Netflix Sense8 - 1. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
talibim olmadığı için değil ama ben istemediğim için :F:F:F
ay neyse sen başla bu diziye bak şu oğlanın her yanı gözüküyor ön-arka komple :F bir kız vardı hintli adamın şeyini görünce kız bayıldı :F
Sense8%2BWolfgang.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir takvimin var mı sense8 izlemek için ?

bende Hemlock Grove başladım pek sıkıcı gelmedi belkide sevdiğim bir oyuncu vardır diye :D
Tek takvimim ütopyada dallı günler[emoji23] fırsat buldukça aradan çıkarıyorum da bu hafta 6. Bölümü izleme gerek çok zaman geçti üstünden

Sen başla ben yetişirim ki sana yeter ki bu 6'ya gel sen[emoji23]

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tek takvimim ütopyada dallı günler[emoji23] fırsat buldukça aradan çıkarıyorum da bu hafta 6. Bölümü izleme gerek çok zaman geçti üstünden

Sen başla ben yetişirim ki sana yeter ki bu 6'ya gel sen[emoji23]
anladım tamam , zaten dizinin son bölümmleri çok iyiymiş sakın kendini kaptırıp hızlı gitme.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

ilk bölüm özeti şu şekildi? riley ve dinlediği şarkı :)

birde hintli kız kala dandekar aklıma takılmış :)

sezon bitti yoruma geçelim :) öncelikle alemin kralı sun ile başlayalım herkese lazım sun gibi arkadaş :)
kadın kimin derdi olsa koştu özellikle capheusla olan sahneleri harikaydı.babasının ölüm hem iyi hem kötü oldu artık masumiyetini kanıtlaması zorlaştı ama kardeşinden kurtulması kolaylaştı gibi anasına verdiği sözü bırakıp kardeşini hapse tıktırmalı en kısa zamanda.

@Çiğdem- şu sahneleri izle de kadın gör azıcık :X maşallah senin polat alemdar gibi kadın :F

capheusa gelelim
kabaka ve kızını kurtardı artık sırtı yere gelmez kabaka anasını iyileştirir bunun. van damme otobüsünden vazgeçip diğerlerinin yanına gitmeli en zorlusu onunki olur herhalde. soyguncularla kavgası çok iyiydi sondan bir önceki bölümde ehirdeki tüm gangsterleri öldürdü adam neredeyse helal :F

riley e gelelim aşkım :bhr:
dizinin en güzel kızı resmen izleme nedeni bir içim su :bhr: baktıkça bakası geliyor insanın neyse londrada yaadıkları kötüydü arkadaşalrı öldü para bunda kaldı parayı almak için peşline düştüler falan neyse will sayesinde kurtuldu izlandaya geldiğinde hayatındaki dramayı gördük eşini ve bebeğini kaybetmiş son bölümde iyi yüzleşti geçmişle yazık kıza :( will in aklından o adamı çıkartsın bir an önce mutluluğa yelken açsın canım

will
çocukluğundaki hayalet arkadaşı anlamadım ama olsun :)babası polis ol demiş bu da olmuş pek mutlu olduğu söylenemez ama işe yaradı polisliği neyse. rileyile diyologları çok iyiydi bu dizi aşk olmamalı diyordum ama fikrim değişti bu ikiliyle :bhr:

nomi
seni çözemedim panpa michaelmişsin sonra kadın olmuşsun kadınken de lezbiyen olmştun garip bir anlayışın var :) ama partnerini sevdim diziyi izleme nedenlerinden biri de o :) hackerlıkla fazla uğrşmayıp willl ve riley ın yanına gelmeli tez vakitte

lito
bildiğin seks objesi oalrak koymuşlar adamı ilk bölümden belliydi zaten yanlarına aldıkları 3.kişi olan kız da bir garipti filmlerindeki gibi davranmaya başladı son bölümlerde wolfgange yardım etti son bölümde hemşireyi ayarttı rileyi kurtarırkene kızı da kurtardı hernandoyla üçlü yaşıyorlar neyse tavsiyem çok sürtünmememesi sağa sola artık :)

