Serkan Çayoğlu, ES Film'in Yeni Dizisinde!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,734
Puanı
1,060
Diziden ayrılma olunursa buna niye şaşırır ki insan? çünkü
Sezon finalinde Hümeyra vurulmuştu, diziden ayrılmasi mantıklı. Bir hesaplaşma vardı ve o sahnede bir çok kişi ölecektir.
Cihangir, Kaan ve Çağatay'da alevler içinde kalmıştı yani onunda diziden ölerek ayrılması mantıklı geliyor.
Tabiki bir çok oyuncunun çıkacak olması olumsuz etkiler diziyi ama planlanmış bir senaryo var ve sezon finalini izleyen herkes kadronun eksilişininin ani bir değişiklik olmadığını bilmeli. Bazı diziler var, her sezon bambaşka bir hikayeye yol alıyor, Halka'da bu durum söz konusu olabilir ama açıkçası ben sezon finalini izlerken final havası sezmiştim.Benim için eksik kalan havada kalan pek hikaye yoktu.
Kaan tüm gerçekleri öğrenmişti. Cihangir, Hümeyra ve Kaan ile ilgili tüm detayları öğrendik. Eksik kalan şeyler Bahar'ın hikayesi. Müjde'de babası ile ilgili gercekleri finalde öğrenmişti.
Yeni sezonda dizi devam edecekse izlerim yine. Şuan Kuzgun haricinde izlemeyi düşündüğüm dizi yok.
@MEnes @turkuazz @batuhankaralar @soo @Sherlock

@Dosi sen hala izlemeyi düşünüyormusun:A Kadronun yarısı yoooook:A
Evet :A Mesajım yukarda. Sezon finalinde ölümle burun buruna olma durumları mevcuttu yani şaşırmıyorum haberlere. Eylül gelsinde ozaman kafa yorarım netlik kazanınca detaylar. Şimdilik fazla yorum yapmayayım :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet :A Mesajım yukarda. Sezon finalinde ölümle burun buruna olma durumları mevcuttu yani şaşırmıyorum haberlere. Eylül gelsinde ozaman kafa yorarım netlik kazanınca detaylar. Şimdilik fazla yorum yapmayayım :A
Ama
Kaan tek başina dizi sırtlayacak bir oyuncu değil :A Hande bunun sevgilisi değildi. Onla mı aşık olacak:F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,734
Puanı
1,060
Ama
Kaan tek başina dizi sırtlayacak bir oyuncu değil :A Hande bunun sevgilisi değildi. Onla mı aşık olacak:F

Yeni oyuncular alınır, Çağatay nasılki sonradan katılip renk kattıysa taze yeni kanlarda gelebilir. Cihangir karakterinin hikayesi bitmediyse ve Serkan karakteri devam ettirmeyecekse o yangında kurtulup başka bir oyuncu diziye katılıp Cihangir karakteriyle devam edebilir. Yani demokraside çareler tükenmez :A
Ben Eylülde durumlar netlik kazanınca yorum yapacağım. Diziyi izlerken fikirler üretirdik ve bambaşka olaylarla karşılaşırdık. Şuan dizinin durumuda bana o durumu hatırlattı :A Bekleyip görelim.
@MEnes

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yeni oyuncular alınır, Çağatay nasılki sonradan katılip renk kattıysa taze yeni kanlarda gelebilir. Cihangir karakterinin hikayesi bitmediyse ve Serkan karakteri devam ettirmeyecekse o yangında kurtulup başka bir oyuncu diziye katılıp Cihangir karakteriyle devam edebilir. Yani demokraside çareler tükenmez :A
Ben Eylülde durumlar netlik kazanınca yorum yapacağım. Diziyi izlerken fikirler üretirdik ve bambaşka olaylarla karşılaşırdık. Şuan dizinin durumuda bana o durumu hatırlattı :A Bekleyip görelim.
@MEnes
Ezelcilik mi oynucaksınız :F:F Telif alırım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi