Serenay Aktaş, Hangi Dizinin Kadrosuna Dahil Oluyor?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
FnvfaEFWIAofdub

Serenay Aktaş, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadrosuna dahil oluyor.

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Mustafa Açılan, Nilsu Berfin Aktaş ve Özgü Delikanlı'nın paylaştığı yapımın kadrosuna bu hafta Serenay Aktaş dahil oluyor.

Dizi yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de Show TV'de.

Kaynak: Deniz Tural

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Buda dahil oluyorsa kesinlikle mart sonu final yapar artik dizi.
Aşk Mantık İntikam'a bi ara Rüya mıydı neydi adı bir kız girmişti Melisa Döngel çıktıktan sonra. Ona benzettim. Allahtan uzatmamışlardı o mevzuyu.

Yalnız Kurt başlayınca Aşk Mantık İntikam'ı tv'den izlemeyi bırakmıştım. Sonlara doğru atlaya atlaya izlemiştim.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Aşk Mantık İntikam'a bi ara Rüya mıydı neydi adı bir kız girmişti Melisa Döngel çıktıktan sonra. Ona benzettim. Allahtan uzatmamışlardı o mevzuyu.

Yalnız Kurt başlayınca Aşk Mantık İntikam'ı tv'den izlemeyi bırakmıştım. Sonlara doğru atlaya atlaya izlemiştim.
Aşk Mantık İntikam 'im çok güzel diziydi. 🙏❤

• Aynen
Reactions: Mehmet Can

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Aşk Mantık İntikam'da 18 bölüm Ozan - Esra küslüğü izledik de Ghbg'de 4 bölüm Sadi - Songül küslüğüne dayanamadık 😂

Romantik komediyi sonbahar geldi diye entrika dizisine çevirmişlerdi Aşk Mantık İntikam'da.
O kadar olur yazın çok iyi gitmişti Aşk Mantık İntikam 'imiz 👏❤

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Bazen anlaşmaya bakılmıyor bile maalesef.
O da doğru da, onun için de çok düşmesi gerek.

Youtube'da yeni bölümlerden sahnelerin izlenmeleri de azaldı. Şok edici bir şey olması lazım yüksek izlenme almaları için sahnelerin Öpüşme vb.

Milyonluk olması gerekirken 300 bin civarı izlenen sahneler var. İlk bölümlerden Celal sahneleri bile o kadar izlenmiş zaten.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
O da doğru da, onun için de çok düşmesi gerek.

Youtube'da yeni bölümlerden sahnelerin izlenmeleri de azaldı. Şok edici bir şey olması lazım yüksek izlenme almaları için sahnelerin Öpüşme vb.

Milyonluk olması gerekirken 300 bin civarı izlenen sahneler var. İlk bölümlerden Celal sahneleri bile o kadar izlenmiş zaten.
Hemen bitirmez bence Show TV @mrt-06

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Romantik komedilerde bu tarz karakterler geldiğinde final yakın oluyor.

Dizi romcom değil biliyorum ama iki proje birleştirilip tek dizi yapıldığı için her tür var.

Sitcom, romcom, komedi, aksiyon, gençlik, polisiye, mafya, dram tüm bu türler var.