wolfgang
sorunlu bir çocukluğu olmuş adam babasını da amcasını da kzuenini de öldürdü sülale düşmanı mübarek :D hintli kızla muhabbetleri çok iyi son bölümde zaten birbirlerine yardım da ettiler ama kıza nişanlınla evlen demesi kötü oldu :( felix de tez iyileşir inşallah

kala
yazık kıza düğününde bayıldı düğün iptal oldu o da nasıl düğün gelinle damat 5-6 bsaat dans edecekmiş ibadet gibi.ss kayınpederi seni istemiyom dedi layığını buldu delik deşik oldu kızdaki yetenek de çok iyi tıbbi,nükleer her bilgi var :) wolfgang in malum organını görünce yüzününü ifadesi çok komikti :F

ve gel gelelim diziye başlama nedenime freema canım kendisi için akasya durağından bozma doctor whoya bile bakmıştım 3 bölüm :)
bu dizide
lezbiyen yapmışlar
ama olsun carrie den deneyimi var az çok :)
Ekli dosyayı görüntüle 45661

sezona pointim 9.1 aslında 8.5 tu ama netflix dizisi olmasına rağmen sıkıcı değildi ve izlettirebildi o yüzden biraz artırdım biraz:X

@Forumdash @Harunnn60 @OzaN @Titanium

ilk bölüm karışık diyen arkadaşlara katılıyorum ama biz @MasacRE- ve @Çiğdem- le zaten legion dizisinden dolayı bu tür karışıklıklara talimliyiz :)

yeni gördüm şimdi :eek: bende kaç zamandır diyorum neden cevap vermedi diye. :D ben sana yetişirim hemen :D
noldu yetiştinmi @Forumdash a :) ? nerdeyse bir buçuk yıl olmuş bu lafı yapalı :)

dizideki nomi adlı eşcinsel kadın tıpkı senin lady gaga nın kopyası gibi :) neyse bu benzetmeyi duyunca yetişirsin bize :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

ilk bölüm karışık diyen arkadaşlara katılıyorum ama biz @MasacRE- ve @Çiğdem- le zaten legion dizisinden dolayı bu tür karışıklıklara talimliyiz :)

noldu yetiştinmi @Forumdash a :) ? nerdeyse bir buçuk yıl olmuş bu lafı yapalı :)

dizideki nomi adlı eşcinsel kadın tıpkı senin lady gaga nın kopyası gibi :) neyse bu benzetmeyi duyunca yetişirsin bize :)
Güzel mi bu dizi tavsiye ediyor musun? :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk 2 bölümü izledim. Sıkıcı değil belli bir gizem var ve karakterler ilgi çekici ben sevdim şimdilik ama asıl konuyu ters köşeli konuya gelseler güzel olur.

Dizide çok LGBT propagandası var zaten 4-5 karakter direk Gay Lez Dönme. Beni rahatsız etmedi. Özellikle Loti'nin Gay çıkmasına fena şaşırdım göstermelik kız arkadaşını çok sevdik tam çılgın.:F

Onun dışında ki çoğu olay gizemini koruyor. Polise şu Iranli adam annen dedi muhtemelen tüm hepsinin annesi o kadın. Öyle bir şey çıkacak bence:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay neyse sen başla bu diziye bak şu oğlanın her yanı gözüküyor ön-arka komple :F bir kız vardı hintli adamın şeyini görünce kız bayıldı :F
Sense8%2BWolfgang.png
1x1. Bölüm

hahaha aa demek @xemrexxx seni bu tuhaf dizisine ne yaptı etti çekti ayoll hemde bir parlak oğlan fotosuyla yapmış bunu :eek::eek::eek:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güzel mi bu dizi tavsiye ediyor musun? :D
daha ilk bölümü gece izledim ve konu ilginç ama başkasına tavsiye edecek kadar ilk bölümden bişey anlamadım devamını izlersem anca anlayıp tavsiye etme aşamasına geleceğim sanırım :) ama sen mutlaka başla çünkü legion u bile yavaş yavaş anlamaya başladık gibi yani bunuda bir şekilde anlarız :)

İlk 2 bölümü izledim. Sıkıcı değil belli bir gizem var ve karakterler ilgi çekici ben sevdim şimdilik ama asıl konuyu ters köşeli konuya gelseler güzel olur.

