Serkan Çayoğlu, ES Film'in Yeni Dizisinde!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Farklı senaryo olmayak ki gidişatı belli yani. Dizide geçen sezondan kalan sırlar var, çözülmesi gereken mevzular var. :A
Aaa tamamda ayoll o senaryoyu işleyen oyuncular gitti :F Yeni kadroya genelde yenis enaryo yazılır ve öncekı diziyle alakası olmaz öyle dizileri bırakıyorum genelde :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaa tamamda ayoll o senaryoyu işleyen oyuncular gitti :F Yeni kadroya genelde yenis enaryo yazılır ve öncekı diziyle alakası olmaz öyle dizileri bırakıyorum genelde :A :A :A
Diziyle ilgili bilgin olmadığı için böyle konuşmanı normal karşılıyorum. :A Giden 6 oyuncudan 3'ü yan roldeydi zaten. Diğer 3'ü de önemli de olsa ana hikayeye etki etmeyecek oyunculardı. Tamam etkileri vardı ama yine de hikaye devam edecek yani. Daha dizide bir çok mevzu var açıklanması gereken. Tamam senaryo oyuncular gidince farklı ilerleyecek ama dizi kalitesinden ve ana hikayesinden bir şey kaybetmeyecek yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyle ilgili bilgin olmadığı için böyle konuşmanı normal karşılıyorum. :A Giden 6 oyuncudan 3'ü yan roldeydi zaten. Diğer 3'ü de önemli de olsa ana hikayeye etki etmeyecek oyunculardı. Tamam etkileri vardı ama yine de hikaye devam edecek yani. Daha dizide bir çok mevzu var açıklanması gereken. Tamam senaryo oyuncular gidince farklı ilerleyecek ama dizi kalitesinden ve ana hikayesinden bir şey kaybetmeyecek yani. :A
Ana başrolu kimdi bu dizinin mesala Çukurun Yamacı gibi düşün :F 1.ci başrol kimdi bu konudakı adammı yoksa hala dizide duruyor mu o önemli birazda yanı ana başrolude şutladınız mı direniyor mu :A :A :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Diziden ayrılma olunursa buna niye şaşırır ki insan? çünkü
Sezon finalinde Hümeyra vurulmuştu, diziden ayrılmasi mantıklı. Bir hesaplaşma vardı ve o sahnede bir çok kişi ölecektir.
Cihangir, Kaan ve Çağatay'da alevler içinde kalmıştı yani onunda diziden ölerek ayrılması mantıklı geliyor.
Tabiki bir çok oyuncunun çıkacak olması olumsuz etkiler diziyi ama planlanmış bir senaryo var ve sezon finalini izleyen herkes kadronun eksilişininin ani bir değişiklik olmadığını bilmeli. Bazı diziler var, her sezon bambaşka bir hikayeye yol alıyor, Halka'da bu durum söz konusu olabilir ama açıkçası ben sezon finalini izlerken final havası sezmiştim.Benim için eksik kalan havada kalan pek hikaye yoktu.
Kaan tüm gerçekleri öğrenmişti. Cihangir, Hümeyra ve Kaan ile ilgili tüm detayları öğrendik. Eksik kalan şeyler Bahar'ın hikayesi. Müjde'de babası ile ilgili gercekleri finalde öğrenmişti.
Yeni sezonda dizi devam edecekse izlerim yine. Şuan Kuzgun haricinde izlemeyi düşündüğüm dizi yok.
@MEnes @turkuazz @batuhankaralar @soo @Sherlock
Haberin doğru olma ihtimali pek mümkün gelmiyor. Adam böyle bir projeyi senaryonun o şekilde bittiği bir yerde yarıda mı bırakacak yani. Ki 2. sezon çılgın bir sezon olma ihtimali çok yüksek yaşananları düşününce. Cihangir karakteri dizinin bel kemiği, olmazsa olmazı. Böyle önemli bir karakter ve hikaye bu durumdayken oyuncu diziden ayrılırsa o saçma Hint dizisi uyarlaması için, bende kelimeler biter kardeş. Böyle bir efsaneyi eğer o Hint dizisi uyarlaması için terk etmişse Serkan Çayoğlu da gelmiş geçmiş en çapsız, vizyonsuz oyuncular listesinde başı çekmiş olur benim için. Neyse şurda 2 hafta falan var heralde çekimlerin başlamasına. Çekimler başlasın da akıbetini öğrenelim artık dizinin. Her yerden haber çıkıyor, yapımcı açıklama yapmıyor çok sıktı bu iş...

