Netflix Sense8 - 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir takvimin var mı sense8 izlemek için ?

bende Hemlock Grove başladım pek sıkıcı gelmedi belkide sevdiğim bir oyuncu vardır diye
Tek takvimim ütopyada dallı günler[emoji23] fırsat buldukça aradan çıkarıyorum da bu hafta 6. Bölümü izleme gerek çok zaman geçti üstünden

Sen başla ben yetişirim ki sana yeter ki bu 6'ya gel sen[emoji23]

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
anladım tamam , zaten dizinin son bölümmleri çok iyiymiş sakın kendini kaptırıp hızlı gitme.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

ilk bölüm özeti şu şekildi? riley ve dinlediği şarkı

birde hintli kız kala dandekar aklıma takılmış

ilk bölüm karışık diyen arkadaşlara katılıyorum ama biz @MasacRE- ve @Çiğdem- le zaten legion dizisinden dolayı bu tür karışıklıklara talimliyiz

yeni gördüm şimdi bende kaç zamandır diyorum neden cevap vermedi diye. ben sana yetişirim hemen
noldu yetiştinmi @Forumdash a ? nerdeyse bir buçuk yıl olmuş bu lafı yapalı

dizideki nomi adlı eşcinsel kadın tıpkı senin lady gaga nın kopyası gibi neyse bu benzetmeyi duyunca yetişirsin bize

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Güzel mi bu dizi tavsiye ediyor musun?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk 2 bölümü izledim. Sıkıcı değil belli bir gizem var ve karakterler ilgi çekici ben sevdim şimdilik ama asıl konuyu ters köşeli konuya gelseler güzel olur.

Dizide çok LGBT propagandası var zaten 4-5 karakter direk Gay Lez Dönme. Beni rahatsız etmedi. Özellikle Loti'nin Gay çıkmasına fena şaşırdım göstermelik kız arkadaşını çok sevdik tam çılgın.

Onun dışında ki çoğu olay gizemini koruyor. Polise şu Iranli adam annen dedi muhtemelen tüm hepsinin annesi o kadın. Öyle bir şey çıkacak bence

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay neyse sen başla bu diziye bak şu oğlanın her yanı gözüküyor ön-arka komple bir kız vardı hintli adamın şeyini görünce kız bayıldı
hahaha aa demek @xemrexxx seni bu tuhaf dizisine ne yaptı etti çekti ayoll hemde bir parlak oğlan fotosuyla yapmış bunu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güzel mi bu dizi tavsiye ediyor musun?
daha ilk bölümü gece izledim ve konu ilginç ama başkasına tavsiye edecek kadar ilk bölümden bişey anlamadım devamını izlersem anca anlayıp tavsiye etme aşamasına geleceğim sanırım ama sen mutlaka başla çünkü legion u bile yavaş yavaş anlamaya başladık gibi yani bunuda bir şekilde anlarız

şu sarışın olan teyze sanırım bunların annesi her sahnede kendini intihar ediyor kadın

hahaha aa demek @xemrexxx seni bu tuhaf dizisine ne yaptı etti çekti ayoll hemde bir parlak oğlan fotosuyla yapmış bunu
@xemrexxx yi boşver bizim legion a benziyor dizi mutlaka başlaman lazım bişey anlamıyorsun kolay kolay ama güzel bir dizi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben o yorumu senden önce yazdım.
Bence yumurtalar halinde başka gezegenden geldi bunlar ve bu kadın yumartalardan civciv çıkarttı yoksa hepsi aynı anda mümkün değil doğamaz. 10'uz doğurmak aşar herkesi.
Yada hepsi aynı kişi suretleri farklı. Aynı kişi olduklarını bilmiyorlar çünkü ilerki bölümlerde birbirlerinin içine giriyor hayatları bilmiyorum böyle bir şeyde çıkabilir.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yalnız yumurtalar aynı yerden çıkma değil çünkü sekiz veledin hiçbiri birbirine benzemiyor yani kadın, at yumurtası kaz yumurtası, kız yumurtası demeden kaç çeşit yumurta bulduysa altına toplayıp üstünde kuluçkaya yatmış

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Tüm civcivler birbirine benziyor mu. kimi sarı kimi kahverengi çıkıyor. Yumurta fikri saçma ama buna benzer bir şey olacak bence.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tüm civcivler birbirine benziyor mu. kimi sarı kimi kahverengi çıkıyor. Yumurta fikri saçma ama buna benzer bir şey olacak bence.
daha birinci bölümdeyim bu gidişle sen beni geçersin bu akşam iki bölüm birden tüketmem şart bakalım yumurtalar kimden çıkma en azından kafamda olayı bir toparlamış olurum
yalnız londralı sarışın riley le hintli kala favorim diğerleri pek dikkatim çekmedi