Dizide çok LGBT propagandası var zaten 4-5 karakter direk Gay Lez Dönme. Beni rahatsız etmedi. Özellikle Loti'nin Gay çıkmasına fena şaşırdım göstermelik kız arkadaşını çok sevdik tam çılgın.:F

Onun dışında ki çoğu olay gizemini koruyor. Polise şu Iranli adam annen dedi muhtemelen tüm hepsinin annesi o kadın. Öyle bir şey çıkacak bence:X
şu sarışın olan teyze sanırım bunların annesi her sahnede kendini intihar ediyor kadın :)

hahaha aa demek @xemrexxx seni bu tuhaf dizisine ne yaptı etti çekti ayoll hemde bir parlak oğlan fotosuyla yapmış bunu :eek::eek::eek:
@xemrexxx yi boşver bizim legion a benziyor dizi mutlaka başlaman lazım :) bişey anlamıyorsun kolay kolay ama güzel bir dizi :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
daha ilk bölümü gece izledim ve konu ilginç ama başkasına tavsiye edecek kadar ilk bölümden bişey anlamadım devamını izlersem anca anlayıp tavsiye etme aşamasına geleceğim sanırım :) ama sen mutlaka başla çünkü legion u bile yavaş yavaş anlamaya başladık gibi yani bunuda bir şekilde anlarız :)

şu sarışın olan teyze sanırım bunların annesi her sahnede kendini intihar ediyor kadın :)

@xemrexxx yi boşver bizim legion a benziyor dizi mutlaka başlaman lazım :) bişey anlamıyorsun kolay kolay ama güzel bir dizi :)

Ben o yorumu senden önce yazdım.:F
Bence yumurtalar halinde başka gezegenden geldi bunlar ve bu kadın yumartalardan civciv çıkarttı yoksa hepsi aynı anda mümkün değil doğamaz.:F 10'uz doğurmak aşar herkesi.:F
Yada hepsi aynı kişi suretleri farklı. Aynı kişi olduklarını bilmiyorlar çünkü ilerki bölümlerde birbirlerinin içine giriyor hayatları bilmiyorum böyle bir şeyde çıkabilir.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben o yorumu senden önce yazdım.:F
Bence yumurtalar halinde başka gezegenden geldi bunlar ve bu kadın yumartalardan civciv çıkarttı yoksa hepsi aynı anda mümkün değil doğamaz.:F 10'uz doğurmak aşar herkesi.:F
Yada hepsi aynı kişi suretleri farklı. Aynı kişi olduklarını bilmiyorlar çünkü ilerki bölümlerde birbirlerinin içine giriyor hayatları bilmiyorum böyle bir şeyde çıkabilir.:D
yalnız yumurtalar aynı yerden çıkma değil çünkü sekiz veledin hiçbiri birbirine benzemiyor :) yani kadın, at yumurtası kaz yumurtası, kız yumurtası demeden kaç çeşit yumurta bulduysa altına toplayıp üstünde kuluçkaya yatmış :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yalnız yumurtalar aynı yerden çıkma değil çünkü sekiz veledin hiçbiri birbirine benzemiyor :) yani kadın, at yumurtası kaz yumurtası, kız yumurtası demeden kaç çeşit yumurta bulduysa altına toplayıp üstünde kuluçkaya yatmış :)

Tüm civcivler birbirine benziyor mu.:F kimi sarı kimi kahverengi çıkıyor. Yumurta fikri saçma ama buna benzer bir şey olacak bence.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tüm civcivler birbirine benziyor mu.:F kimi sarı kimi kahverengi çıkıyor. Yumurta fikri saçma ama buna benzer bir şey olacak bence.:F
daha birinci bölümdeyim bu gidişle sen beni geçersin :) bu akşam iki bölüm birden tüketmem şart bakalım yumurtalar kimden çıkma en azından kafamda olayı bir toparlamış olurum :)
yalnız londralı sarışın riley le hintli kala favorim diğerleri pek dikkatim çekmedi :)