
Aytaç Şaşmaz ve Serkan Çayoğlu haberlerinden sonra proje ilgimi çekmeye başladı, detaylara göre izlerim belki pek sevmediğim tür olmasına rağmen.

Bu arada çekimleri ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek acaba? Serkan Çayoğlu'nu yazın bir romantik-komedide görsek tekrardan güzel olur. :bhr:
Börü'nün çekimleri bitince hemen ona başlamayı düşünüyor. 3 filmi arka arkaya çeker mi bilmem ama filmin süresinin uzun olacağı ve aksiyonu fazla olacağını düşünürsek çekimler epey uzun sürecektir.