Haber %99 doğrudur, sanmıyorum yalan olduğunu. Bu ayrılıklardan hiçbiri planlanmış ayrılıklar değildir, bundan %100 eminim. Dizinin reytingleri çok düşük, süresi kısalacak. Dolayısıyla maliyeti düşürmek istiyorlar, bu kadar oyuncu da diziden bu yüzden ayrılıyor zaten. Bütün bu ayrılıkların senaryo gereği olma ihtimali yok.

Halka’ya gelirsek, bence bitirilmeliydi. Ben dijitalde öyle veya böyle alıcı bulur diyordum ama olmadı o iş. TRT’de şu koşullarda nasıl devam eder hiç kestiremiyorum, dizinin bütün oyuncuları başka dizilere transfer oluyor. Eğer süresi gerçekten bölüm başına maksimum 60 dakika ise ve sezon başına 13 bölüm devam edecekse Serkan Çayoğlu hem Halka’ya devam edip, hem haberde bahsi geçen diziye devam edebilir bence. Dizi için başka çıkış formülü göremiyorum. Aksi takdirde hiç başlatmazlar ve sezon finali adı altında final yapan diziler kervanına katılır Halka...

• Üzücü

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Selin kolonyamız bu kez de @MEnes yoldaşımız için hizmete hazırdır :( @Sherlock @Çiğdem

selin-kolonya-limon-pvc-400-ml-temizlik-maddemeleri-seln-306-82-B.jpg

Yoldaşım bu zehirli kolonya yine rafından inmiş ve görevini yerine getirmeye gelmiş demek. Halka’ya geçmiş olsun, bu kolonya piyasaya çıktıysa işi bitti demektir. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ana başrolu kimdi bu dizinin mesala Çukurun Yamacı gibi düşün :F 1.ci başrol kimdi bu konudakı adammı yoksa hala dizide duruyor mu o önemli birazda yanı ana başrolude şutladınız mı direniyor mu :A :A :A
Ana başrol bu oyundu ve Kaan Yıldırım'dı. İkisinin mücadelesi vardı zaten senaryoda. Bu yüzden senaryo gereği çıkarılması hiç mantıklı değil. Oyuncu kendi ayrılmışsa ayrılmıştır, onda da büyük bir çapsızlık yapmış olacak ve nefretimi kazanmış olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Haber %99 doğrudur, sanmıyorum yalan olduğunu. Bu ayrılıklardan hiçbiri planlanmış ayrılıklar değildir, bundan %100 eminim. Dizinin reytingleri çok düşük, süresi kısalacak. Dolayısıyla maliyeti düşürmek istiyorlar, bu kadar oyuncu da diziden bu yüzden ayrılıyor zaten. Bütün bu ayrılıkların senaryo gereği olma ihtimali yok.

Halka’ya gelirsek, bence bitirilmeliydi. Ben dijitalde öyle veya böyle alıcı bulur diyordum ama olmadı o iş. TRT’de şu koşullarda nasıl devam eder hiç kestiremiyorum, dizinin bütün oyuncuları başka dizilere transfer oluyor. Eğer süresi gerçekten bölüm başına maksimum 60 dakika ise ve sezon başına 13 bölüm devam edecekse Serkan Çayoğlu hem Halka’ya devam edip, hem haberde bahsi geçen diziye devam edebilir bence. Dizi için başka çıkış formülü göremiyorum. Aksi takdirde hiç başlatmazlar ve sezon finali adı altında final yapan diziler kervanına katılır Halka...
Bu yoruma cevap vermiyorum, verirsem susamam...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
O hint dizisini biliyorum ara ara izlemiş beğenmiştim Serkan çayoğlunun ismini ilk defa duydum ben bu dizi için belli değil diye okumuştum twiiter de bakalım ne olacak

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizinin senaristi Eda Tezcan Twitter’dan doğrulamış Serkan’ın oynayacağını. :eek: Yapımcı Yusuf Esenkal da yakın zamanda açıklama yapacağını söylemiş.

İki dizi de aynı şirkete ait diye mi böyle bir şey yapılıyor anlamadım ama Serkan’ın bu kadar memnun olduğu bir projeden ayrılacağına inanmıyorum.

Bence Halka dijitale geçecek ve bölüm sayısı da 13 falan olacak. Bittiği gibi bu diziye başlar diye düşünüyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ana başrol bu oyundu ve Kaan Yıldırım'dı. İkisinin mücadelesi vardı zaten senaryoda. Bu yüzden senaryo gereği çıkarılması hiç mantıklı değil. Oyuncu kendi ayrılmışsa ayrılmıştır, onda da büyük bir çapsızlık yapmış olacak ve nefretimi kazanmış olacak. :A
Aaa şu konuştuğumuz gözümün tutmadığı adam :A :A :A Dizi ona kalırsa işiniz var bence .F Serkan iyide o diğerini gözüm tutmadı :A :A :A

• Güldürdün